AS-1115S-FDWTRT | Supermicro Single EPYC 8004 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.816,05 |
| Kime 9 | €1.775,33 €1.816,05 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.739,03 €1.816,05 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.702,73 €1.816,05 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1115S-FDWTRT
Supermicro AS-1115S-FDWTRT Barebone Sistemi ile Minimal Alanda Yoğun Depolama, Kompakt A+ Hesaplama
Supermicro AS-1115S-FDWTRT Barebone Sistemi, güçlü hesaplama yetenekleri sunan ultra kısa derinlikteki 1U şasi ile kenar ve yoğun raf ortamları için uygun hale getirilmiştir. AMD EPYC™ 8004 Serisi işlemciyle çalışan sistem, 64 çekirdek ve 128 iş parçacığı desteği ile mükemmel hesaplama yoğunluğunu enerji verimliliği ile birleştirir. Altı DDR5-4800 ECC RDIMM yuvası ile 768 GB'a kadar bellek, iki dahili 2,5″ sürücü yuvası, çift M.2 NVMe yuvası ve çift 10 GbE ağ bağlantısı kapasitesi sunar ve modern iş yüklerinin hem esneklik hem de güvenilirlik taleplerini karşılamak üzere tasarlanmıştır. Üç PCIe 5.0 yuvası ile genişleme sağlanırken, 600W yedekli DC güç kaynağı, görev kritik dağıtımlarda kesintisiz çalışma sağlar.
Neden Supermicro AS-1115S-FDWTRT Tercih Edilmeli?
Bu sistem, kompakt yapı ve kurumsal performansın ideal dengesini sunar. 1U kısa derinlikli form faktörü, alan kısıtlı kurulumlar için mükemmel olup, yine de bol miktarda bellek ve yüksek hızlı PCIe genişlemesini destekler. Entegre 10 GbE ağ bağlantısı, yüksek bant genişliğinde kesintisiz bağlantı imkanı tanırken, dahili depolama seçeneklerinin karışımı, ek donanıma ihtiyaç olmadan dağıtımı kolaylaştırır. Kenar ya da telekom ortamlarında verimli performans arayan organizasyonlar için bu platform, esneklik ile dayanıklılığı birleştirir.
Supermicro, son derece güvenilir ve güvenli platformlar sunma konusunda tanınmış, sunucu yenilikçiliğinde güvenilir bir liderdir. Bu sistem, operasyonları korumak için gelişmiş aygıt yazılımı korumalarını, donanımsal güven kökünü ve güvenli başlatma fonksiyonlarını entegre eder. Güçlü yönetim araçları ve tutarlı tasarım kalitesiyle bir araya gelen Supermicro sunucuları, en zorlu BT ortamlarında uzun vadeli güvenilirlik sağlar.
- Sanalizasyon
- Kenar/Bulut Bilişim Hizmetleri
- vRAN/o-RAN
- Güvenlik Duvarı Uygulamaları
- CDN/vCDN/Bulut CDN
- 5G/Telco/NEBS ortamı
Happyware aracılığıyla ulaşılabilir Supermicro AS-1115S-FDWTRT Barebone Sistemi ile BT stratejinizi hızlandırın. Konfigürasyondan optimizasyona, dağıtımdan desteğe kadar Happyware, sisteminizin ihtiyaçlarınıza tam olarak uygun olmasını sağlar. Güvenilir, kurumsal sınıf kenar hesaplamayı organizasyonunuza getirmek için bizimle ortak olun.
Supermicro AS-1115S-FDWTRT Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1115S-FDWTRT | Tek AMD EPYC 8004 İşlemci, 2x Sabit Disk Yuvaları, 3x PCIe, 2x 600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 8004 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th Nesil, Siena |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 200W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x sTR5 (LGA 4844) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 6x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 768GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x8, Dual-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA/SAS Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 3,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden BCM57416 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 4x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A, Serial Port, LED Indicators, VGA Port, IPMI Management Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Oracle Linux |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, USB Keyboard support, UEFI BIOS, Plug and Play (PnP) |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | vRAN/o-RAN, Firewall Application, CDN/vCDN/Cloud CDN, 5G/Telco, NEBS environment, Enterprise Applications, Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, Edge Computing, Virtualization |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
| Derinlik | 429.3 mm |
| Ağırlık | 6.8 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |
Supermicro AS-1115S-FDWTRT Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | RoHS |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.0 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 3) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 3 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 600W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 768GB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | No |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 6 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | 5G/Telco, CDN/vCDN/Cloud CDN, Edge Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Firewall Application, Internet of Things (IoT) Applications, NEBS environment, Virtualization, vRAN/o-RAN |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | IPMI Management Port, LED Indicators, Serial Port, USB Type-A, VGA Port |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 1115S-FDWTRT |
| İşlemci Kod Adı: | Siena |
| İşlemci Soketi: | sTR5 (LGA 4844) |
| İşlemci Türü: | EPYC 8004 |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





