SYS-211SE-31D | Supermicro Single Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.974,66 |
| Kime 4 | €4.915,28 €4.974,66 (%1.19kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.815,28 €4.974,66 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.716,28 €4.974,66 (%5.19kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-211SE-31D
Dağıtık Hesaplama için 2U Multi-Düğüm IoT Edge Sunucusu - Supermicro SYS-211SE-31D Barebone Sistemi
Supermicro SYS-211SE-31D, kısa derinlikteki 2U şasi içinde kompakt ama son derece yetenekli bir uç sınıfı sunucu sunar. Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemciler etrafında tasarlanan bu sistem, ön I/O ile üç bağımsız tek soketli düğümü barındırarak hesaplama yoğunluğunu maksimuma çıkarırken raf alanını minimumda tutar. Her düğüm, DDR5 bellek, PCIe Gen5 genişletme ve esnek depolama seçeneklerini destekler ve bu platformu dağıtık ortamlardaki zorlu iş yükleri için ideal hale getirir. Bu sistem, ölçekli yapay zeka güdümlü edge computing, düşük gecikmeli işlem ve sanallaştırma için optimize edilmiş orta sınıf performans sınıfında sağlam bir şekilde yer alır.
Neden Supermicro SYS-211SE-31D Tercih Edilmeli?
SYS-211SE-31D, güçlü hesaplama kaynaklarını veri kaynağına daha yakın hale getirmek isteyen kuruluşlar için dikkat çeker. 2U başına üç düğüm ile, işletmeler performanstan ödün vermeden üstün yoğunluk ve daha düşük TCO elde eder. PCIe Gen5 hatları, geleceğe yönelik GPU, FPGA veya yüksek hızlı ağ hızlandırması sağlarken, ön I/O tasarımı, kısıtlı uç alanlarda dağıtım esnekliği sağlar. Enerji verimli çalışma, performans ve sürdürülebilirliği önceliklendiren işletmeler için bu sunucuyu akıllı bir seçim haline getirir.
Supermicro, kurumsal ve uç ihtiyaçlara göre yüksek kaliteli, güvenilir sunucu platformları sağlama konusundaki uzun süreli güvenilirliği ile tanınır. Yenilikçiliğe bağlılıkları, silikon ortakları ile yakın iş birliği ve en son teknolojilerin erken benimsenmesi, müşterilere hem en son hem de sahada kanıtlanmış çözümlere erişim sağlar. Yapay zeka, IoT ve bulut tabanlı iş yükleri için sağlam destek ile, Supermicro veri merkezi endüstrisinde en güvenilen isimlerden biri olmaya devam etmektedir.
- Multi-Access Edge Computing
- Kurumsal Uç Bilişim
- Flex-RAN, Open-RAN vBBU
- Telekom DRAN, CRAN ve Edge Core Uygulaması
Happyware'de, uzman rehberlik, rekabetçi fiyatlandırma ve kişiye özel destekle en yeni Supermicro uç sunucularına erişebilmenizi sağlıyoruz. İster edge AI'yi ölçeklendiriyor, ister BT altyapınızı modernize ediyor, ister yeni dijital hizmetler sunuyor olun, Happyware, SYS-211SE-31D'nin güvenle dağıtılması için güvenilir ortağınızdır.
Supermicro SYS-211SE-31D Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 211SE-31D | Tek Intel Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen İşlemci, 3x PCIe, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 52 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 104 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 300W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 2TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Single-Rank x8, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: PCIe Gen 5,NVME , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Half Height Half-Length yuva (düğüm başına) 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası (düğüm başına) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 üzerinden I210-AT |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators, KVM Port, COM Port, USB Type-A, VGA Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 12 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 3 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server Red Hat Enterprise Linux |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 3 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Flex-RAN, Open-RAN vBBU, Telecom DRAN, CRAN, Edge Nodes, Edge Core Application, Internet of Things (IoT) Applications, Cluster Nodes, Multi-Access Edge Computing (MEC) |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 430 mm |
| Ağırlık | 32 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |
Supermicro SYS-211SE-31D Nitelikleri
| Anakart Yonga Seti: | C741 |
|---|---|
| Belgelendirme: | RoHS |
| Belirli Bağlantı Noktaları: | USB 2.0 Type-A |
| Bellek ECC Desteği: | ECC |
| Bellek kayıtlı/kayıtsız: | Registered |
| Dahili Ağ Hızı: | 1 Gbps |
| Dahili Grafik: | Yes |
| Dahili LAN: | 1 |
| Dahili M.2: | x2 M-Key (M.2 22110, M.2 2280) (NVME, PCIe Gen 5) 1 |
| Düğüm başına GPU sayısı: | 0 |
| Düğüm sayısı: | 3 |
| Eklenti kartı form faktörü: | Full-Height Half-Length, Half Height Half-Length |
| Eklenti kartı sayısı: | 3 |
| Entegre GPU Üreticisi: | ASpeed |
| Güç Kaynağı Sayısı: | 2 |
| Güç Kaynağı Soğutucu: | No |
| Güç kaynağı Watt Değeri: | 2000W |
| HotSwap/Sabit Güç Kaynağı: | Hot-Swap |
| IPMI / BMC Yönetimi: | Yes |
| Maksimum Bellek: | 2TB |
| Performans Sınıfı: | Yüksek Kalite |
| RAID Desteği: | Yes |
| RAM DIMM Türü: | RDIMM |
| Soğutucu Sayısı: | 12 |
| Tasarım: | Rack |
| Uygulamalar: | CRAN, Cluster Nodes, Edge Core Application, Edge Nodes, Enterprise Applications, Enterprise Server, Flex-RAN, High End Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, Multi-Access Edge Computing (MEC), Open-RAN vBBU, Telecom DRAN |
| Uygunluk: | Server |
| Yedekli güç kaynağı: | Yes |
| Yükseklik birimleri: | 2U |
| Ön Giriş/Çıkış: | COM Port, KVM Port, LED Indicators, USB Type-A, VGA Port |
| Önceden Kurulmuş Bileşenler: | None |
| Önceden Yüklenmiş Yazılım: | Red Hat Enterprise Linux, Windows Server |
| Ürün Modeli: | 211SE-31D |
| İşlemci Kod Adı: | Emerald Rapids, Sapphire Rapids |
| İşlemci Soketi: | E (LGA 4677) |
| İşlemci Türü: | Xeon Ölçeklenebilir 4. Nesil, Xeon Ölçeklenebilir 5. Nesil |
| İşlemci soket sayısı: | No |
| İşlemci Üreticisi: | Intel |
| Şasi Girişi Algılama: | No |





