SYS-111E-FWTR | Supermicro Single Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.874,31 |
| Kime 9 | €1.832,27 €1.874,31 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.794,77 €1.874,31 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.757,37 €1.874,31 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-111E-FWTR
Kompakt Formda Yüksek Hızlı Uç Performansı Supermicro SYS-111E-FWTR Tam Sistem ile
Supermicro SYS-111E-FWTR, alan verimliliği, bağlantı ve performansın el ele gitmesi gereken ortamlar için tasarlanmış bir 1U kısa derinlikli sunucu olan bu ürünü tanıtıyoruz. Kolay dağıtım için ön I/O özelliği ile donatılmış, son teknoloji Intel Xeon Ölçeklenebilir işlemcileri destekler ve son derece kompakt bir formda kurumsal seviyede hesaplama sunar. İki hot-swap 2,5 inç sürücü yuvası, çift 10G Ethernet portu, PCIe 5.0 genişletilebilirliği ve yedekli AC güç kaynağı ile uç veri merkezleri ve modern BT operasyonları için hız, dayanıklılık ve esnekliğin doğru dengesini sağlar.
Neden Supermicro SYS-111E-FWTR Tercih Edilmeli?
Bu sunucu, ulaşılabilirlikten ödün vermeden güvenilir hesaplama yoğunluğu arayan kuruluşlar için üretildi. Ön I/O düzeni, uç raflarda ve kısıtlı kurulumlarda entegrasyonu kolaylaştırırken, çift 10G Ethernet portları zorlu iş yükleri için hızlı veri akışı sağlar. Kısa derinlikli kasası değerli raf alanından tasarruf ettirir ve yedekli güç kaynakları operasyonel sürekliliği garanti eder. SYS-111E-FWTR, işletmelerin her inç ve watt önem arz eden yerlerde ölçeklenebilir hesaplama dağıtımı yapmalarını sağlayarak verimlilik için tasarlanmıştır. Supermicro, performans, verimlilik ve sürdürülebilirlik için gelişmiş sunucu platformları tasarlamada liderliğe devam ediyor. Dünya genelinde endüstriler tarafından güvenilen portföyü, tümü güçlü küresel destek ile desteklenen uçtan çekirdek veri merkezlerine uzanır. Müşteriler Supermicro'yu, yeni teknolojilerin hızlı benimsenmesi, enerji verimli tasarımlara odaklanılması ve kurumsal taleplere dayanan donanım çözümlerinin tutarlı dağıtımı nedeniyle tercih eder.
Ana Uygulamalar:- Çok Erişimli Uç Bilişim
- 5G Uygulaması DU
- Flex-RAN, Open-RAN vBBU
- Kenar Yapay Zekası (AI)
- Uydu İletişimi
Supermicro teknolojisini Happyware aracılığıyla dağıtarak BT projelerinizi güvenle hızlandırın. Güvenilir ortağınız olarak Happyware, altyapı yatırımınızdan maksimum değer elde etmenize yardımcı olan özel çözümler, uzman rehberlik ve rekabetçi teklifler sağlar. SYS-111E-FWTR’yi bugün seçin ve mükemmel Happyware desteği ile uç dağıtımlarınızı geleceğe hazırlayın.
Supermicro SYS-111E-FWTR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 111E-FWTR | Tek Intel Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen İşlemci, 2x Sabit Disk Yuvaları, 3x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 32 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 64 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Single-Rank x8, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" SATA/Internal Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, Serial Port, USB Type-A, VGA Port, IPMI Management Port |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows 10 Windows 11 Windows Server Red Hat Enterprise Linux Oracle Linux |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | DU of 5G Application, Flex-RAN, Open-RAN vBBU, Edge AI Inferencing, AI / Deep Learning, Satellite Communication, Multi-Access Edge Computing (MEC) |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
| Derinlik | 429.3 mm |
| Ağırlık | 6.8 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |
Supermicro SYS-111E-FWTR Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x1 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) NVME 0 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Full-Length (Standard), Low-Profile |
| Eklenti kartı sayısı: | 3 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Mid-Range |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 6 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | AI / Deep Learning, DU of 5G Application, Edge AI Inferencing, Flex-RAN, Multi-Access Edge Computing (MEC), Open-RAN vBBU, Satellite Communication |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 1U |
| Ön Giriş/Çıkış: | IPMI Management Port, LED Indicators, Serial Port, USB Type-A, VGA Port |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 111E-FWTR |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





