AS-1115HS-TNR-G1 | Supermicro Single EPYC 9454P 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €8.518,60 |
| Kime 4 | €8.416,41 €8.518,60 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €8.245,41 €8.518,60 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €8.075,41 €8.518,60 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1115HS-TNR-G1
Supermicro AS-1115HS-TNR-G1 Barebone Sistemi ile Alan Tasarruflu 1U Platformda Hızlandırılmış EPYC Hesaplama
Supermicro AS-1115HS-TNR-G1, yüksek yoğunluklu performansı alan bilincine sahip bir yapıyla bir araya getirmek üzere tasarlanmış bir 1U Gold Series Hyper A+ sunucu olarak karşınızda. 48 çekirdekli ve 2.75GHz hızında çalışan tek bir AMD EPYC™ 9454P işlemci ile güçlendirilmiş bu sunucu, modern kurumsal ihtiyaçlar için olağanüstü paralel işlem gücü sunar. 384GB DDR5 bellek, ultra hızlı U.2 NVMe depolama ve çift 10GbE bağlantısı ile bulut tabanlı uygulamalar, edge dağıtımları ve veri yoğun hizmetler gibi gelişmiş iş yüklerini desteklemek üzere özel olarak yapılandırılmıştır. Önceden yapılandırılmış tasarım, PCIe genişletme esnekliğini korurken sorunsuz bir dağıtım yolunu garanti eder ve gelecekte ölçeklenebilirlik sağlar.
Neden Supermicro AS-1115HS-TNR-G1'i Seçmelisiniz?
Bu sistem, işlem yoğunluğu ile operasyonel verimlilik arasında mükemmel bir denge kurar. EPYC 9454P, çoktelli iş yüklerini desteklemek için yüksek çekirdek sayıları sağlar ve 5600MHz DDR5 bellek, yoğun yük altında hızlı veri geçişi ve güvenilirlik sağlar. Titanyum seviyeli yedekli güç kaynaklarının eklenmesi, iş açısından kritik uygulamalar için stabilite ve çalışır durumda kalmayı garanti eder. Tek bir 1U kasada, bu sunucu, raf alanında ödün vermeden güçlü işlem performansı sağlayarak, yüksek talep gören veri merkezleri ve çevik BT altyapıları için ideal bir seçimdir.
Supermicro, uzun süredir yenilikçi ve enerji verimli sunucu teknolojileri konusunda lider olarak tanınmıştır. Son derece optimize edilmiş, iş yüküne hazır sistemler sunma konusunda bilinen Supermicro, her çözümü güvenilirlik, güvenlik ve ölçeklenebilirliği merkeze alarak mühendislik yapar. Gold Series, bu miras üzerine inşa edilmiştir ve kurumsal müşterilere maksimum performans sağlayan ancak dağıtımı basitleştiren güvenilir bir platform sunar.
- Sanalizasyon
- AI Çıkarımı & Makine Öğrenimi
- Kurumsal Sunucu
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
İşletmeniz için en yeni teknolojiyi güvence altına alın ve Supermicro AS-1115HS-TNR-G1 ile performansınızı artırın. Happyware, uzman tavsiyesi, kişiselleştirilmiş çözümler ve BT yatırımınızı en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmış bir ortaklık yaklaşımıyla bu sistemi sunar. Happyware'i güvenilir tedarikçiniz olarak seçin ve veri merkezinize kurumsal sınıf işlem gücünü güvenle getirin.
Supermicro AS-1115HS-TNR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1115HS-TNR-G1 | Tek AMD EPYC 9454P İşlemci, 1x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9454P AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th Nesil, Genoa |
| Çekirdek Sayısı | 48 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 96 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 290W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 384GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 747 mm |
| Ağırlık | 23.1 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





