AS-2015HS-TNR | Supermicro Single EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €3.409,61 |
| Kime 9 | €3.307,40 €3.409,61 (%3kaydedildi) |
| Kime 19 | €3.239,20 €3.409,61 (%5kaydedildi) |
| itibaren 20 | €3.171,00 €3.409,61 (%7kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2015HS-TNR
Veri Yoğun Uygulamalar için Gelişmiş 2U Hesaplama Mimarisi: Supermicro AS-2015HS-TNR Barebone Sistemi
Supermicro AS-2015HS-TNR’yi tanıtarak, geniş depolama kapasitesine ve ödün vermeyen hesaplama performansına ihtiyaç duyan kuruluşlar için özel olarak tasarlanmış, sadeleştirilmiş bir 2U form faktöründe. AMD EPYC™ tek soketli işlemcileri destekleyen bu Hyper sistem, 12'ye kadar sıcak değiştirilebilir 3.5"/2.5" sürücü yuvası ve 8'e kadar genişletilebilen 1 PCIe 5.0 genişleme yuvası ile güçlü bir kombinasyon sunuyor. Bu benzersiz denge, büyük ölçekli veritabanları, sanallaştırılmış altyapılar ve AI-tabanlı analizler gibi veri zengini uygulamalar için ideal bir platform haline getirir; tüm bunlar yapılırken verimlilik ve esneklik ön planda tutulur.
Neden Supermicro AS-2015HS-TNR'i Seçmelisiniz?
Birçok geleneksel 2U sunucusundan farklı olarak, AS-2015HS-TNR kapasite ve uyum yeteneği arasında nadir bir denge kurar. 12 sürücü yuvası, müşterilere veri büyümesine paralel olarak depolamayı ölçeklendirme esnekliği sunarken, sekiz PCIe 5.0 yuvası yüksek performanslı GPU'lar, FPGA'lar veya ağ çözümlerinin entegrasyonunu sağlar. Bu esneklik, işletmelerin iş yüklerini birleştirmesine, raf yayılmasını azaltmasına ve veri merkezlerini bir sonraki jenerasyon uygulamalara hazırlamasına olanak tanır.
Supermicro, dünya genelinde en zorlu iş yükleri için tasarlanan yüksek performanslı, enerji verimli sunucular sunmasıyla tanınır. Açık mimarisi, en son teknolojileri hızlı bir şekilde benimsemesi ve sürdürülebilirliğe olan bağlılığı, müşterilere rekabet avantajı sağlar. Supermicro’yu seçtiğinizde, yenilik, güvenilirlik ve kanıtlanmış ölçekli performans üzerine kurulu bir portföye erişim kazanırsınız.
- Sanallaştırma
- AI Tahmin ve Makine Öğrenimi
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Supermicro AS-2015HS-TNR'nin potansiyelini geliştirin, gelişmiş IT çözümlerinde güvenilir ortağınız Happyware ile. Özel yapılandırmadan sürekli teknik desteğe kadar, her sistemin tam iş gereksinimlerinize uygun olarak teslim edilmesini sağlıyoruz. Happyware ile iletişime geçin, sipariş verin ya da özel bir danışmanlık talep edin ve veri merkezinizde ölçeklenebilir performans ve güvenilirliği sağlayın.
Supermicro AS-2015HS-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2015HS-TNR | Tek AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 0x PCIe, 1x OCP, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 160 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 320 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| OCP | |
|---|---|
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 803 mm |
| Ağırlık | 31.3 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





