AS-2025HS-TNR | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.738,81 |
| Kime 4 | €3.665,00 €3.738,81 (%1.97kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.590,00 €3.738,81 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.515,00 €3.738,81 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2025HS-TNR
Süperkapasiteli Hesaplama ve Ölçeklenebilir Zeka ve Veri Büyümesi için Tasarlanmış Supermicro AS-2025HS-TNR Barebone Sistemi
Supermicro AS-2025HS-TNR'yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz. 2U Hyper sunucusu, depolama kapasitesi, işlem performansı ve genişleme arasında dikkate değer bir denge sunar. NVMe, SAS veya SATA sürücüleri destekleyen on iki sıcak takas 3.5-inç yuvası ile ölçeğin ve bant genişliğinin kritik olduğu iş yükleri için tasarlanmıştır. Dört adede kadar PCIe 5.0 x16 yuvası eklemek, kuruluşların en son hızlandırıcıları, yüksek hızlı ağları veya özel denetleyicileri kullanmasını sağlayarak gerçekten zorlu operasyonlar için olağanüstü esneklik sağlar.
Neden Supermicro AS-2025HS-TNR'yi Seçmelisiniz?
Bu sistem, hızla büyüyen veri hacimlerini yönetebilen sağlam, yüksek yoğunluklu altyapıya ihtiyaç duyan işletmeler için tasarlanmıştır. 2U form faktörü, 1U karşıtından daha fazla depolama ve genişleme sağlar, bu da BT ekiplerine taviz vermeden ölçeklendirme özgürlüğü sunar. Gelişmiş PCIe 5.0 bağlantısı, AI hatlarından gerçek zamanlı analitiklere kadar veri yoğun uygulamaların maksimum verimlilikte ve minimum gecikmeyle çalışmasını sağlar. Sıcak takas mimarisi, misyon-kritik dağıtımlarda maksimum çalışma süresini sağlayarak hizmet verilebilirliği artırır. Supermicro, verimlilik, yapılandırılabilirlik ve uzun vadeli güvenilirliği bir araya getiren sunucular sunma konusundaki itibarıyla tanınır. Mühendislik uzmanlığı, her platformun çeşitli iş yükleri için optimize edilmesini sağlar, ister hiperscale veri merkezlerinde, ister araştırma kurumlarında veya kurumsal BT'de olsun. Enerji bilincine sahip, yüksek performanslı çözümler tasarlama konusundaki kanıtlanmış geçmişi ile Supermicro, altyapısını modernize etmek ve maliyetleri kontrol etmek isteyen kuruluşlar için güvenilir bir isim olmaya devam ediyor.
Temel Uygulamalar:- Sanalizasyon
- AI Çıkarım ve Makine Öğrenimi
- Yazılım Tabanlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Happyware olarak, donanım sağlama ötesine geçiyoruz: sisteminizi yapılandırmak, optimize etmek ve desteklemek için sizinle ortaklık kuruyoruz, böylece operasyonel hedeflerinizle mükemmel bir uyum sağlar. AS-2025HS-TNR'yi güvence altına almak ve altyapınızı geleceğe hazır bir büyüme temeline dönüştürmek için bugün bizimle konuşun.
Supermicro AS-2025HS-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2025HS-TNR | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 12x Hot-Swap Disk Yuvaları, 0x PCIe, 1x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 320 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 640 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 12x 2.5", 3.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| OCP | |
|---|---|
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 803 mm |
| Ağırlık | 31.3 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





