SYS-211SE-31A | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €5.242,05 |
| Kime 2 | €5.138,00 €5.242,05 (%1.98kaydedildi) |
| Kime 5 | €5.033,00 €5.242,05 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.928,00 €5.242,05 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-211SE-31A
Supermicro SYS-211SE-31A Barebone Sistemi ile PCIe Gen5 Destekli Geleceğe Hazır Kısa Derinlikli Edge Platformu
Supermicro SYS-211SE-31A, yüksek performans ve kompakt form faktörün aynı derecede kritik olduğu edge ortamları için tasarlanmıştır. Bu 2U kısa derinlikli sistem, her biri Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerle güçlendirilmiş üç bağımsız düğümü entegre eder. Ön I/O tasarımı, kolay servis verilebilirliği ve PCIe 5.0 genişlemesi desteğiyle, alan kısıtlı uygulamalarda olağanüstü yoğunluk sunar. Mimari, hızlı depolama erişimi, sağlam ağ iletişimi ve ölçeklenebilir hesaplama gücüne olanak tanır ve modern IoT ve bulut-edge uygulamaları için mükemmel bir platform olarak konumlandırılır.
Neden Supermicro SYS-211SE-31A'yı Seçmelisiniz?
Bu SuperEdge sistemi, işlemci yoğunluğunu operasyonel verimlilikle birleştirerek öne çıkar. Üç düğümün her biri bağımsız olarak yapılandırılabilir, kenar AI, endüstriyel kontrol veya dağıtık bulut gibi çoklu iş yükü ortamları için esneklik sunar. PCIe Gen5 yuvaları, yeni nesil hızlandırıcılarla uyumluluğu garanti ederken, ön erişim düzeni telekom rafları, mobil veri merkezleri veya sınırlı alanlara sahip diğer ortamlar için kurulumu basitleştirir. Maksimum verimi kompakt bir alanda arayan organizasyonlar için, SYS-211SE-31A geleceğe hazır bir çözüm sunar.
Supermicro, yenilik ve güvenilirlik dengesini sağlayan ileri düzey sunucu platformları inşa etme konusunda kanıtlanmış bir üne sahiptir. SuperEdge serisi, IoT, 5G ve edge hesaplama iş yükleri için optimize edilmiş, dayanıklı ve enerji bilincine sahip çözümler sunarak bu durumu örneklemektedir. Güçlü küresel destek ve açık standartlara bağlılıkları ile Supermicro, kritik altyapıya yatırım yaparken işletmelere güvence sağlar.
- Çoklu Erişim Edge Hesaplama
- Kurumsal Edge Hesaplama
- Flex-RAN, Open-RAN vBBU
- Telekom DRAN, CRAN ve Edge Çekirdek Uygulaması
Happyware olarak, Supermicro SYS-211SE-31A Barebone Sistemini özelleştirilmiş rehberlik, esnek yapılandırma seçenekleri ve uzman satış sonrası destek ile sunuyoruz. Odak noktanız IoT, edge'de AI veya yeni nesil sanallaştırma olsun, Happyware başarılı bir şekilde optimize edilmiş altyapıyı kurmanızı sağlar. Güvenilir uzmanlık ve en son teknoloji ile edge hesaplama stratejinizi hızlandırmak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-211SE-31A Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 11SE-31A | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 3x PCIe, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 52 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 104 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 300W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5,NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Half Height Half-Length yuva (düğüm başına) 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası (düğüm başına) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | COM Port, KVM Port, USB Type-A, VGA Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 12 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 3 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 3 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Cluster Nodes, CRAN, Edge Core Application, Edge Nodes, Enterprise Applications, Enterprise Server, Flex-RAN, Internet of Things (IoT) Applications, Open-RAN vBBU, Telecom DRAN, Multi-Access Edge Computing (MEC) |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 430 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |
Supermicro SYS-211SE-31A Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | RoHS |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 2.0 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 5) 1 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 3 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length, Half Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 3 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Yüksek Kalite |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Soğutucu Sayısı: | 12 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | CRAN, Cluster Nodes, Edge Core Application, Edge Nodes, Enterprise Applications, Enterprise Server, Flex-RAN, Internet of Things (IoT) Applications, Multi-Access Edge Computing (MEC), Open-RAN vBBU, Telecom DRAN |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | COM Port, KVM Port, USB Type-A, VGA Port |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Red Hat Enterprise Linux, VMware ESXi, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 11SE-31A |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





