SYS-211E-FRN2T | Supermicro Single Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.311,71 |
| Kime 9 | €2.259,92 €2.311,71 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.213,72 €2.311,71 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.167,42 €2.311,71 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-211E-FRN2T
Supermicro SYS-211E-FRN2T Barebone Sistemi ile Kompakt Yüksek Verimliliğe Sahip Edge Hesaplama
Supermicro SYS-211E-FRN2T Barebone Sistemi, kısa derinlikte, ön I/O erişim imkanı sunan kompakt fakat güçlü bir 2U edge dağıtımı sağlar. Hem 4. hem de 5. Nesil Intel® Xeon® Scalable işlemciler için donatılmış tek bir LGA-4677 soketi destekleyerek modern iş yükleri için çevik performans sunar. Sekiz DDR5-5600 DIMM yuvası, bellek ağırlıklı görevler için 2TB'a kadar bellek sunarken, önden erişilebilir iki adet hot-swap 2.5″ NVMe yuvası hızlı depolama genişlemesi sağlar. Intel® X550 üzerinden gelen doğal çift port 10 GbE, sağlam ağ bağlantısı sağlar. GPU veya hızlandırılmış NIC entegrasyonu için mevcut olan çeşitli PCIe 5.0 genişleme yuvaları ile bu model gecikme duyarlı, edge bilişim ve sanallaştırma ortamlarında üstün performans gösterir.
Neden Supermicro SYS-211E-FRN2T Tercih Edilmeli?
Müşteri bakış açısıyla, bu kasa yoğun işleme ve kullanıcı dostu tasarımın üstün bir karışımını sunar. Kısa derinlikli formu, alanın sınırlı olduğu ortamlarda raf entegrasyonunu kolaylaştırırken, ön erişimli NVMe dağıtımı bakım sırasında aksama süresini azaltır. Cömert bellek kapasitesi ve yüksek bant genişliğine sahip PCIe hızlandırıcıları desteklemesi, bu sistemin gerçek zamanlı çıkarım, ağ sanallaştırması veya mikro-bulut servisleri gibi karmaşık iş yüklerini ekonomik verimlilik ve uyarlanabilirlikle destekleyebileceği anlamına gelir.
Supermicro, ödün vermeyen mühendislik, proaktif güvenlik katmanları ve hızlı dağıtım hazırlığı ile kurum ve edge alanlarında güven kazanmaya devam ediyor. Üstün ürün yazılımı korumaları, uzaktan yönetim yazılım ekosistemleri ve gelişen hesaplama standartlarıyla uyumluluğu uzun vadeli güvenilirlik ve basitleştirilmiş yaşam döngüsü operasyonları anlamına gelir. Platformları sadece performans göstermek için değil, aynı zamanda dayanıklılık için tasarlanmıştır.
- 5G Çekirdek ve Edge
- AI Çıkarımı ve Makine Öğrenmesi
- Bulut Bilişim
- Ağ Fonksiyonu Sanallaştırması
IT altyapınızı bugün, kurumsal düzeyde sunucu çözümlerinde güvenilir uzmanınız Happyware'den aldığınız Supermicro SYS-211E-FRN2T Barebone Sistemi ile yükseltin. İhtiyaca göre yapılandırma ve kolaylaştırılmış kurulumlardan sürekli desteğe, Happyware dağıtımınızın bordrodan operasyonlara kadar olağanüstü güvenilirlik ve performans sunmasını sağlar. Hesaplama kenarınızı geleceğe hazırlamak için şimdi bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-211E-FRN2T Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 211E-FRN2T | Tek Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 800W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 60 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 120 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 1x PCIe 5.0 x16 Half Height Half-Length yuva 1x PCIe 5.0 x8 Half Height Half-Length yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X550-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 800W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Platinum Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Platinum |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, AI Inference, Cloud Computing, Compact Server, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, Network Function Virtualization |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 298.8 mm |
| Ağırlık | 10 kg |
| Mevcut Renk | Silver/Black |
| Not | |
Supermicro SYS-211E-FRN2T Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | 80 Plus Platinum |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 2.0 Type-A, USB 3.2 Gen 1 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 10 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 2 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) NVME 0 |
| Düğüm sayısı: | 1 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length, Half Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 4 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 800W |
| HDD form faktörü: | 2.5" |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Enterprise-Class |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Sabit disk yuva sayısı: | 2 |
| Soğutucu Sayısı: | 4 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | 5G Core and Edge, AI Inference, Cloud Computing, Compact Server, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, Network Function Virtualization |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | LED Indicators, USB Type-A |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Oracle Linux, Red Hat Enterprise Linux, Windows 10, Windows 11, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 211E-FRN2T |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





