AS-1125HS-TNR | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.588,16 |
| Kime 4 | €3.517,00 €3.588,16 (%1.98kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.445,00 €3.588,16 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.373,00 €3.588,16 (%6kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1125HS-TNR
Veri Yoğun İş Yükleri için Süper Mikro AS-1125HS-TNR Barebone Sistemi ile Çevik ve Yüksek Performans Yoğunluğu
Supermicro AS-1125HS-TNR, yer tasarruflu ortamlarda ödünsüz hız ve ölçeklenebilirlik talep eden işletmeler için özel olarak tasarlanmış bir 1U Hyper sunucudur. Sekiz adet hot-swap 2.5 inç NVMe, SAS veya SATA yuvası ile tasarlanan bu sistem, veri yoğun görevler için olağanüstü bir depolama esnekliği sunar. Üç adet PCIe 5.0 x16 yuvası, yeni nesil hızlandırıcılar, yüksek bant genişlikli ağ kartları veya gelişmiş depolama kontrolörlerinin entegrasyonunu sağlayarak geleceğe hazır genişleme imkanı tanır.
Neden Supermicro AS-1125HS-TNR'yi Seçmelisiniz?
Bu platform, her raf alanı biriminin maksimum getiri sağlaması gereken kuruluşlar için tasarlanmıştır. AS-1125HS-TNR, çoklu soket hesaplama gücünü ultra hızlı PCIe 5.0 bağlantısıyla birleştirerek gecikmeyi azaltır ve iş yüklerinde daha hızlı veri hareketi sağlar. Aletsiz, hot-swap yuvaları sayesinde servis işlemleri basitleştirilirken, NVMe desteği sayesinde uygulama yanıt hızını artırır. İster AI çıkarımında, yüksek frekanslı ticarette veya büyük ölçekli sanallaştırmada olsun, bu sunucu rekabetçi ortamlarda gereken çeviklik ve dayanıklılığı sunar.
Supermicro, performansı, enerji verimliliğini ve uyumluluğu dengeleyen platformlar sunmaktaki liderliğiyle tanınır. Her sistem, iş yükü optimizasyonunu merkezine alarak geliştirilmiştir, bu da müşterilerin altyapıyı kendilerine özgü ihtiyaçlarına göre özelleştirebilmelerini sağlar. Bulut hizmet sağlayıcılarından kurumsal BT ekiplerine kadar Supermicro teknolojisi, kesintisiz çalışma süresi ve sorunsuz ölçeklenebilirlik sağlamak için güvenilir bir seçenektir ve kaliteli mühendislik için global bir üne sahiptir.
- Sanallaştırma
- AI Çıkarımı ve Makine Öğrenmesi
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Happyware'de, yalnızca bu en son teknolojiyi almakla kalmaz, aynı zamanda bu sistemin tüm potansiyelini açığa çıkaran uzmanlık, özel yapılandırma seçenekleri ve destek de sağlarız. Bugün bizimle iletişime geçin ve Happyware'in bir sonraki performans atılımınızı gerçekleştirmesine izin verin.
Supermicro AS-1125HS-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1125HS-TNR | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 320 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 640 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 747 mm |
| Ağırlık | 23.1 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





