AS-1115HS-TNR | Supermicro Single EPYC 9004 EPYC 9005 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.385,87 |
| Kime 9 | €2.314,30 €2.385,87 (%3kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.266,60 €2.385,87 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.218,90 €2.385,87 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1115HS-TNR
Supermicro AS-1115HS-TNR Barebone Sistemi ile Tek Soketli Verimlilik ve PCIe 5.0 Esnekliği
Supermicro AS-1115HS-TNR, kurumsal sınıf hesaplamayı, aşırı raf alanı kaplamadan maksimum performans sunan ince bir 1U tasarımda sağlamak üzere tasarlanmıştır. AMD EPYC™ tek soketli işlemciler için destek sunan bu Hyper sistem, 8 adede kadar çıkarılabilir 2,5" disk yuvası ve genişleme için üç PCIe 5.0 yuvası ile etkileyici bir hesaplama yoğunluğu sunar. Maliyet etkin ama güçlü bir çözüm arayan organizasyonlar için tasarlanan AS-1115HS-TNR, verimlilik, uyarlanabilirlik ve ölçeklenebilirliğin önemli olduğu uygulamalar için ideal platformu sağlar.
Neden Supermicro AS-1115HS-TNR Seçmelisiniz?
Bu sistem, tek soket verimliliğinin önemli olduğu ancak performanstan ödün verilmemesi gereken durumlarda mükemmeldir. Üç PCIe 5.0 yuvası, GPU'lar, depolama hızlandırıcıları veya ağa bağlı kartların entegrasyonuna esneklik sağlar ve önden erişimli tasarımı, yönetim ve yükseltmeleri basitleştirir. Kurumsal iş yüklerini daha küçük bir alana konsolide ederek, müşterilerin veri merkezi alanı ve enerji maliyetlerinden tasarruf etmesine olanak tanır, aynı zamanda sağlam performans sağlar. Supermicro, uzun süredir yüksek performanslı ve enerji verimli hesaplama alanında yenilikleriyle tanınmaktadır. En yeni işlemci teknolojilerini hızlı bir şekilde benimseme ile sürdürülebilir tasarım konusundaki taahhüdünü birleştirerek, Supermicro, işletmelerin gelecekteki gereksinimlerle ölçeklenebilen güvenilir sistemler dağıtabilmesini sağlar. Küresel olarak endüstriler arasında güven duyulan Supermicro, esnek, yüksek yoğunluklu hesaplamada standardı belirlemeye devam ediyor.
Önemli Uygulama Alanları:- Sanalizasyon
- Yapay Zeka Çıkarımı ve Makine Öğrenimi
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Supermicro AS-1115HS-TNR'nin gerçek potansiyelini Happyware ile, kurumsal altyapı için güvenilir ortağınızla ortaya çıkarın. İşletmenizin ihtiyaçlarına göre özel yapılandırmalar, duyarlı destek ve sistemler sağlıyoruz. Sipariş vermek veya danışmanlık talep etmek için bugün bizimle iletişime geçin ve Happyware, size uzun vadeli değer sağlayan bir veri merkezi çözümü oluşturmanıza yardımcı olsun.
Supermicro AS-1115HS-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1115HS-TNR | Tek AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 320 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Gold 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 747 mm |
| Ağırlık | 23.1 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





