AS-2015CS-TNR-G1 | Supermicro Single EPYC 9454P 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €10.240,49 |
| Kime 4 | €10.117,08 €10.240,49 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €9.912,08 €10.240,49 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €9.708,08 €10.240,49 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2015CS-TNR-G1
Supermicro AS-2015CS-TNR-G1 Barebone Sistemi ile Bulut-Native İş Yüklerini Hızlandırma ve Kurumsal Ölçek Sanallaştırmayı Güçlendirme
Bu kompakt 1U rack mount sunucuyu tanıtıyoruz. Güçlü AMD EPYC™ 9454P 48 çekirdekli işlemci ile çalışan bu sistem, web sunuculuğu, güvenlik duvarı uygulamaları, bulut bilişim ve uç noktalar için özel olarak tasarlanmıştır. Veri merkezleri için optimize edilmiş ve uygun maliyetli bir IaaS çözümü olarak mükemmel olan bu sistem, DNS ve geçit sunucusu olarak da başarılıdır. 2 adet 960GB M.2 NVMe sürücüsü hızlı veri erişimi sağlarken, 12 adet 64GB DDR5-5600 RDIMM RAM'e sahip bu sunucu olağanüstü performans sunar. Çift 10GbE LAN portları güvenilir bağlantı sağlar ve 24 saatlik sevkiyat ile altyapınızı hızla çevrimiçi hale getirir.
Neden Supermicro AS-2015CS-TNR-G1'yi Seçmelisiniz?
Bu önceden yapılandırılmış barebone sistem, özelleştirme gecikmeleri olmadan kutudan çıkar çıkmaz çalışması gereken müşteriler için tasarlanmıştır. Tek soketli EPYC™ mimarisi, güç ve raf alanı gereksinimlerini azaltırken, verimi maksimize edecek önemli bir konsolidasyon potansiyeli sağlar. Sistemin hesaplama performansı, bellek bant genişliği ve NVMe depolamanın optimize edilmiş dengesi, sanallaştırılmış kümeler, konteynerleştirilmiş uygulamalar veya kaynak yoğun veri tabanları çalışırılıyorsanız, çeşitli kurumsal senaryolar için yüksek bir uyumluluk sağlar. Olasılık ECC bellek ve yüksek kaliteli Supermicro mühendisliği sayesinde artırılır ve kritik iş konuşlandırmalarında sürekli çalışma sağlanır. Supermicro, yenilik, sürdürülebilirlik ve müşteri odaklı tasarıma odaklanarak güvenilir bir küresel sunucu üreticisi olarak itibar kazanmıştır. CloudDC serisi, veri merkezi hazır sistemleri verimlilik ile uyumluluğu birleştiren bu ethosu örneklemektedir. En yeni AMD EPYC platformları ile güçlü entegrasyonla desteklenen Supermicro, işletmelere uzun vadeli operasyonel başarı için test edilip onaylandıktan sonra desteklenen, en son donanım çözümlerine erişim sağlar.
Başlıca Uygulamalar:- Web Sunucusu
- Güvenlik Duvarı Uygulamaları
- Bulut Bilişim
- Kompakt Sunucu
- CDN, Uç Noktalar
- Veri Merkezi Optimize Edilmiş
- Değer Odaklı IaaS
- DNS & Geçit Sunucuları
- Güvenlik Duvarı Uygulamaları
Supermicro AS-2015CS-TNR-G1 ile BT yatırımlarınızı en üst düzeye çıkarın ve güvenilir performansın kilidini açın. Happyware, bu gelişmiş barebone sistemi edinmek için güvenilir partnerinizdir. Uzman danışmanlık, ihtiyacınıza uygun yapılanmış konfigürasyonlar ve sürekli destek sunarak organizasyonunuzun gelişen altyapı ihtiyaçlarına uyum sağlar.
Supermicro AS-2015CS-TNR-G1 Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2015CS-TNR-G1 | Tek AMD EPYC 9454P İşlemci, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9454P AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th Nesil, Genoa |
| Çekirdek Sayısı | 48 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 96 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 290W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 768GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Hayır |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, SMBIOS 2.8 support, SMBIOS 3.5 support, USB Keyboard support, Plug and Play (PnP) |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | TPM Header |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | Adapter, CPU, RAM, Storage |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | CDN/vCDN/Cloud CDN, Cloud Computing, Compact Server, Data Center Applications, Data Center Optimized, DNS & Gateway Servers, Edge Nodes, Firewall Application, Value IaaS, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 648 mm |
| Ağırlık | 26.76 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





