AS-2125HS-TNR | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.083,38 |
| Kime 4 | €4.002,00 €4.083,38 (%1.99kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.921,00 €4.083,38 (%3.98kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.839,00 €4.083,38 (%5.98kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2125HS-TNR
Supermicro AS-2125HS-TNR Barebone Sistemi ile Yüksek Yoğunluklu Depolama ve Hesaplama Sineryası
Supermicro AS-2125HS-TNR'yi tanıtıyoruz; bu, kompakt bir alanda ödün vermeyen depolama verimliliği talep eden kuruluşlar için özel olarak üretilmiş bir 2U Hyper A+ sunucusudur. NVMe veya SATA sürücülerini destekleyen yirmi dört sıcak değiştirilebilir 2.5 inç yuvaları ile bu sistem, hızlı veri erişimi ve kesintisiz ölçeklenebilirlik için tasarlanmıştır. PCIe 5.0 x16 yuvası ile platform, gelişmiş ağ veya hızlandırıcı kartları barındırabilir, işletmelere performansa dayalı uygulamalarda esnek bir temel sunar.
Neden Supermicro AS-2125HS-TNR'yi Seçmelisiniz?
Bu sunucu, yoğunluğu maksimize etmeye çalışırken çevikliği korumak isteyen işletmeler için idealdir. 2U form faktörü kapasite ile hizmet edilebilirlik arasında hassas bir denge kurarken, geniş 24 yuvadı yapılandırma, sanallaştırma kümeleri, gerçek zamanlı analizler ve bulut tabanlı hizmetler gibi iş yüklerinin ihtiyaç duyduğu hız ve dirençliliği sağlar. PCIe 5.0 teknolojisinin dahil edilmesi, yerleşimleri geleceğe hazır hale getirir, daha hızlı ara bağlantılar ve daha verimli veri hatları sağlar.
Supermicro, yüksek performanslı, enerji verimli sunucu altyapısı için çıtayı belirlemeye devam ediyor. Tasarımları, yenilikçi teknoloji ile pratik güvenilirliği birleştirerek, hiperscale bulut sağlayıcılarından yenilikçi araştırma tesislerine kadar birçok kuruluş için güvenilir çözümler haline gelmiştir. Supermicro, adaptasyon, termal verimlilik ve ileriye bakan mimariye odaklanarak, sistemlerinin geleceğin iş yüklerine uygun bir şekilde evrim geçirmesini sağlar.
- Sanallaştırma
- AI Çıkarımı ve Makine Öğrenimi
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Happyware'de sadece sunucu teslim etmekle kalmıyor, operasyonel önceliklerinize göre sistemler şekillendirmenize de yardımcı oluyoruz. Böylece her yatırımın verimlilik ve performansta karşılık bulmasını sağlıyoruz. AS-2125HS-TNR'nin işletmeniz için yeni yetenek seviyelerini nasıl açabileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro AS-2125HS-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2125HS-TNR | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 0x PCIe, 1x OCP, 2x 1600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 320 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 640 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 400W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| OCP | |
|---|---|
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.4 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.5 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 760 mm |
| Ağırlık | 32.7 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





