AS-1125HS-TNR-G1 | Supermicro Dual EPYC 9654 1U Rack Server
Başlayan €25.474,43*
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1125HS-TNR-G1
Süpermicro AS-1125HS-TNR-G1 Barebone Sistemi ile Yüksek Performanslı İş Yükleri için İnovasyon
Supermicro AS-1125HS-TNR-G1, minimal raf alanında ödün vermeyen performans talep eden işletmeler için tasarlanmış 1U Gold Series Hyper A+ Sunucu'yu sunar. Her biri 96 çekirdekli ve 2.4GHz hızında çalışan çift AMD EPYC™ 9654 işlemciye sahip bu sistem, yüksek yoğunluklu ortamlara muazzam bir işlem gücü getirir. 4800MHz hızında çalışan 2.3TB DDR5-5600 belleğe kadar destekleyerek, karmaşık iş yükleri için benzersiz bir aktarım hızı sağlar. 960GB U.2 NVMe SSD, hızlı veri erişimi sunarken, entegre çift 10GbE RJ45 portlar güvenilir, yüksek hızlı bağlantı sağlar. Kompakt ama son derece güçlü olan bu sunucu, bulut, yapay zeka ve kritik kurumsal iş yükleri için optimizasyon sağlarken, verimlilik ve yoğunluğun en önemli olduğu durumlarda performans gösterir.
Neden Supermicro AS-1125HS-TNR-G1'yi Seçmelisiniz?
Yüksek performanslı uygulamalar için tasarlanan AS-1125HS-TNR-G1, aşırı işlem kapasitesini ölçeklenebilir hafıza kapasitesi ile birleştirerek, işletmelerin iş yüklerini verimli bir şekilde bir araya getirmesini sağlar. Yoğun 1U yapısı, kararlılık veya performanstan ödün vermeden veri merkezi kullanımını maksimize eder. Yedekli 1200W Titanium Level güç kaynakları, çalışma süresi ve enerji verimliliği sağlarken, AMD EPYC™ mimarisi işletmelere zorlu yapay zeka, analitik ve bulut tabanlı gereksinimleri karşılamak için üstün çok iş parçacıklı performans sunar.
Supermicro, güç, verimlilik ve güvenilirliği dengelemek için yenilikçi, iş yüküne göre optimize edilmiş sunucular sunmasıyla dünya çapında tanınır. AMD, Intel ve NVIDIA ile yakın ortaklıklar kurarak, veri merkezi inovasyonunun sınırlarını sürekli zorlar. İşletmeler, Toplam Sahip Olma Maliyetini düşürürken sürdürülebilir yüksek performans sağlayan, geleceğe hazır donanımı sunma konusundaki kanıtlanmış yeteneği için Supermicro'ya güveniyor.
- Sanalizasyon
- Yapay Zeka Çıkarımı & Makine Öğrenimi
- Kurumsal Sunucu
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
Veri merkezi sınıfı altyapı seçilirken doğru ortak, yatırımınızın anında ve kalıcı değer sağlamasını garantiler. Happyware'de, işletmelerin ihtiyaçlarına göre özelleştirme ve destek ile uzman bir şekilde önceden yapılandırılmış Supermicro çözümleri, AS-1125HS-TNR-G1 gibi, sunuyoruz. İşletmenizi en son sunucu teknolojisiyle donatın, Happyware'i güvenilir IT ortağınız olarak seçin.
Supermicro AS-1125HS-TNR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1125HS-TNR-G1 | Çift AMD EPYC 9654 İşlemci, 1x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9654 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th Nesil, Genoa |
| Çekirdek Sayısı | 96 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 192 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 360W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Datacenter-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 747 mm |
| Ağırlık | 23.1 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





