SYS-112H-TN | Supermicro Single Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-112H-TN
Veri Yoğun İş Yükleri İçin Olağanüstü 1U Hiper-Performans: Supermicro SYS-112H-TN Barebone Sistemi
Supermicro SYS-112H-TN, veri yoğun ve gecikmeye duyarlı ortamlarda ödün vermeyen performans için tasarlanmış yüksek yoğunluklu, tek işlemcili bir 1U sunucudur. En yeni PCIe 5.0 teknolojisini kullanmak üzere tasarlanan bu sistem, on iki adet sıcak değiştirilebilir 2.5 inç NVMe, SAS veya SATA sürücüyü destekler ve yüksek frekanslı ticaret, AI çıkarımı veya gerçek zamanlı analiz gibi zorlu iş yükleri için yıldırım hızında depolama çıkışına olanak tanır. Üç adet PCIe 5.0 genişletme yuvası ve ek bir PCIe 5.0 AIOM yuvası desteği ile sistem, ağ ve hızlandırıcı entegrasyonu için olağanüstü esneklik sunar.
Neden Supermicro SYS-112H-TN'i Seçmelisiniz?
İşletmeniz büyük miktarda veriyi gecikmeden işlemeyi, analiz etmeyi ve yanıt vermeyi gerektiriyorsa, SYS-112H-TN bunu gerçekleştirmeye hazırdır. En son PCIe 5.0 hatları, önceki neslin bant genişliğini iki katına çıkararak daha hızlı GPU veya FPGA iletişimi ve gelişmiş I/O performansı sağlar. On iki adet sıcak değiştirilebilir sürücü yuvası, ultra düşük gecikmeli depolama için NVMe kapasitesini ölçeklendirmenize olanak tanır ve yüksek verimli soğutma ve güç tasarımı, ağır yükler altında bile kararlılığı garanti eder. Bu, hem hammadde hızını hem de operasyonel güvenilirliği kompakt bir form faktöründe arayan işletmeler için başlıca bir seçim yapmaktadır.
Supermicro, yenilikçi kurumsal hesaplama ile eş anlamlıdır ve performans, enerji verimliliği ve yapılandırılabilirlik için optimize edilmiş gelişmiş sunucu platformları sağlar. Küresel bir tedarik zincirini ve geniş mühendislik uzmanlığını kullanan Supermicro sistemleri, daha hızlı dağıtım süresi, olağanüstü iş yükü ayarlamaları ve en son işlemci, bellek ve depolama teknolojileri desteği sunar ve tüm bunlar, kritik misyonlu dağıtımlarda kanıtlanmış bir geçmişe sahiptir.
Temel Uygulamalar:
- Sanal Gerçeklik
- Hepsi Bir Arada NVMe Depolama
- Bulut Bilişim
- CDN/vCDN/Cloud CDN
- Finans
- Veri Merkezi Kurumsal Uygulamaları
- AI Çıkarımı
Supermicro SYS-112H-TN ile veri merkezinize rakipsiz performans getirin. Sisteminizin yapılandırmasını yaparak ve ihtiyaçlarınıza tam olarak uyarlanmış teknoloji ile rekabet avantajı kazanarak Happyware ile bugün iletişime geçin.
Supermicro SYS-112H-TN Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 112H-TN | Tek Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 1x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | P-çekirdekler: En fazla 86C/172T; En fazla 336MB önbellek E-çekirdekler: En fazla 144C/144T; En fazla 108MB önbellek Hava soğutmalı |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | Socket E2 |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 4TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | Maksimum Bellek (1DPC): 2TB'a kadar 6400MT/s ECC DDR5 RDIMM Maksimum Bellek (1DPC): 512GB'a kadar 8000MT/s ECC DDR5 MRDIMM Maksimum Bellek (2DPC): 4TB'a kadar 5200MT/s ECC DDR5 RDIMM |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280/M.2 25110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | Seçenek A: Toplam 12 yuva 8 ön sıcak takılabilir 2,5" NVMe*/SAS*/SATA* sürücü yuvası 4 ön sıcak takılabilir 2,5" SAS*/SATA* sürücü yuvası Seçenek B: Toplam 12 yuva 12 ön sıcak takılabilir 2,5" NVMe*/SAS*/SATA* sürücü yuvası NVMe/SAS/SATA desteği ek depolama denetleyicisi ve/veya kablolar gerektirebilir NVMe; RAID 0/1/5/10 desteği (Intel® VROC RAID anahtarı gereklidir) |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuva |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | Seçenek A 1 PCIe 5.0 x16 (in x16) FHHL yuva 2 PCIe 5.0 x16 (in x16) FHFL yuvalar 1 PCIe 5.0 x16 (in x16) AIOM yuva (OCP 3.0 uyumlu) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | Maksimum GPU Sayısı 1 çift genişlik veya 3 tek genişlik GPU'ya kadar Desteklenen GPU NVIDIA PCIe: L40S, L4 Intel PCIe: Intel Veri Merkezi GPU Flex 170 CPU-GPU Bağlantısı PCIe 5.0 x16 CPU-GPU bağlantısı |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | AIOM üzerinden |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 (harici), 1x USB 3.2 Gen 1 (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | Power On/Off button, UID button, HDD activity LED, LAN 1 Activity LED, Power status LED, System Information LED, USB 3.2 Gen1 port (Type-A) |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | karşı dönen 40x40x56mm Fanlar |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | Boyutlar (GxYxU) 73,5 x 40 x 265 mm Giriş 1000W: 100-127Vac / 50-60Hz 1800W: 200-220Vac / 50-60Hz 2700W: 200-240Vac 1980W: 220-230Vac / 50-60Hz 2000W: 220-240Vac / 50-60Hz (sadece UL için) 2000W: 230-240Vac / 50-60Hz 2000W: 230-240Vdc / 50-60Hz (sadece CQC için) +12V Maks: 83A / Min: 0A (100Vac-127Vac) Maks: 150A / Min: 0A (200Vac-220Vac) Maks: 225A / Min: 0A (200Vac-240Vac) Maks: 165A / Min: 0A (220Vac-230Vac) Maks: 166A / Min: 0A (230Vac-240Vac) 12V SB Maks: 3,5A / Min: 0A Çıkış Türü Backplanes (altın parmak) |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, SuperCloud Composer |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | Power-on mode for AC power recovery, ACPI Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash |
| Not | PC Sağlık İzleme CPU İzleme için CPU Çekirdekleri, Yonga Seti Voltajları, Bellek FAN Tachometre izlemeli fanlar Hız kontrolü için durum monitörü Pulse Width Modulated (PWM) fan konektörleri Sıcaklık CPU ve kasa ortamı için izleme Fan konektörleri için termal kontrol |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, All Flash Storage, Application and data serving, Big Data, CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Data Analytics, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, Financial, High End Enterprise Server, Hyperscale / Hyperconverged, ML training, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 778.7 mm |
| Ağırlık | 18.8 kg |
| Mevcut Renk | Silver |





