Supermicro AS-2015CS-TNR
Supermicro AS-2015CS-TNR ile Bulut Verimliliğini ve Performansını Keşfedin
Supermicro AS-2015CS-TNR'yi Neden Seçmelisiniz?
Ana Uygulamalar:
• Web Sunucu, Güvenlik Duvarı Uygulaması
• Veri Merkezi Optimizasyonu, Değerli IaaS
• Bulut Bilişim, Kompakt Sunucu
• DNS & Gateway Sunucuları, Güvenlik Duvarı Uygulaması
• CDN, Edge Düğümleri
Supermicro AS-2015CS-TNR Teknik Özellikleri
AS-2015CS-TNRTek AMD EPYC 9004 CPU, 12x 3.5" hot-swap disk yuvası, 6x PCIe Gen5 (2x FHFL, 2x FHHL, 2x AIOM), Ağ Bağlantısı Slim-AIOM üzerinden, 2x 1200W yedekli PSU
İşlemci
CPUTek Soket SP5
AMD EPYC™ 9004 Serisi 4. Nesil İşlemci
CPU TDP desteği 360W'a kadar *
Çekirdekler96C/192T'ye kadar
Not* Yüksek TDP'ye sahip bazı işlemciler yalnızca belirli koşullar altında desteklenebilir.
Sistem Belleği
Bellek Kapasitesi12 DIMM yuvası
3TB'a kadar: 3DS ECC Kayıtlı RDIMM, DDR5-4800MHz
Bellek Türü4800MHz ECC DDR5 RDIMM (3DS) 256GB'a kadar bellek
Bellek Gerilimi1.1 V
Hata AlgılamaTek bit hatalarını düzeltir, çift bit hatalarını tespit eder (ECC bellek kullanarak)
Yerleşik Cihazlar
Yonga SetiSistem üzerinde Yonga
Ağ BağlantısıSlim-AIOM üzerinden
IPMIİntelijen Platform Yönetim Arayüzü v.2.0 desteği
IPMI 2.0 ile LAN üzerinden sanal medya ve KVM-over-LAN desteği
Giriş/Çıkış
LAN1 Adet özel IPMI LAN portu
USB2 USB 3.0 portu (2 arka tarafta)
Video1 VGA portu
Seri Port1 COM Portu (1 arka tarafta)
Sistem BIOS
BIOS TürüAMI 32MB SPI Flash ROM
BIOS ÖzellikleriACPI 6.4
Plug and Play (PnP)
SMBIOS 3.5 veya daha yeni
UEFI 2.8
USB Klavye desteği
Yönetim
YazılımIPMIView Linux/ Windows için
IPMICFG
SSM
SPM
SUM
Watch Dog
SuperDoctor® 5
Güç YapılandırmalarıAC güç kaybı kurtarma için açılış modu kontrolü
ACPI Güç Yönetimi
PC Sağlık İzleme
GerilimSistem sıcaklığı, Bellek sıcaklığı, CPU sıcaklığı, 3.3V bekleme, +5V bekleme, +5V, +3.3V, +12V, CPU ısısal destek
FanFanlar tachometre izlemeli
Pulse Width Modulated (PWM) fan bağlantıları
Hız kontrolü için durum izleme
SıcaklıkCPU ve kasa çevresi için izleme
Fan bağlantıları için termal kontrol
Kasa
Form Faktörü2U Rackmount
ModelCSE-LA26TS-R1K23AWP1
Boyutlar ve Ağırlık
Yükseklik8.89cm (89mm)
Genişlik43.68cm (437mm)
Derinlik64.77cm (648mm)
Paket28.95cm (Y) x 67.81cm (G) x 87.63cm (D)
AğırlıkNet Ağırlık: 33 lbs (15 kg)
Gross Ağırlık: 59 lbs (26.76 kg)
Mevcut RenkSiyah ön & Gümüş gövde
Ön Panel
DüğmelerGüç açma/kapama düğmesi
UID düğmesi
LED'lerSürücü aktivitesi
Ağ aktivitesi
Güç durumu
Evrensel Bilgi (UID)
Genişletme Yuvaları
PCI-Express2 PCIe 5.0 x16 FHFL yuvası
2 PCIe 5.0 x16 FHHL yuvası
2 PCIe 5.0 x16 AIOM yuvası
NotKısaltmalar: (FH = Tam Yükseklik, LP = Düşük Profil, FL = Tam Uzunluk, HL = Yarım Uzunluk)
Depolama
Sürücü Yuvaları12x 3.5" hot-swap NVMe/SATA/SAS sürücü yuvası (4x 2.5" NVMe hibrit) (Varsayılan olarak 12 SATA)
M.22x NVMe (PCIe Gen 3x2, yalnızca önyükleme sürücüsü)
M-Key, 2280/22110
Sistem Soğutma
Fanlar3x 8cm ağır hizmet tipi fan, optimal fan hız kontrolü ile
Hava Kafesi1 Hava Kafesi
Güç Kaynağı
2x 1200W/1000W 1U Titanium Güç Kaynağı
Boyut
(G x Y x D)
76 x 40 x 336 mm
AC Giriş1000W: 100-127Vac / 15A-12A / 50-60Hz
1200W: 200-240Vac / 8.5A-7A / 50-60Hz
+12VMaks: 83A / Min: 0A (100Vac-127Vac)
Maks: 100A / Min: 0A (200Vac-240Vac)
5V SBMaks: 4A / Min: 0A
Çıktı Türü19 Pairs Gold Finger Connector
Belgelendirme80 PLUS Titanium Seviyesi
Çalışma Ortamı
Çevresel ÖzelliklerÇalışma Sıcaklığı:
10°C ~ 35°C (50°F ~ 95°F)
Çalışmama Sıcaklığı:
-40°C ile 60°C (-40°F ile 140°F)
Çalışma Göreceli Nem:
%8 ile %90 (yoğuşmasız)
Çalışmama Göreceli Nem:
%5 ile %95 (yoğuşmasız)
Sipariş Bilgileri
Üretici SKUAS-2015CS-TNR
Sistem YapılandırmasıSupermicro tarafından Tam Sistem olarak yapılandırılmış AS-2015CS-TNR
0 in 0 değerlendirme