SYS-112B-FDWR | Supermicro Single Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.827,94 |
| Kime 9 | €1.787,02 €1.827,94 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.750,42 €1.827,94 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.713,82 €1.827,94 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-112B-FDWR
Zorlu Ortamlar için Dayanıklı, Kompakt ve Süpermicro SYS-112B-FDWR İskelet Sistemi ile Üretilmiştir
Süpermicro SYS-112B-FDWR, kenar ve IoT uygulamaları için olağanüstü güç ve verimlilik sunan 1U'luk kompakt bir kenar sunucusu olarak tanıtılıyor. Alan kısıtlaması olan ortamlar için optimize edilen bu sistem, iki adede kadar NVMe/SATA yuvasını destekler, yüksek hızlı veri erişimi için yeterli depolama sağlarken ultra kompakt bir form faktörünü korur. Artan kenar bilişim talebi için mükemmel olan bu sunucu, farklı uygulamalarla sorunsuz bir şekilde entegre olarak, çeşitli yüksek performanslı iş yükleri için gereken esnekliği sunar. Olağanüstü enerji verimliliği ve kompakt tasarımı sayesinde SYS-112B-FDWR, alanın dar olduğu, ancak performanstan taviz verilemeyeceği ortamlar için idealdir. Gerçek zamanlı veri işleme, ağ trafiğini optimize etme veya IoT altyapısını destekleme gibi görevlerde, bu sunucu, kurumsal düzeyde çözümlerin gücünü kenara taşır. Esnek depolama ve ölçeklenebilirlik seçenekleriyle, işletmelerin, mekan açısından duyarlı ortamlarda modern bilişimin taleplerini karşılamasına olanak tanır.
Neden Süpermicro SYS-112B-FDWR'yi Seçmelisiniz?
Kenar ortamlarında yüksek performanslı sistemleri dağıtmayı hedefleyen işletmeler için, SYS-112B-FDWR değerli alanı feda etmeden sağlam bir çözüm sunar. Etkin tasarımı ve depolama yetenekleri, zorlu iş yüklerini yönetmek için idealdir. Kompakt boyutu, daha küçük, kenara dayalı altyapılara sorunsuz bir şekilde sığmasını sağlar. Gelişen uygulamalar için gereken güvenilirlik ve ölçeklenebilirliği sunan bu sunucu, hem operasyonel çeviklik hem de optimal performans sağlar.
Süpermicro, modern IT ortamlarının ihtiyaçlarını karşılayan yenilikçi çözümlerle tanınır. Yüksek performanslı, düşük gecikmeli ve enerji verimli bilişime odaklanan Süpermicro, olağanüstü bir değer sunar. Süpermicro'ya yatırım yapmak, altyapınızı geleceğe hazırlayacak, güvenilirlik ve optimal performansı garanti edecek son teknolojiye erişim sağlamak anlamına gelir.
- Çok Erişimli Kenar Bilişim
- 5G Uygulaması DU
- Flex-RAN, Open-RAN vBBU
- Kenar Yapay Zeka
- Uydu Haberleşme
Kenar altyapınızı Süpermicro SYS-112B-FDWR ile bir üst seviyeye taşıyın. Bu yüksek performanslı sunucunun operasyonlarınızı optimize edebileceği ve modern kenarın taleplerine destek olabileceği hakkında daha fazla bilgi almak için bugün Happyware'e ulaşın.
Supermicro SYS-112B-FDWR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 112B-FDWR | Tek Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 2x Sabit Disk Yuvaları, 3x PCIe, 2x 600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 250W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 1TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | COM Port, LAN 1 Activity LED, LAN 2 Activity LED, Power On/Off button, Power status LED, USB Type-A |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), SuperCloud Composer, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Mid-Range |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, DU of 5G Application, Edge AI Inferencing, Flex-RAN, Multi-Access Edge Computing (MEC), Open-RAN vBBU, Satellite Communication |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 44.5 mm |
| Derinlik | 429.3 mm |
| Ağırlık | 6.8 kg |
| Mevcut Renk | Silver |





