AS-2115GT-HNTF | Supermicro Single EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €6.141,65 |
| Kime 4 | €6.019,00 €6.141,65 (%2kaydedildi) |
| Kime 9 | €5.896,00 €6.141,65 (%4kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.774,00 €6.141,65 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2115GT-HNTF
Modern Veri İş Yükleri için Yüksek Yoğunluklu Çok Düğüm Performansı: Supermicro AS-2115GT-HNTF Barebone Sistemi
Supermicro AS-2115GT-HNTF'yi tanıtarak, kompakt 2U kasada verimliliği ve yoğunluğu yeniden tanımlıyoruz. Tek bir platformda dört bağımsız düğümü bir araya getiriyoruz. Her düğüm, AMD EPYC™ 9005/9004 Serisi işlemcileri destekleyerek muazzam bir hesaplama kapasitesi sağlarken mükemmel güç verimliliği sağlar. Her düğüm başına dört adede kadar sıcak değiştirilebilen 2.5" NVMe veya SATA sürücü ve tam ön I/O erişimi ile bu sistem, talepkar veri merkezi ortamlarında hızlı kurulum, kolay kablolama ve zahmetsiz bakım için tasarlanmıştır. Düğümler boyunca PCIe 5.0 desteği, modern depolama, ağ ve hızlandırıcı gereksinimleri için tavizsiz bant genişliği sunar ve bu platformu sanallaştırma, konteyner paketli iş yükleri ve kurumsal bulut altyapıları için mükemmel bir eş yapar.
Neden Supermicro AS-2115GT-HNTF'yi Tercih Etmelisiniz?
AS-2115GT-HNTF, performans yoğunluğu, depolama esnekliği ve operasyonel basitliğin akıllı bir dengesini sunar. 2U 4-düğüm tasarımı, kuruluşların değerli raf alanı, güç ve soğutma kapasitesinden tasarruf ederken hesaplama kaynaklarını konsolide etmelerini sağlar. Her düğüm bağımsız olarak servis edilebilir, böylece minimum kesinti süresi ve daha hızlı bakım döngüleri garanti edilir. Sıcak değiştirilebilen sürücülerin, yedek güç kaynaklarının ve ön tarafa yönelik bağlantının dahil edilmesi, çalışma süresi ve erişilebilirliğin vazgeçilmez olduğu veri merkezleri için idealdir. Dayanıklılıktan ödün vermeden maliyet etkin ölçeklenebilirlik arayan işletmeler için bu barebone sistem mükemmel bir değer sunar.
Supermicro, performans, enerji verimliliği ve geleceğe hazır tasarım önceliği olan çözümleriyle sunucu inovasyonunun ön saflarında yer almaktadır. Açık mimarisi ve geniş portföyü, her iş yükü için tam olarak uyarlanmış platformlar dağıtmayı sağlar ve toplam sahip olma maliyetini düşük tutar. Supermicro ile müşteriler, on yıllar süren uzmanlık ve kritik görev bilgi işlemde güvenilirlikle desteklenen son teknoloji sistemlerden faydalanır.
- HPC (Yüksek Performanslı Hesaplama)
- MEC (Çoklu Erişim Kenar Bilişim)
- Telco Edge Cloud
- Görev Kritik Web Uygulamaları
- Bulut Oyun
- Çok Amaçlı CDN
- Yüksek Erişilebilirlik Cache Kümesi
- EDA (Elektrik Tasarım Otomasyonu)
Supermicro AS-2115GT-HNTF Barebone Sistemi'nin gücünü, kurumsal sınıf altyapı için güvenilir sağlayıcınız Happyware ile açığa çıkarın. Özelleştirilmiş sistem entegrasyonundan uzman danışmanlığa, Happyware performans, ölçeklenebilirlik ve uzun vadeli değer için optimize edilmiş çözümler sunmanızı sağlar. Bugün ekibimizle konuşun ve daha akıllı, daha dayanıklı bir BT ortamına geçişinizde bir sonraki adımı atın.
Supermicro AS-2115GT-HNTF Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2115GT-HNTF | Tek AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 2200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 160 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 320 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | IPMI Management Port, LED Indicators, USB Type-A, VGA Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 2 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 4 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | Cloud Computing, Edge Computing, High-performance Computing (HPC), Multi-Access Edge Computing (MEC) |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 711.2 mm |
| Ağırlık | 39.9 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





