SSG-121E-NES24R-G1 | Supermicro Dual Xeon 6548Y+ 1U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €12.551,32 |
| Kime 4 | €12.400,42 €12.551,32 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €12.149,42 €12.551,32 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €11.898,42 €12.551,32 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-121E-NES24R-G1
Supermicro Barebone Sistemi ile Supermicro SSG-121E-NES24R-G1 Depolama SuperServer ile Kompakt Kurumsal Depolama Performansı
Supermicro SSG-121E-NES24R-G1, modern veri merkezi ve kurumsal iş yükleri için tasarlanmış, kompakt ama son derece güçlü bir 1U Depolama SuperServer’ıdır. 64 çekirdekli ve 2.5GHz hızında çift Intel® Xeon® 6548Y+ işlemci ile donatılmış bu sistem, alan tasarrufu sağlayan bir kasada olağanüstü hesaplama yeteneği sunar. 256GB DDR5-5600 bellek desteği, bellek yoğun görevler için ultra hızlı aktarım hızı ve duyarlılık sağlar. Depolama, 3.8TB E1.S NVMe SSD ve 480GB M.2 NVMe SSD ile kapasite ve hız için optimize edilmiştir, bu sayede kritik veri setlerine düşük gecikmeli erişim sunar. Bağlantı için çift 25GbE SFP28 ağ arabirimi, kurumsal ortamlar arasında hızlı veri aktarımını sağlarken, yedekli 2x 2000W Titanium Seviyesi güç kaynakları, zorlu iş yükleri altında verimlilik ve kararlılığı garanti eder.
Neden Supermicro SSG-121E-NES24R-G1 Tercih Edilmeli?
Bu sunucu, kompakt 1U form faktöründe yüksek performanslı bir depolama platformu arayan kuruluşlar için tasarlanmıştır. Çift Intel Xeon işlemci ve DDR5 bellek kombinasyonu, güçlü hesaplama yeteneği sağlarken, NVMe depolama mimarisi, son derece düşük gecikmeli veri erişimi sağlar ve modern uygulamalar için idealdir. Verimli tasarımı, güvenilirlikten ödün vermeden raf yoğunluğunu en üst düzeye çıkarır, bu da onu depolama altyapısını ölçeklendirmek için iyi bir seçenek haline getirir. Yüksek hızlı 25GbE ağ bağlantısı, mevcut kurumsal ağlarla sorunsuz entegrasyon sağlar, gelişen iş gereksinimleri için hem çeviklik hem de ölçeklenebilirlik sunar.
Supermicro, performans, verimlilik ve yenilik dengesini sağlayan sistemler sunan, kurumsal düzeyde BT altyapılarında güvenilir bir liderdir. Yenilikçi mühendislik ve geniş platform uzmanlığıyla Supermicro çözümleri, dijital dönüşümde gezinirken işletmeler için geleceğe hazır bir temel sunar. Enerji verimli mimarilere, güvenilir bileşen entegrasyonuna ve kanıtlanmış güvenilirliğe güçlü bir şekilde odaklanan Supermicro, birçok sektördeki kuruluşlar için tercih edilen bir iş ortağıdır.
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Veri Yoğun Yüksek Başarımlı Hesaplama (HPC)
- NVMe Ağı Üzerinden Çözümler
- Hafızada Hesaplama
- Özel & Hibrit Bulut
Kenardaki performans ve enerji verimliliğinin güvenilir bir dengesini arayan işletmeler için, Supermicro SYS-111AD-HN2-02-G1 Gold Serisi Barebone Sistemi ideal bir çözümdür. Happyware, bu sistemi önceden yapılandırılmış ve performansa hazır sunar, uzman tavsiyesi ve BT stratejinize uygun esnek seçeneklerle desteklenir. Happyware ile iş birliği yaparak, güvenilir destek ile kurumsal düzeyde donanım elde edin ve altyapınızın güvenli ve verimli bir şekilde ölçeklenmesini sağlayın.
Supermicro SSG-121E-NES24R-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 121E-NES24R-G1 | Çift Intel Xeon 6548Y+ İşlemci, 1x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6548Y+ Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 5th Nesil, Emerald Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 32 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 64 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 250W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 4x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 256GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 1x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 25 Gbps RJ45 üzerinden E810-XXVAM2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici), 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | CPU, RAM, Storage, Adapter |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Data Intensive HPC, NVMe Over Fabrics Solution, In-Memory Computing, Hybrid/Private Cloud Server, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Cloud Computing, High-performance Computing (HPC), Software-defined Storage |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 43.6 mm |
| Derinlik | 773.25 mm |
| Ağırlık | 31.2 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





