SYS-111C-NR-G1 | Supermicro Single Xeon 4510 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.310,52 |
| Kime 4 | €4.259,01 €4.310,52 (%1.19kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.173,01 €4.310,52 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.086,01 €4.310,52 (%5.21kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-111C-NR-G1
Sanallaştırma Gücünü ve Bulut Hazırlığını Supermicro SYS-111C-NR-G1 Barebone Sistemi ile Açığa Çıkarma
Supermicro SYS-111C-NR-G1'i tanıtmak, kompakt 1U tasarımını, modern Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcileri ve optimize edilmiş CloudDC mimarisini bir araya getirerek verimli, performans odaklı bilgi işlem sunuyor. 12 çekirdekli tek Intel® Xeon® Silver 4510 işlemcisi ve yüksek hızlı DDR5 ECC belleği ile birleştirilmiş bu sistem, talepkar sanallaştırılmış ortamlar ve bulut tabanlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Çift 960GB NVMe SSD'leri hızlandırılmış depolama performansı sağlar ve entegre 10GbE bağlantısı veri odaklı iş yükleri için güvenilir aktarım hızı sunar. Basitleştirilmiş form faktörü ile bu platform, kapasiteden ödün vermeden alan verimliliğini en üst düzeye çıkarmak üzere tasarlanmıştır.
Neden Supermicro SYS-111C-NR-G1 Tercih Edilmeli?
Bu sunucu, ölçeklenebilir altyapı arayan işletmeler için ideal bir hesaplama gücü, bellek bant genişliği ve depolama duyarlılığı dengesi sunar. SYS-111C-NR-G1, operasyonel maliyetleri azaltan ve kurumsal düzeyde güvenilirliği sürdüren enerji verimli bir tasarımla CloudDC dağıtımlarını basitleştirmek üzere tasarlanmıştır. 10GbE ağ ve NVMe depolama içermesi, hız ve dayanıklılık isteyen modern iş yükleri için özellikle uygundur ve esnek 1U profili, yoğun veri ortamlarına kolay raf entegrasyonunu sağlar.
Supermicro, performans liderliğini sürdürülebilirlik ve uzun vadeli güvenilirlikle birleştiren sistemler sunmasıyla dünya çapında güvenilir bir markadır. Hyperscale veri merkezlerinden kurumsal BT'ye kadar, Supermicro'nun sunucu mimarisindeki uzmanlığı, müşterilerin yalnızca son teknoloji donanımlar değil, aynı zamanda sürekli kalite ve yenilik güvencesi kazanmalarını sağlar. Yüksek verimliliğe sahip tasarımlar konusundaki taahhütleri, daha yeşil BT altyapısı taleplerinin artmasıyla uyumlu olup, geleceğe hazır bilgi işlem için tercih edilen bir ortak haline gelmelerini sağlar.
- Sanallaştırma
- CDN
- Kenar Düğümler
- Veri Merkezi Optimize Edilmiş
- HPC
- Bulut Bilişim
- Depolama Ana Düğüm
BT temelini yükseltmeyi planlayan kuruluşlar için, Happyware, Supermicro SYS-111C-NR-G1'i satın almanız için güvenilir bir ortak olarak hizmet verir. Uzman tavsiyesi, özel yapılandırma seçenekleri ve adanmış satış sonrası destek ile Happyware, yatırımınızın değerini en üst düzeye çıkarmanızı sağlar. Bugün iletişime geçin ve geleceğinizi güvenle inşa edin.
Supermicro SYS-111C-NR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 111C-NR-G1 | Tek Intel Xeon 4510 İşlemci, 2x 860W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 4510 Intel Xeon Silver Serisi İşlemciler 5th Nesil, Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 12 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 24 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 150W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 2x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 128GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 860W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM Header |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Data Center Optimized, Edge Nodes, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Storage Headnode, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 597 mm |
| Ağırlık | 18.1 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





