SYS-121H-TNR | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 1U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-121H-TNR
Supermicro SYS-121H-TNR Barebone Sistemi ile Yüksek Hızlı Bilgisayar Yoğunluğu ve PCIe 5.0 Genişlemesi
Supermicro SYS-121H-TNR'yi tanıtıyoruz; olağanüstü performans talep eden ve kompakt bir 1U form faktöründe tasarlanmış kuruluşlar için mühendislik yapılmıştır. Gecikmenin kritik ve uyarlanabilirliğin son derece önemli olduğu modern iş yükleri için tasarlanan bu Hyper-serisi sunucu, yüksek hızlı depolama, yeni nesil genişleme ve sağlam işlem özelliklerini alan olarak verimli bir tasarımda bir araya getirir. Sekiz adede kadar yüksek hızlı değiştirilebilir 2.5 inç NVMe, SAS veya SATA sürücülerini destekleyen SYS-121H-TNR, operasyonel kesintiler olmadan esnek depolama ölçeklendirmesi sunar. Üçlü PCIe 5.0 x16 slotları ve özel PCIe 5.0 AIOM slotu, kesintisiz bir şekilde son teknoloji GPU'ları, hızlandırıcıları veya yüksek hızlı ağ bağlantılarını entegre ederek AI, sanallaştırma ve gerçek zamanlı analiz iş yüklerini güçlendirir. Kompakt ancak tavizsiz bir şekilde tasarlandığı için her milimetre ve mikro saniyenin önemli olduğu ortamlar için özel bir çözümdür.
Neden Supermicro SYS-121H-TNR Tercih Edilmeli?
SYS-121H-TNR, genişleyebilirlikten ödün vermeden yüksek hesaplama yoğunluğuna ulaşma zorluğunu ele alır. PCIe 5.0 mimarisi, en veri yoğun görevler için bant genişliğini açar, yüksek hızlı değiştirilebilir sürücü yuvaları bakım ve ölçeklendirmeyi zahmetsiz hale getirir. AI çıkarımı, konteynerleştirilmiş uygulamalar veya yüksek performanslı işlem veri tabanları için optimizasyon sağlıyorsanız, bu sunucu kritik görev iş yükleri için gereken hız ve dayanıklılığı sunar. Supermicro, verimlilik, yoğunluk ve yenilik için endüstri benchmark'larını belirleyen sunucular sunmasıyla tanınır. İşlemci, depolama ve ağ teknolojileri ile yakın ortaklıklarla her sistem, gerçek dünya performansını maksimuma çıkarmak için tasarlanmıştır. Sürdürülebilirlik, kalite ve uzun vadeli desteğe olan bağlılıkları, her dağıtımın sadece performansa değil, aynı zamanda güvenilirliğe de yatırım olduğunu garantiler.
Ana Uygulamalar:- Sanallaştırma
- AI Çıkarımı ve Makine Öğrenimi
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Bugün Happyware'den Supermicro SYS-121H-TNR'nizi güvenle edinin ve dünya çapında mühendislik becerisini altyapınızın merkezine koyun. Özel olarak yapılandırılmış sistemler, hızlı teslimat ve uzman sonrası bakım ile yatırımınızın şimdi ve gelecekte kusursuz çalışmasını sağlıyoruz. Happyware ile işbirliği yaparak iş hedeflerinizi güvenle güçlendirin.
Supermicro SYS-121H-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 121H-TNR | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , B+M Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height, Custom-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 8 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SAP HANA SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 1U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High End Enterprise Server, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 43 mm |
| Derinlik | 747 mm |
| Ağırlık | 22.2 kg |
| Not | |





