Supermicro ASG-2015S-E1CR24H
Supermicro ASG-2015S-E1CR24H ile Eşsiz Esneklik ve Performansla Depolamayı Optimize Edin
Supermicro ASG-2015S-E1CR24H'yi Neden Seçmelisiniz?
Supermicro ASG-2015S-E1CR24H, yüksek talepli depolama ortamlarında olağanüstü uyum ve verimliliği ile öne çıkar. AMD EPYC™ 9004/9005 Serisi İşlemcilerle güçlendirilmiş olup, modern iş yükleri için optimal bant genişliği sağlamak amacıyla PCIe 5.0 ile sorunsuz bir şekilde entegre olur. 24 sıcak yedek 3.5" SAS/SATA yuvaları, sürekli operasyonlar için güvenilir bir seçenek olmasını sağlar, kesinti risklerini azaltır. Ayrıca, sistem, işletmenizin kritik verilerinin güvenliğini sağlamak için kurumsal sınıf veri koruma sağlayan gelişmiş bir RAID çözümü ile donatılmıştır.
Supermicro'nun son teknolojiye olan bağlılığı, ASG-2015S-E1CR24H'nin hem ölçeklenebilir hem de geleceğe hazır olmasını sağlar. 1600W Titanyum Seviyesi Güç Kaynağı, enerji verimliliğini en üst düzeye çıkarırken sürekli performans sunar ve genişleme için 6 PCIe 5.0 yuvasını destekler. IPMI 2.0 gibi uzaktan yönetim yetenekleri, esneklik ve izleme kolaylığı arayan işletmeler için idealdir. Güvenilirlik ve büyümeye odaklanan işletmeler için, bu depolama sunucusu, kritik uygulamalar ve veri yoğun görevler için mükemmel bir temel sağlar. Bu barebone model, Supermicro'nun gelişmiş teknoloji çözümlerine olan bağlılığının bir kanıtıdır.
Ana Uygulamalar:
• Kurumsal Sunucu
• iSCSI SAN
• HPC, Veri Merkezi
• Veritabanı İşleme & Depolama
• Kurumsal Veritabanı
• Cihaz Optimizasyonu ile Depolama Yapı Taşları
Supermicro ASG-2015S-E1CR24H Teknik Özellikleri
Tekli AMD EPYC 9004 Serisi CPU, 26x sıcak yedek sürücü yuvası (24x 3.5", 2x 2.5"), 8x PCIe (6x FHHL, 2x AIOM), 2x 1600W yedekli PSU
İşlemci/Çipset
CPUTekli Soket SP5
AMD EPYC™ 9004 Serisi İşlemciler
Çekirdek Sayısı84C/168T'ye kadar; 384MB Önbelleğe kadar
Not200W - 290W TDP CPU'ları (Hava Soğutmalı) destekler
Sistem Belleği
BellekYuvası Sayısı: 12 DIMM yuvası
En Fazla Bellek (2DPC): 3TB 4800MT/s ECC DDR5 RDIMM/LRDIMM'ye kadar
Bellek Voltajı1.1V
Dahili Cihazlar
ÇipsetSistem Çip Üzerinde
Ağ BağlantısıAIOM üzerinden
Giriş / Çıkış
LAN1 RJ45 1 GbE Ayrılmış BMC LAN portu
USB2 USB 3.0 portu (arka)
Video1 VGA portu
Sistem BIOS
BIOS TürüAMI 32MB SPI Flash EEPROM
Yönetim
YazılımSuperCloud Composer
Supermicro Sunucu Yöneticisi (SSM)
Supermicro Güncelleme Yöneticisi (SUM)
Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5)
Super Diagnostics Offline (SDO)
Supermicro İnce-Ajan Servisi (TAS)
SuperServer Otomasyon Yardımcısı (SAA) Yeni!
Güç KonfigürasyonlarıAC güç kurtarma için açılış modu
ACPI Güç Yönetimi
Güvenlik
DonanımGüvenilir Platform Modülü (TPM) 2.0
Silikon Güven Temeli (RoT) – NIST 800-193 Uyumlu
ÖzelliklerKriptografik Olarak İmzalanmış Firmware
Güvenli Başlatma
Güvenli Firmware Güncellemeleri
Otomatik Firmware Kurtarma
Tedarik Zinciri Güvenliği: Uzaktan Kimlik Doğrulama
Run-time BMC Koruma
Sistem Kilitleme
PC Sağlık İzleme
CPUCPU Çekirdekleri, Çipset Voltajları, Bellek için İzleme
4+1 Faz-dönüşümlü gerilim regülatörü
FANTachometre ile izlenen fanlar
Hız kontrolü için durum izleyici
Pulse Width Modulated (PWM) fan bağlantıları
SıcaklıkCPU ve şasi çevresi için izleme
Fan bağlantıları için termal kontrol
Kasa
Form Faktörü2U
ModelCSE-826S3TS-R1K62P1
Boyutlar ve Ağırlık
Yükseklik8.89cm
Genişlik43.68cm
Derinlik86.36cm
Paket30.48cm (Y) x 73.66cm (G) x 132.08cm (D)
AğırlıkBrüt Ağırlık: 74.5 lbs (33.79 kg)
Net Ağırlık: 52 lbs (23.59 kg)
Mevcut RenkGümüş
Ön Panel
LEDAğ etkinliği
Güç durumu
SSD etkinliği
Sistem bilgisi (aşırı ısınma/UID)
DüğmelerGüç Açma/Kapama
Genleşme Yuvaları
PCI-Express (PCIe) YapılandırmasıVarsayılan
5 PCIe 5.0 x16 FHHL yuvası
1 PCIe 5.0 x8 FHHL yuvası
2 PCIe 5.0 x16 AIOM yuvası (OCP 3.0 uyumlu)
Seçenek A
3 PCIe 5.0 x16 FHHL yuvası
1 PCIe 5.0 x8 FHHL yuvası
Seçenek B
2 PCIe 5.0 x16 FHHL yuvası
Depolama
Sürücü YuvalarıVarsayılan: Toplam 26 yuva
12 ön hot-swap 3.5" SAS/SATA sürücü yuvası
12 üstten yüklemeli hot-swap 3.5" SAS/SATA sürücü yuvası
2 arka hot-swap 2.5" SATA sürücü yuvası
Seçenek A: Toplam 28 yuva
12 üstten yüklemeli sabit 3.5" SAS/SATA sürücü yuvası
2 arka hot-swap 2.5" NVMe sürücü yuvası
Seçenek B: Toplam 30 yuva
4 arka hot-swap 2.5" NVMe sürücü yuvası
M.22 M.2 NVMe yuvası (M-key 2280/22110)
Sistem Soğutma
Fanlar4 Ağır Hizmet 8cm Fan
Güç Kaynağı
1x 1600W Yedekli Titanyum Seviyesi (96%) güç kaynağı
Boyut (GxYxD)73.5 x 40 x 203 mm
AC Girişi1000W: 100-127Vac
1000W: 100-127Vac / 50-60Hz
1600W: 200-240Vac
1600W: 200-240Vac / 50-60Hz
+12VMaks: 83.3A / Min: 0A (100Vac-127Vac)
Maks: 83A / Min: 0A (100Vac-127Vac)
Maks: 133A / Min: 0A (200Vac-240Vac)
12V SBMaks: 2.1A / Min: 0A
Çıkış TipiBackplanes (altın parmak)
Belgelendirme80 PLUS, Titanyum Seviyesi
Çalışma Ortamı / Uyumlu
RoHSRoHS Uyumlu
Çevresel ÖzelliklerÇalışma Sıcaklığı: 10°C ~ 35°C (50°F ~ 95°F)
Çalışmayan Sıcaklık: -40°C ile 60°C (-40°F ile 140°F)
Çalışma Bağıl Nem: %8 ile %90 (Yoğuşmasız)
Çalışmayan Bağıl Nem: %5 ile %95 (Yoğuşmasız)
Çevre / Geri Dönüşüm
Geri DönüşümServer-Bitiş Ömrü Ürünü İade Et
Sipariş Bilgileri
Üretici SKUASG-2015S-E1CR24H
Sistem YapılandırmasıSupermicro tarafından Tam Sistem olarak yapılandırılmış ASG-2015S-E1CR24H
0 in 0 değerlendirme