SYS-112B-WR | Supermicro Single Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-112B-WR
Veri Merkezleri için Üstün Performans ve Esneklik Supermicro SYS-112B-WR Barebone Sistemi
Supermicro SYS-112B-WR'yi tanıtıyoruz, tek Intel® Xeon® 6 6700 serisi işlemci ile güçlendirilmiş, E-çekirdekleri ve 108MB önbellek ile 144 çekirdeğe kadar desteklenen sistem, sanallaştırma, AI tahmini ve veri merkezli uygulamalar için üstün işlem gücü sunar. 8 DIMM yuvası aracılığıyla 1TB'a kadar DDR5-6400 ECC belleğini destekleyerek, bellek yoğun görevleri idare etmek için mükemmel bir bellek bant genişliği sağlar. Depolama esnekliği bu sunucunun tasarımının merkezindedir ve SATA, SAS veya NVMe sürücüler için yapılandırılabilir 10 sıcak takasli 2.5" yuva sunar. Bu uyarlanabilir depolama yapılandırması, işletmelerin ölçeklenebilirlik ve veri erişilebilirliğini artırarak benzersiz operasyonel ihtiyaçlarına göre depolama çözümlerini özelleştirmelerine olanak tanır. İki tam yükseklikte, tam uzunlukta ve bir düşük profilli olmak üzere üç PCIe 5.0 yuvası ile genişleme kolaydır ve en son ek bileşenler ve GPU entegrasyonlarını destekler. Aletsiz, üstten yükleme riser tasarımı hızlı yükseltmeler ve bakım sağlar, kesinti süresini azaltır ve operasyonel verimliliği artırır. Ayrıca Entegre donanım tabanlı güvenlik önlemleri, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 ve Silicon Root of Trust dahil olmak üzere, kritik verilerin bütünlüğünü korur.
Neden Supermicro SYS-112B-WR'yi Seçmelisiniz?
SYS-112B-WR, performansı, esnekliği ve veri güvenliğini tek bir sunucu çözümünde birleştirmeyi hedefleyen işletmeler için stratejik bir seçimdir. İleri işlem yetenekleri, dinamik depolama yapılandırmaları ve sağlam genişleme seçenekleri ile bu sunucu, veri merkezli operasyonların gelişen ihtiyaçlarını karşılamak için inşa edilmiştir. Odak noktanız AI, sanallaştırma veya yüksek verimlilik uygulamaları olsun, SYS-112B-WR, güvenilir ve ölçeklenebilir performans sağlamaya yöneliktir.
Supermicro, yüksek performansı olağanüstü güvenilirlikle birleştiren öncü sunucu çözümleri ile tanınır. Küresel çapta işletmelerin güvenilir ortağı olarak, Supermicro'nun yeniliğe olan bağlılığı, BT altyapınızın sağlam, ölçeklenebilir ve geleceğe hazır kalmasını sağlar. Supermicro'ya yatırım yapmak, kuruluşunuzu teknoloji odaklı bir dünyada gelişmeye hazırlayacak araçlarla donatmak demektir.
Ana Uygulamalar:
- Sanallaştırma
- Bulut Bilişim
- Veritabanı/Depolama
- Web Önbelleği, CDN, Video Akışı
- Ağ Cihazı
- Veri Merkezi Optimizasyonu
- Depolama Ana Düğümü
- AI Çıkarımı
Supermicro SYS-112B-WR ile veri merkezi yeniliğinin geleceğine adım atın. Bu olağanüstü çözümün BT stratejinizi yeniden tanımlayarak, mükemmel performans ve dikkat çekici uyarlanabilirlik sunması için Happyware ile bağlantıya geçin. Modern verimlilik için standardı belirleyen teknolojiyle işletmenizi yükseltin.
Supermicro SYS-112B-WR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 112B-WR | Tek Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 2x 860W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | Fan Fail/System Over Heat LED, HDD activity LED, Network activity LEDs, Power On/Off button, Power status LED, Unit Identification (UID) button, USB 3.2 Gen1 port (Type-A) |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 5 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 860W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), SuperCloud Composer, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Datacenter-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Application and data serving, Application-Optimized Solutions, Big Data, CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Networking, Storage Headnode, Virtualization, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 597 mm |
| Ağırlık | 15.2 kg |
| Mevcut Renk | Black |





