AS-2116GT-DTNF | Supermicro Single EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.819,90 |
| Kime 4 | €4.762,05 €4.819,90 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.666,05 €4.819,90 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.569,05 €4.819,90 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2116GT-DTNF
Supermicro AS-2116GT-DTNF Sistemi ile GPU-Ready Edge Compute Özellikli GrandTwin A+ Çift Düğüm Performansı
Supermicro AS-2116GT-DTNF GrandTwin A+ Sunucusunu tanıtıyoruz; zorlu yapay zeka, uç bilgi işlem ve yüksek performanslı iş yüklerini desteklemek için tasarlanmış, son derece uyarlanabilir bir 2U platformdur. Supermicro'nun gelişmiş GrandTwin mimarisiyle tasarlanan bu sistem, tek bir kasada iki bağımsız sıcak takılabilir düğümü entegre ederek, modern dağıtılmış altyapı için operasyonel esnekliği korurken dikkate değer bir hesaplama yoğunluğu sunar.
Her bir düğüm, olağanüstü çekirdek yoğunluğu ve hesaplama verimliliği sağlamak için 500W'a kadar hava soğutmalı desteği olan tek soketli SP5 AMD EPYC™ 9005 serisi işlemci ile güçlendirilmiştir. Düğümler başına on iki adede kadar DDR5 DIMM yuvası ve 6400 MT/s'ye varan bellek hızları ile bir araya gelen sistem, derin öğrenme çerçeveleri, HPC küme düğümleri ve yüksek performanslı içerik dağıtım ağları gibi veri açısından yoğun ortamlar için gereken bant genişliği ve kapasiteyi sunar.
Supermicro AS-2116GT-DTNF'yi Neden Seçmelisiniz?
AS-2116GT-DTNF, kompakt bir 2U alanda hesaplama yoğunluğu, GPU hızlandırma kabiliyeti ve ön erişimli ağ genişlemesi arasında cazip bir denge sunar. Çift düğümlü GrandTwin tasarımı, kurumların birden fazla bağımsız iş yükünü çalıştırırken raf kullanımını da düzenli tutmalarını sağlar. Güçlü AMD EPYC™ işlemciler, PCIe 5.0 bağlantısı ve esnek depolama seçenekleri ile platform, AI çıkarım, uç dağıtımlar ve dağıtılmış HPC kümeleri gibi alanlarda mükemmeldir.
Supermicro, ölçeklenebilirlik, güvenilirlik ve gelecek odaklı teknoloji entegrasyonunu birleştiren yüksek verimli sunucu mimarisi konusunda küresel bir itibar kazanmıştır. Modüler tasarımları ve açık mimari yaklaşımı, organizasyonların gelişen hesaplama taleplerine hızla uyum sağlamasına olanak tanırken olağanüstü operasyonel verimliliği korur.
- HPC / HPC küme bilgisayar düğümleri
- Derin Öğrenme / Yapay Zeka / Makine Öğrenimi Geliştirme
- Telco Edge / MEC (Çoklu Erişimli Uç Bilgi İşlem)
- Çok Amaçlı CDN
- GPU Sanallaştırma (VDI)
- Nesnelerin İnterneti Geçidi / Bulut Oyun
- Ölçeklenebilir Nesne Depolama
- Küme Düğümü
Doğru platformu seçmek yalnızca bir başlangıçtır. Happyware olarak, Supermicro AS-2116GT-DTNF gibi gelişmiş sistemleri iş yüklerinize özel tam optimize edilmiş çözümlere dönüştürme konusunda uzmanız. Uzmanlarımız, altyapınızın tam olarak gerektiği gibi performans göstermesi için GPU hızlandırma, ağ genişlemesi ve depolama mimarisini yapılandırmak üzere sizlerle yakın bir şekilde çalışır. Performans, güvenilirlik ve gelecekteki ölçeklenebilirlik için dikkatlice tasarlanmış güçlü bir GrandTwin platformunu dağıtmak için Happyware ile iş ortaklığı yapın.
Supermicro AS-2116GT-DTNF Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2116GT-DTNF | Tek AMD EPYC 9005 İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 2x 3000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) AMD EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 5th Nesil, Turin |
| Çekirdek Sayısı | 192 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 384 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x SP5 (LGA 6096) (düğüm başına) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 3TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Quad-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe 5.0 x4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuva (düğüm başına) |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | Power button with LED, Universal Information (UID) LED |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 2 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 3000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) FreeBSD Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Rocky Linux SUSE Linux Enterprise Server Ubuntu Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), SuperCloud Composer, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 2 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 5G/Telco, AI / Deep Learning, Cloud Gaming, Cluster Nodes, Content Delivery Network (CDN), GPU Server, High-performance Computing (HPC), IoT Gateway, Multi-Access Edge Computing (MEC), Storage, Virtualization |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 711.2 mm |
| Ağırlık | 35.1 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |






