AS-1015CS-TNR | Supermicro Single EPYC 9004 EPYC 9005 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.295,22 |
| Kime 9 | €2.226,40 €2.295,22 (%3kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.180,50 €2.295,22 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.134,60 €2.295,22 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1015CS-TNR
Kompakt Tasarımla Ölçeklenebilir CloudDC A+ Performansı: Supermicro AS-1015CS-TNR Barebone Sistemi
Supermicro AS-1015CS-TNR CloudDC A+ Sunucusunu tanıtıyoruz; bu sunucu, etkili bir 1U rackmount form faktöründe güçlü kurumsal sınıf hesaplama sunar. AMD EPYC™ 9005/9004 serisi işlemcilerle donatılmış olan bu platform, optimize edilmiş verimlilikle mükemmel tek soket performansı sunar. Veri yoğun ve gecikmeye duyarlı iş yüklerini karşılamak için dört adede kadar hot-swap 3.5/2.5 inç SATA yuvayı destekler. Çift PCIe 5.0 x16 yuva ve iki AIOM yuvası ile bu sistem, geleceğe hazır genişleme, yüksek hızlı ağ bağlantısı ve akış hızlandırıcı entegrasyonu sağlar, böylece modern bulut ve edge uygulamaları için çok yönlü bir seçim haline gelir.
Supermicro AS-1015CS-TNR'yi Neden Seçmelisiniz?
Bu sistem, gereksiz bir yük olmadan sağlam hesaplama yoğunluğu gerektiren müşteriler için tasarlanmıştır. AMD EPYC™ işlemcileri ve yüksek hızlı PCIe 5.0 kombinasyonu sayesinde, iş yükleri büyüdükçe hem veri aktarımı hem de ölçeklenebilirlik korunur. Hot-swap depolama yapılandırması sorunsuz bakım ve genişleme sağlar, AIOM yuvaları ise işletmelere belirli gereksinimler için bağlantıyı özelleştirme yeteneği verir. Tüm bunlar bir araya gelerek, maliyet etkinliği, uyarlanabilirlik ve kurumsal düzeyde güvenilirlik arasında mükemmel bir denge sağlar.
Supermicro, yüksek performanslı sunucu yeniliğinde küresel bir lider olarak öne çıkmaya devam ediyor. Şirketin enerji verimli, esnek ve iş yüküne optimize edilmiş platformlar sunma konusundaki kararlılığı, kuruluşların altyapılarını güvenle yenilemelerine olanak tanır. Uzun yıllara dayanan kaliteli mühendislik itibarı ve hızlı pazara çıkış süresi ile Supermicro, yalnızca güçlü değil, aynı zamanda sürdürülebilir ve gelişen sektör ihtiyaçlarına uygun donanımlar sunan BT liderlerine güç verir.
- Web Sunucusu, Güvenlik Duvarı Uygulaması
- Bulut Bilişim, Kompakt Sunucu
- CDN, Edge Düğümleri
- Veri Merkezi Optimizasyonu, Değerli IaaS
- DNS ve Ağ Geçidi Sunucuları, Güvenlik Duvarı Uygulaması
Supermicro AS-1015CS-TNR CloudDC A+ Sunucunun değerini en üst düzeye çıkarmak için, güvenilir kurumsal donanım ortağınız Happyware ile çalışın. Uzman danışmanlık, kişiselleştirilmiş yapılandırmalar ve rekabetçi finansman seçenekleri sunarak, BT yatırımlarınızın uzun vadeli sonuçlar elde etmesini sağlıyoruz. Bugün Happyware'i seçin ve sadece donanım değil, altyapı başarınıza yatırım yapan güvenilir bir ortak kazanın.
Supermicro AS-1015CS-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1015CS-TNR | Tek AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x OCP, 2x 860W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 160 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 320 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5", 3.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 860W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support, Plug and Play (PnP) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Compact Server, Data Center Applications, Data Center Optimized, DNS & Gateway Servers, Edge Computing, Edge Nodes, Firewall Application, Value IaaS, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 650 mm |
| Ağırlık | 20.9 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





