AS-1115S-FWTRT-02-G1 | Supermicro Single EPYC 8124P 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.659,60 |
| Kime 4 | €3.615,85 €3.659,60 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.542,85 €3.659,60 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.469,85 €3.659,60 (%5.18kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1
Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1 Barebone Sistemi ile Yüksek Performanslı Uç Bilgi İşlem
Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1, performans, güvenilirlik ve verimliliği kompakt bir yapıda birleştiren önceden yapılandırılmış bir 1U uç ve IoT sunucusudur. 16 çekirdekli, 2.45 GHz hızında çalışan tek bir AMD EPYC™ 8124P işlemci ile güçlendirilmiştir ve talepkar uç iş yükleri için güçlü hesaplama gücü sunar. Sistem, 128GB DDR5-5600 bellek, yüksek hızlı NVMe ve SATA depolama kombinasyonu ve 800W Platinum seviyesinde yedekli güç kaynakları ile donatılmıştır, dayanıklılığını ve enerji verimliliğini garanti eder. Çift yerleşik 10GbE RJ45 ağ bağlantısıyla, veri analitiği, uç AI çıkarımı ve gerçek zamanlı endüstriyel uygulamalar gibi bant genişliği yoğun iş yükleri için tasarlanmıştır.
Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1 Neden Tercih Edilmeli?
Bu sistem, kurumsal sınıf hesaplama ve depolama yeteneklerini doğrudan uç noktalara getirme becerisi ile öne çıkar. DDR5 belleğin dahil edilmesi daha yüksek bant genişliği ve daha düşük gecikme sağlar, NVMe SSD ve SATA depolamanın karışımı ise hem hız hem kapasite sunar. Yedekli güç kaynakları yüksek kullanılabilirliği garanti eder, görev kritik ortamlarda kesinti riskini en aza indirir. 1U tasarımı olağanüstü alan verimliliği sunar, sınırlı raf alanına sahip uç dağıtımlar için uygundur. Müşteriler sağlam ağ bağlantıları, ölçeklenebilir bellek ve performans ile güç verimliliğini dengede tutan bir sistemin avantajlarından yararlanır.
Supermicro, çeşitli endüstri ihtiyaçları için özel olarak tasarlanmış yenilikçi sunucular sunma konusundaki itibarı ile bilinir. Yenilikçi tasarım, enerji verimliliği ve uçtan uca destek ile tanınan Supermicro sistemleri, hyperscale veri merkezleri, bulut platformları ve endüstriyel dağıtımlar arasında güvenilmektedir. Geniş ekosistem uyumluluğu ve ileri mühendislik ile Supermicro, müşterilere esnek ve geleceğe yönelik BT altyapı çözümleri sağlamaya devam ediyor.
- Sanalizasyon
- Uç/Bulut Bilişim Hizmetleri
- 5G/Telco/NEBS ortamı,
- Firewall Uygulamaları
- CDN/vCDN/Bulut CDN
- vRAN/o-RAN
Eğer güçlü ama alan tasarrufu sağlayan bir uç sunucu arıyorsanız, Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1 Gold Series Barebone Sistemi, performans, verimlilik ve güvenilirliğin ideal dengesi ile size sunulmaktadır. Happyware'de, kurumsal ve uç nokta gereksinimlerine göre özelleştirilmiş önceden yapılandırılmış Supermicro çözümleri sunmaya uzmanlaşmış durumdayız, uzman tavsiyeleri ve IT stratejinizi desteklemek için esnek satın alma seçenekleri sunuyoruz. Bir sonraki altyapı projeniz için en iyi değeri, olağanüstü desteği ve kusursuz entegrasyonu güvence altına almak için bizimle ortak olun.
Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1115S-FWTRT-02-G1 | Tek AMD EPYC 8124P İşlemci, 1x Sabit Disk Yuvaları, 3x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 8124P AMD EPYC Serisi İşlemciler 1st Nesil, Naples |
| Çekirdek Sayısı | 16 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 32 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 125W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x sTR5 (LGA 4844) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 128GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden BCM57416 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 4x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 3.5 support, USB Keyboard support, UEFI BIOS, Plug and Play (PnP) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | RAM, CPU, Adapter, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | 5G/Telco, CDN/vCDN/Cloud CDN, Firewall Application, NEBS environment, vRAN/o-RAN, Edge Computing, Virtualization |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
| Derinlik | 429.3 mm |
| Ağırlık | 6.8 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |
Supermicro AS-1115S-FWTRT-02-G1 Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | System-on-Chip (SoC) |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 3.0 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 4) 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 3 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 128GB |
| Performans Sınıfı: | Mid-Range |
| RAID Desteği: | No |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 1 |
| Soğutucu Sayısı: | 6 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | 5G/Telco, CDN/vCDN/Cloud CDN, Edge Computing, Firewall Application, NEBS environment, Virtualization, vRAN/o-RAN |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, SUSE Linux Enterprise Server, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 1115S-FWTRT-02-G1 |
| İşlemci Kod Adı: | Naples |
| İşlemci Soketi: | sTR5 (LGA 4844) |
| İşlemci Türü: | EPYC 8124P |
| İşlemci soket sayısı: | Yes |
| İşlemci Üreticisi: | AMD |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





