Supermicro AS-2015A-TR
Supermicro AS-2015A-TR'yi tanıtalım, performans, depolama kapasitesi ve genişletilebilirliği dengelemek için tasarlanmış 2U tek soketli ana akım sunucu. Adaptif hesaplama ve güçlü depolama esnekliği arayan işletmeler ve hizmet sağlayıcılar için ideal olan bu sunucu, sanallaştırılmış, veri yönetimi ve bulut tabanlı geniş iş yükleri için sağlam bir değer sunar. AMD EPYC™ 8004 Serisi işlemciler etrafında inşa edilmiş olan AS-2015A-TR, verimli bir platformda etkileyici çekirdek yoğunluğu ve gelişmiş bellek bant genişliği sunar. 8'e kadar hot-swap 3.5" SAS/SATA sürücü yuvası ile, sistem veri yoğun ortamlar ve sanallaştırma platformları için ölçeklenebilir depolama yapılandırmalarını destekler. PCIe 5.0 ve PCIe 4.0 genişleme yuvalarının kombinasyonu, yüksek performanslı ağ, GPU’lar veya özel hızlandırıcılar için mükemmel bir genişleme alanı sağlar.
Neden Supermicro AS-2015A-TR Seçilmeli?
Başlıca Uygulamalar:
  • Finans Şirketleri için Tasarlandı
  • AMD Xilinx Solarflare X2 ve X3 Ethernet Adaptörleri Onaylı
Supermicro AS-2015A-TR Teknik Özellikleri
Tekli AMD EPYC 4005/4004 Serisi CPU, 8x 3.5" hot-swap sürücü yuvası, 3x PCIe (LP), 2x 1GbE LAN, 2x 800W yedekli PSU
Supermicro AS-2015A-TR için Teknik Bilgi Formu
İşlemci
CPUTekli Soket AM5 (LGA-1718)
AMD EPYC™ 4005/4004 Serisi İşlemci
Çekirdekler16Ç/32T
Not60W - 170W TDP CPU'lar (Hava Soğutmalı)
GPU
Maksimum GPU Sayısı1 çift genişlik veya 2 tek genişlikte GPU'ya kadar
Desteklenen GPUNVIDIA PCIe: RTX A2000, L4
CPU-GPU Ara BağlantısıPCIe 5.0 x16 CPU'dan GPU'ya Ara Bağlantı
Sistem Belleği
BellekYuva Sayısı: 4 DIMM yuvası
Maksimum Bellek (2DPC): 192GB'a kadar 5200MT/s ECC/EGY ECC olmayan DDR5 UDIMM
Bellek Voltajı1.1 V
Yerleşik Aygıtlar
SATASATA (6Gbps)
Yonga SetiAMD B650
Ağ Bağlantısı1 RJ45 1GbE Realtek RTL8211F PHY (özel IPMI)
2 RJ45 1GbE Intel® I210-AT ile
Giriş / Çıkış
LAN1 RJ45 1 GbE Özel IPMI LAN portu
USB3 Tip-A port (Arka)
2 Tip-C port (Arka)
1 Tip-C port (Arka)
Video1 VGA port
1 DisplayPort 1.4 port
1 HDMI 2 port
SesSes (Arka)
TPM1 TPM başlığı
Sistem BIOS
BIOS TürüAMI 32MB SPI Flash
Yönetim
YazılımSuperCloud Composer
Supermicro Sunucu Yöneticisi (SSM)
Supermicro Güncelleme Yöneticisi (SUM)
Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5)
Super Diagnostics Çevrimdışı (SDO)
Supermicro Thin-Agent Hizmeti (TAS)
SuperServer Otomasyon Asistanı (SAA) Yeni!
Güç yapılandırmalarıACPI 6.0 Güç Yönetimi
Güvenlik
DonanımGüvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0
Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Uyumluluğu
ÖzelliklerTedarik Zinciri Güvenliği: Uzaktan Delil Verme
Çalışma zamanı BMC Koruması
PC Sağlık İzleme
FanHız kontrolü için durum izleme
Voltaj+1.0V PCH, +1.8V PCH, +12V, +3.3V, +5V, +5V bekleme, 1.05 (PCH), 3.3V beklemede, 5 (4-pin), CPU, CPU sıcaklığı, CPU termal tetik desteği, PCH sıcaklığı, Sistem sıcaklığı, VBAT, VRM
SıcaklıkCPU termal tetik desteği, CPU ve şasi çevre izleme, PECI
Ön Panel
LEDHDD etkinlik LED'i
Ağ Etkinlik LED'leri
Güç Hatası LED'i
Güç durumu LED'i
Sistem Bilgisi LED'i
DüğmelerGüç Açma/Kapama düğmesi
Sistem Sıfırlama düğmesi
Şasi
Form Faktörü2U Rackmount
ModelCSE-825TQC-R802LPB
Boyutlar ve Ağırlık
Yükseklik3.5" (89 mm)
Genişlik17.2" (437 mm)
Derinlik25.5" (647 mm)
Paket11.4" (Y) x 26.7" (G) x 34.5" (D)
AğırlıkBrüt Ağırlık: 52 lbs (23.59 kg)
Net Ağırlık: 37 lbs (16.78 kg)
Mevcut RenkSiyah
Genişletme Yuvaları
PCI-Express (PCI-E)Varsayılan:
1 PCIe 4.0 x4 LP yuvası
2 PCIe 5.0 x16 LP yuvası
Depolama
Sürücü yuvalarıVarsayılan: Toplam 8 yuva
8 önden hot-swap 3.5" SAS/SATA sürücü yuvası
M.22 M.2 PCIe 5.0 x4 NVMe yuvası (M-key 2280/22110)
Sistem Soğutması
Fanlar3x 80mm Fan
Güç Kaynağı
2x 800W yedekli Titanyum Seviye (%96) güç kaynakları
Boyut (GxYxU)76 x 40 x 336 mm
AC Giriş800W: 100-240Vac / 50-60Hz
800W: 200-240Vdc / 50-60Hz
+12VMaks: 66A / Min: 0A (100Vac-240Vac)
Maks: 66A / Min: 0A (200Vdc-240Vdc)
5V SBMaks: 4A / Min: 0A
Çıkış TipiElektronik Tablolar (altın parmak)
Sertifikasyon80 PLUS, Titanyum Seviye
Çalışma Ortamı
ROHSRoHS Uyumluluğu
Çevresel ÖzellikÇalışma Sıcaklığı: 10°C ~ 35°C (50°F ~ 95°F)
Çalışmama Sıcaklığı: -40°C to 60°C (-40°F to 140°F)
Çalışma Nispi Nem: %8 ~ %90 (yoğuşmasız)
Çalışmama Nispi Nem: %5 ~ %95 (yoğuşmasız)
Sipariş Bilgileri
Üretici SKUAS-2015A-TR
Sistem KurulumuAS-2015A-TR bireysel olarak yapılandırılabilir
0 in 0 değerlendirme