SYS-112C-TN | Supermicro Single Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.259,14 |
| Kime 9 | €2.191,40 €2.259,14 (%3kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.146,20 €2.259,14 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.101,10 €2.259,14 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-112C-TN
Yeni Nesil 1U Bulut Veri Merkezi Güç Merkezi—Modern İşletmeler İçin Süper Mikro SYS-112C-TN CloudDC Barebone Sistemi ile Verimliliği Optimize Etme
Supermicro SYS-112C-TN'yi tanıtıyoruz, bu yüksek performanslı 1U sistemi, esneklik, ölçeklenebilirlik ve eşsiz verimlilik arayan işletmeler için tasarlanmıştır. OCP Veri Merkezi Modüler Donanım Sistemi (DC-MHS) üzerine inşa edilmiştir ve talepkar bulut ortamlarına sorunsuz bir şekilde uyum sağlar. SYS-112C-TN'nin tasarımı çok yönlülüğü ön planda tutar ve optimum depolama kapasitesi ve performansı için on iki adede kadar sıcak değiştirme özellikli 2.5" NVMe, SAS veya SATA yuvasına sahiptir. İki adet PCIe 5.0 x16 yuva ve özel bir PCIe 5.0 x16 AIOM yuvası ile güçlendirilmiş bu sunucu, sanallaştırmadan AI odaklı iş yüklerine kadar yüksek verimli uygulamaları desteklerken, I/O performansını en üst düzeye çıkarır. İleriye dönük veri merkezi mimarileri için modüler ölçeklenebilirlik, SYS-112C-TN'nin üstün yoğunluk ve çeviklik sağlamasını temin eder. Modüler Ölçeklenebilir Yoğunluk Optimize Edilmiş HPM Form Faktörü (M-SDNO) etrafında yapılandırılmış olup, bulut ve veri yoğun operasyonların değişen ihtiyaçlarına uygun esnek yapılandırmaya olanak tanır. DC-SCM modülü ve OpenBMC desteği ile entegre edilen sunucu, bulut veri merkezleri için güvenilir, geleceğe dönük bir çözüm olarak yönetim yetenekleri sunar.
Neden Supermicro SYS-112C-TN'yi Seçmelisiniz?
Supermicro SYS-112C-TN sadece bir sunucu değil, bulut ortamlarında mükemmel olan bir hepsi bir arada platformdur ve öncü depolama, işleme ve bağlantı seçenekleri sunar. Akıllı modülerliği ve enerji tasarruflu tasarımı, işletmelerin operasyonel maliyetleri düşürürken ölçeklenmelerine olanak tanır. Modern veri merkezi talepleri için tasarlanmış olup, kuruluşların hızla gelişen dijital ortamda öncü kalmasını sağlar.
Supermicro, işletmeleri olağanüstü performans ve güvenilirlikle geleceğe taşıyan çığır açıcı sunucu çözümleriyle tanınır. Yenilikçi tasarımı endüstri lideri verimlilikle birleştirerek, Supermicro, işletmelerin yarının zorluklarını bugün karşılamalarını sağlar. Supermicro'ya yapılan yatırım, altyapınızın sürdürülebilir büyüme ve öncü performans için optimize edilmesini güvence altına alır.
- Sanallaştırma
- CDN, Edge Düğümleri
- Veri Merkezi Optimizasyonu
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Bulut Bilişim
- Depolama Baş Düğümü
Bulut operasyonlarınızı Supermicro SYS-112C-TN ile devrim yapın. Daha akıllı, verimli bir bulut veri merkezi inşa etme yolunda ilk adımı atın. Altyapınızı geliştiren, ölçeklenebilirliği en üst düzeye çıkaran ve sorunsuz entegrasyonu mümkün kılan özelleştirilmiş çözümleri keşfetmek için şimdi Happyware uzmanlarımıza başvurun.
Supermicro SYS-112C-TN Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 112C-TN | Tek Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 1x OCP, 2x 1000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5,NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | Power On/Off button, UID button, HDD activity LED, LAN 1 Activity LED, LAN 2 Activity LED, Power fail LED, Power status LED, System Information LED |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, SuperCloud Composer |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 32MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Data Center Applications, Data Center Optimized, Edge Computing, Edge Nodes, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Storage Headnode, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 747 mm |
| Ağırlık | 21.3 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |





