AS-1115CS-TNR-G1 | Supermicro Single EPYC 9454P 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €8.105,02 |
| Kime 4 | €8.007,13 €8.105,02 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €7.845,13 €8.105,02 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €7.683,13 €8.105,02 (%5.21kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1115CS-TNR-G1
Supermicro AS-1115CS-TNR-G1 Barebone Sistemi ile Kurumsal Ölçekte Bulut Çevikliği ve Verimliliği
Supermicro AS-1115CS-TNR-G1, kompakt bir raf yerleşiminde bulut doğal altyapısını isteyen kuruluşlar için tasarlanmış 1U Gold Series CloudDC A+ bir sunucudur. 48 çekirdekli tek bir AMD EPYC™ 9454P işlemciyle güçlendirilmiş bu sistem, modern hesaplama yoğunluklu uygulamalar için uygun sağlam paralel performans sunar. 384GB DDR5 ECC RDIMM bellek, kararlılık ve yüksek veri akışı için yapılandırılmış olup, çift 960GB NVMe SSD ile düşük gecikmeli depolama sunar; bu, veri merkezli işlemler için dengeli bir temel sağlar. Entegre 10-Gigabit Ethernet bağlantısı hızlı ve etkili ağ iletişimini garanti ederken, esnek CloudDC mimarisi sanallaştırma, kurumsal iş yükleri ve uç bulut dağıtımları için inşa edilmiştir.
Neden Supermicro AS-1115CS-TNR-G1'yi Seçmelisiniz?
Bu sunucu, işlem yoğunluğu, bellek kapasitesi ve depolama esnekliği arasında mükemmel bir denge kurar. Tek soket EPYC™ platformu toplam enerji tüketimini azaltırken operasyonel verimliliği yüksek tutar ve ölçeklenebilirlik arayan kuruluşlar için ideal bir seçim haline gelir. CloudDC tasarımı kaynak tahsisini optimize eder, işletmelerin sanal ortamlarını basitleştirmesine ve bulut doğal uygulamalarını hızlandırmasına yardımcı olur. Kompakt ama güçlü, BT ekiplerinin bilgi işlem kapasitesinden ödün vermeden raf alanını en üst düzeyde kullanmalarını sağlar.
Supermicro, enerji verimliliğine olan güçlü bağlılığı, ileri mühendislik ve kanıtlanmış güvenilirliği ile kurumsal sunucu çözümlerinde küresel bir lider olarak kalmaya devam ediyor. Portföyü sürdürülebilirlik, esneklik ve güvenilir inovasyonu birleştirerek yeni nesil altyapının ön saflarında yer alıyor. Hibrit veya tamamen bulut tabanlı stratejileri benimseyen işletmeler için Supermicro, toplam sahip olma maliyetini azalttıkta uzun vadeli performansın güvencesini sunar.
- Web Sunucusu
- Güvenlik Duvarı Uygulaması
- Bulut Bilişim
- Kompakt Sunucu
- CDN, Uç Düğümler
- Veri Merkezi Optimizasyonu
- Değer Yönelik laaS
- DNS & Geçit Sunucusu
Supermicro AS-1115CS-TNR-G1 Barebone Sistemi ile IT altyapınızı güçlendirin; bu sistem kurumsal sınıf güvenilirlik ve buluta hazır performansı kompakt bir tasarıma getiriyor. Happyware olarak, ihtiyaçlarınıza özel Supermicro sistemlerini uyarlamada uzmanız ve size sadece en yeni donanımı değil, uzun vadeli başarı için gereken uzmanlık ve desteği de sağlıyoruz. Happyware ile bugün iletişime geçin ve kuruluşunuzun bulut odaklı altyapıyı nasıl dağıttığını ve ölçeklendirdiğini dönüştürün.
Supermicro AS-1115CS-TNR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1115CS-TNR-G1 | Tek AMD EPYC 9454P İşlemci, 2x 860W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9454P AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th Nesil, Genoa |
| Çekirdek Sayısı | 48 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 96 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 290W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 384GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 2x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 860W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support, Plug and Play (PnP) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM Header |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Compact Server, Data Center Applications, Data Center Optimized, DNS & Gateway Servers, Edge Nodes, Firewall Application, Value IaaS, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 597 mm |
| Ağırlık | 20.9 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





