SYS-111AD-HN2 | Supermicro Single Celeron Core i3 Core i5 Core i7 Core i9 Pentium 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-111AD-HN2
Supermicro SYS-111AD-HN2 Barebone Sistemi ile 1U Platformunda Verimli IoT Edge Bilişimi
Supermicro SYS-111AD-HN2’yi tanıtalım; kompakt ortamlarda güvenilir performans sağlamak için tasarlanmış kısa derinlikli 1U edge sunucusu. LGA-1700 soketi üzerinde 14./13./12. Nesil Intel® Core™ işlemcileri destekleyerek hem yüksek verimli hem de performans odaklı iş yüklerine güç sağlama esnekliğini sunar. PCIe 5.0 genişleme, çift 10GbE ağ bağlantısı ve dahili 200W düşük gürültülü AC-DC güç kaynağı ile bu sistem, sessiz çalışma, hizmet verilebilirlik ve güvenilir veri akışının kritik önem taşıdığı edge, IoT ve kurumsal şube kullanım alanlarında konuşlandırılmak üzere tasarlanmıştır.
Neden Supermicro SYS-111AD-HN2 Tercih Etmelisiniz?
SYS-111AD-HN2, hesaplama verimliliğini yer tasarrufu sağlayan tasarımıyla birleştirerek, raf alanı ve güç çekiminin sınırlı olduğu kurulumlar için idealdir. Birden fazla nesil Intel CPU desteği, organizasyonlara maliyet, performans ve enerji kullanımı arasında doğru dengeyi seçme esnekliği verir. Çift yüksek hızlı ağ portu, duyarlı bağlantı sağlarken, PCIe Gen5 yuvaları hızlandırıcılar veya ek I/O kartları için ölçeklenebilirlik sağlar. Entegre düşük gürültülü güç kaynağı da bu sunucuyu hem performans hem de minimal akustik etki gerektiren ortamlar için özellikle uygun hale getirir.
Supermicro’nun gücü müşteri odaklı mühendislik felsefesinde yatar, sanayi ihtiyaçlarına uyum sağlayan amaca yönelik sistemler sunar. Edge sunuculardan veri merkezi platformlarına kadar şirket, sürekli olarak yeni nesil teknolojilerin benimsenmesinde liderdir. Supermicro’yu seçen organizasyonlar, verimlilik, güvenilirlik ve geniş iş yükü desteğine değer veren bir ortaktan fayda sağlar, bu da uzun vadeli yatırım değeri ve operasyonel direnç sağlar.
- Video Gözetimi
- Dijital Tabela, POS
- Ofis Sunucusu, DVR/NVR
- Kompakt 1U Gömülü Sistem
Happyware’de yalnızca donanım değil, benzersiz BT zorluklarınıza uyarlanmış edge çözümleri sunuyoruz. Supermicro SYS-111AD-HN2’yi uzman desteğimizle bugün güvence altına alın ve kuruluşunuzun kompakt form, sessiz çalışma ve güvenilir performansı harmanlayan bir sistemden faydalanmasına izin verin.
Supermicro SYS-111AD-HN2 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 111AD-HN2 | Tek Intel Celeron / Core i3 / Core i5 / Core i7 / Core i9 / Pentium İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 1x 200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Celeron/Core i3/Core i5/Core i7/Core i9/Pentium Intel Celeron/Core/Pentium Serisi İşlemciler 12th/13th/14th Nesil, Alder Lake/Raptor Lake |
| Çekirdek Sayısı | 24 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 32 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 80W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x V (LGA 1700) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC Non-ECC DDR5 UDIMM, 128GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Half Height Half-Length yuva |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 2.5 Gbps RJ45 üzerinden I225-LM |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | R680E |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 4x USB 3.2 Type-A (harici) |
| Video | 1x HDMI 2.0, 1x VGA, 1x DVI-D, 2x DisplayPort 1.4 |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 1x 200W Fixed Yedekli PSU Güç Kaynağı 80 Plus Gold Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Gold |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, Compact Server, Digital Signage Kiosk, General Purpose Computing, Video processing & streaming |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 287 mm |
| Ağırlık | 6.4 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |





