SYS-211E-FRDN13P | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.969,70 |
| Kime 4 | €3.922,31 €3.969,70 (%1.19kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.842,31 €3.969,70 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.763,31 €3.969,70 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-211E-FRDN13P
Kompakt Bir Kasada Senkronize 25GbE Uç Bağlantısı: Supermicro SYS-211E-FRDN13P Barebone Sistemi
Supermicro SYS-211E-FRDN13P'i tanıtıyoruz; kısa derinlikli 2U kasasında hassas zaman ayarlı ağ performansını kompakt sağlamlıkla birleştirir. Hem 4. hem de 5. Nesil Intel® Xeon® Scalablı işlemcileri destekleyen Tek Soket E (LGA-4677) barındırır ve 32 adede kadar çekirdek ve 64 iş parçacığı sunar ve 82.5 MB'a kadar önbellek desteklenir. Bellek desteği, toplamda 2TB'a kadar ECC kapasitesi için sekiz DDR5-5600 DIMM yuvasını kapsar. Bağlantı eşit derecede etkileyicidir ve ultra hassas senkronizasyon için DPLL/OCXO (8 saat tutma süresi), IEEE 1588 PTP, SyncE, GNSS, 1 PPS ve 10 MHz dahil zamanlama protokolleri ile güçlendirilmiş on iki ön yüze bakan 25 GbE SFP28 bağlantı noktası sunar. Ayrıca, iki dahili 2,5″ SSD yuvası, iki PCIe 5.0 x8 FHHL genişletme yuvası ve her biri 600W DC olan çift yedekli güç kaynaklarının avantajını sağlam bir, ultra kısa derinlikli formda sunar.
Neden Supermicro SYS-211E-FRDN13P Tercih Edilmeli?
Bu platform, senkronize veri iletimi ve yoğun ağ verimi gereken ortamlar için baştan sona akıllıca tasarlandı. Kompakt 2U profili, raf alanını büyük ölçüde azaltırken, ek ağ anahtarlarına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak ve kablolamayı basitleştirerek on iki 25 GbE portu sunar. Zamanlama teknolojileri paketi, dağıtılmış sistemler arasında sorunsuz hizalamayı sağlar ve taşıyıcı düzeyli dağıtımlarda hizmet tutarlılığını sürdürür. Yüksek bellek kapasitesi ve PCIe 5.0 genişletilebilirliği bu sistemin, gelişen hesaplama ve ivmelendirme taleplerinizle birlikte ölçeklenmesini sağlar.
Supermicro, mühendislik titizliğine, güvenli mimariye ve operasyonel dayanıklılığa bağlı kalarak kritik BT altyapısında öne çıkar. Bu sunucu modeli, TPM 2.0, Silicon Root of Trust, kriptografik olarak imzalanmış firmware ve otomatik kurtarma mekanizmaları gibi gelişmiş yönetim özelliklerini içerir. NEBS-Seviye 3 standartlarına göre tasarlanmıştır ve zorlu ortamlarda ve uzatılmış yaşam döngülerinde dağıtılmak üzere tasarlanmıştır ve kapsamlı uzaktan yönetim yetenekleri ile desteklenir.
- Ağ Fonksiyon Sanallaştırma
- Flex RAN, Open RAN vBBU
- Bulut Bilişim
- 5G CU/DU Uç Sunucusu
Altyapınızı, kenar düzeyinde bilgi işlem çözümleri için adanmış iş ortağınız Happyware aracılığıyla sunulan Supermicro SYS-211E-FRDN13P Barebone Sistemi ile dönüştürün. Özel sistem mimarisinden sorunsuz dağıtıma ve duyarlı yaşam döngüsü desteğine kadar Happyware, operasyonlarınızın kesin, verimli ve dayanıklı kalmasını sağlar. Altyapınıza ödün vermeyen zamanlama kesinliği ve ağ yoğunluğu getirmek için bugün bize ulaşın.
Supermicro SYS-211E-FRDN13P Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 211E-FRDN13P | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Sabit Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 32 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 64 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 225W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" SATA Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT 12x 25 Gbps SFP28 üzerinden E810-CAM1 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Flex-RAN, High End Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, Network Function Virtualization, Open-RAN vBBU |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 298.8 mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Mevcut Renk | Silver/Black |
| Not | |





