SYS-211E-FRN13P | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.824,30 |
| Kime 4 | €3.778,15 €3.824,30 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.702,15 €3.824,30 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.625,15 €3.824,30 (%5.21kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-211E-FRN13P
Supermicro SYS-211E-FRN13P Barebone Sistemi ile Ultra-Kompakt Zamanlama-Hassasiyetli Ağ
Supermicro SYS-211E-FRN13P Barebone Sistemini tanıtarak zamanlama açısından kritik ağ ve kompakt kurulum esnekliğinin olağanüstü bir birleşimini sunar. Kısa derinlikli bir 2U kasada yer alan bu platform, hem 4. hem de 5. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcilerle (32 çekirdeğe/64 iş parçacığına kadar) uyumlu tek bir LGA-4677 soketini destekler, sağlam bir hesaplama yoğunluğu sunar. 2 TB ECC hafızaya kadar sağlayan sekiz DDR5-5600 DIMM yuvası ile donatılmış, hafıza yoğun işlemler için özel olarak üretilmiştir. Öndeki 12 adet 25 GbE SFP28 port ve DPLL/OCXO, IEEE 1588 PTP, SyncE, GNSS, 1PPS ve 10 MHz arayüzleri gibi doğruluk zamanlama özellikleriyle bu sistem, telekom uç ve NFV dağıtımları gibi senkronizasyon talep eden uygulamalarda üstün performans gösterir. Ayrıca, iki dahili 2,5'' sürücü yuvası, çift PCIe 5.0 x8 yuvası ve yedekli 800W AC PSU, hem kapasite hem de dayanıklılık sağlar.
Neden Supermicro SYS-211E-FRN13P Seçmelisiniz?
BT profesyonelleri için, bu sunucu kompakt yapısı ve üst düzey entegrasyonu sayesinde olağanüstü bir değer sunar. Ultra-kısa derinlik tasarımı, alan kısıtlı ortamlar için raf alanı kullanımını optimize ederken, bir düzine 25 GbE port ilave ağ donanımına olan ihtiyacı ortadan kaldırarak kurulumları basitleştirir ve CAPEX’i düşürür. Bu arada, doğruluk zamanlama, dağıtık sistemlerde tutarlı senkronizasyonu sağlar, veri gecikmelerini azaltır ve güvenilirliği artırır. Ölçeklenebilir hafıza ve genişleme yetenekleriyle, performans veya dayanıklılığı etkilemeden zorlu iş yüklerine uyum sağlar.
Supermicro’nun mühendislik titizliğine, ekosistem uyarlanabilirliğine ve yaşam döngüsü sağlamlığına olan bağlılığı bu modelde kendini gösterir. Güvenli ürün yazılımı, Silikon Güven Kökü ve sezgisel uzaktan yönetim ile kurulumlar hem güvenilir hem de güvenlidir. NEBS-Seviye 3 gibi standartlara uygun olarak üretilen bu sistemler, telekom sınıfı altyapılarda uyumluluk ve uzun ömürlülük sağlar, ki bu rakipler tarafından kolayca sağlanamayan bir güvencedir.
- Ağ Fonksiyonu Sanallaştırma
- Flex RAN, Open RAN vBBU
- Bulut Bilişim
- 5G CU/DU Uç Sunucu
Ağınızı ve uç altyapınızı Supermicro SYS-211E-FRN13P Barebone Sistemi ile yükseltin, kurumsal hesaplama konusunda uzman ortağınız Happyware aracılığıyla kullanılabilir. Özel sistem tasarımından sorunsuz kuruluma ve geleceğe yönelik desteğe kadar, Happyware dağıtımınızın verimli, dayanıklı ve senkronize kalmasını sağlar. Altyapınıza eşsiz zamanlama hassasiyeti ve bağlantı sağlamak için bugün ulaşın.
Supermicro SYS-211E-FRN13P Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 211E-FRN13P | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Sabit Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 32 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 64 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 225W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" SATA/Internal Sabit Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 2280 , M-Key |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT 12x 25 Gbps QSFP28 üzerinden E810-CAM1 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, Cloud Computing, Flex-RAN, Network Function Virtualization, Open-RAN vBBU |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 298.8 mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Mevcut Renk | Silver/Black |
| Not | |





