AS-1126HS-TN | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-1126HS-TN
Supermicro AS-1126HS-TN Barebone Sistemi ile Ultra Yoğun Hyper Sunucu ve Kurumsal Düzey Çözüm
Supermicro AS-1126HS-TN'i tanıtıyoruz; yüksek veri akışı, sanallaştırma ve gecikme duyarlılığı olan kurumsal iş yükleri için tasarlanmış gelişmiş bir 1U Hyper sistem. Tek bir raf ünitesinde NVMe depolama yoğunluğunu ve PCIe genişlemesini maksimize etmek üzere tasarlanan bu sunucu, kuruluşların daha az alanla daha fazlasını yapmalarını sağlarken, ödün vermez. AS-1126HS-TN'nin kalbinde, depolama yoğun ortamlara olağanüstü I/O verimliliği sağlayan, 128 PCIe 5.0 hattına kadar destekleyen tek bir 5. Nesil AMD EPYC™ 9005/9004 Serisi işlemci bulunmaktadır. 24 DIMM yuvası boyunca 6TB'a kadar DDR5 belleği destekleyerek, talepkar uygulamalar için güçlü bellek bant genişliği ve ölçeklenebilirlik sağlar. Bu sistem, NVMe, SAS ve SATA sürücüleri destekleyen, sekize kadar sıcak değiştirilebilir 2,5" yuvası ile depolama esnekliğinde parlıyor ve performans ve kapasite gereksinimlerine göre özelleştirilebilir yapılandırmalar sunar. Yüksek hızlı veritabanları veya sanal depolama altyapıları için kullanılsa da, AS-1126HS-TN ödün vermeyen depolama esnekliği sunar. Hızlanma ve bağlantı için sunucu, GPU'ların, yüksek hızlı ağ kartlarının veya gelişmiş depolama denetleyicilerinin entegrasyonu için üç PCIe 5.0 x16 yuvası artı özel bir AIOM yuvası içerir. Hyper-optimize edilmiş bir termal tasarım ve yedekli güç yetenekleri ile AS-1126HS-TN, yoğun hesaplama baskısı altında bile güvenilir çalışma sağlar.
Neden Supermicro AS-1126HS-TN Tercih Edilmeli?
Sıkışık alanlarda yoğun hesaplama için özel olarak üretilen bu 1U sunucu, veri merkezleri için kompakt ama ölçeklenebilir bir çözüm arayanlar için ideal platformu sunar. Edge uygulamalarından çekirdek kurumsal altyapıya kadar dengeli performans, depolama esnekliği ve ileriye dönük IT stratejileri için gelişmiş PCIe 5.0 genişlemesi sunar.
Supermicro, teknik yenilikleri kanıtlanmış tasarım mükemmelliğiyle birleştirerek, gelişen kurumsal ekosistemlerin taleplerini karşılayan sunucular sağlar. Onlarca yıllık mühendislik liderliği tarafından desteklenen Supermicro sistemleri, dijital dönüşüm çağında kuruluşların verimli ve güvenli bir şekilde ölçeklenmesini sağlar.
Temel Uygulamalar:
- Sanallaştırma
- AI Çıkarım ve Makine Öğrenimi
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Supermicro AS-1126HS-TN ile yüksek yoğunluklu hesaplamanın gücünü deneyimleyin. Happyware ile bağlanarak, bu hiper verimli platformun altyapınızı nasıl yeniden şekillendirebileceğini, iş yüklerinizi nasıl hızlandırabileceğini ve yarının zorluklarına hazır olmanızı nasıl sağlayabileceğini keşfedin.
Supermicro AS-1126HS-TN Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 1126HS-TN | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 2600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 348 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 768 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | HDD activity LED, LAN 1 Activity LED, Power On/Off button, Power status LED, System Information LED, UID button, USB Type-A |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) FreeBSD Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Rocky Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu VMware ESXi Windows Server 2022 Windows Server 2025 |
| Yönetim Yazılımı | IPMI 2.0, IPMIView, KVM with dedicated LAN, Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash EEPROM , ACPI 6.5 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.7 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, All Flash Storage, Big Data, Cloud Computing, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 778.7 mm |
| Ağırlık | 18.8 kg |
| Mevcut Renk | Silver |





