AS-2126HS-TN | Supermicro Dual EPYC 9004 EPYC 9005 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro AS-2126HS-TN
Supermicro AS-2126HS-TN Barebone Sistemi ile Yüksek Yoğunluklu Olağanüstü Depolama ve PCIe 5.0 Gücü
Yoğun iş yüklerini olağanüstü verimlilikle yönetmek için tasarlanmış, 2U yüksek performanslı bir hesaplama sunucusu olan Supermicro AS-2126HS-TN'yi tanıtıyoruz. NVMe, SAS ve SATA sürücüleri ile uyumlu, genişletilebilir 24 yuvaya kadar 8 adede kadar sıcak değiştirilebilir 2,5" yuva özelliği ile bu sistem, talepkar ortamlar için olağanüstü depolama esnekliği sunar. Dört PCIe 5.0 x16 yuva ve özel bir PCIe 5.0 x16 AIOM yuvası ile tamamlanan sistem, GPU'lar, hızlandırıcılar ve ağ kartları için geniş bağlantı imkanı sunar, böylece altyapınızı belirli kurumsal ihtiyaçlara göre şekillendirmenizi sağlar.
Neden Supermicro AS-2126HS-TN Seçilmeli?
Bu sunucu, hızlı depolama erişimi, önemli I/O bant genişliği ve sağlam genişletme yetenekleri gerektiren performans odaklı uygulamalar için tasarlandı. Kompakt 2U form faktörü, servis edilebilirlikten ödün vermeden yüksek işlem yoğunluğu sağlar ve sanallaştırılmış iş yükleri, AI tahmini, veri analitiği ve bulut yerel uygulamalar için idealdir. PCIe 5.0 ile önceki nesillerin iki kat bant genişliği sağlanarak AS-2126HS-TN, veri merkezinizin gelişen performans taleplerine karşı geleceğe hazırlıklı olmasını sağlar.
Supermicro'nun yenilik ve güvenilirliğe olan bağlılığı AS-2126HS-TN ile parlıyor. Platform, modern BT ortamlarının titiz ihtiyaçlarını karşılamak için hassas termal tasarımı, son teknoloji bileşenleri ve esnek yapılandırmaları bir araya getirir. Kanıtlanmış mühendislik mükemmelliği, sistemin yaşam döngüsü boyunca güvenilir işleyiş ve akıcı bir yönetim sağlar.
- Sanallaştırma
- AI Tahmini ve Makine Öğrenimi
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Yüksek yoğunlukta, genişletilmeye hazır bir sunucu ile kurumsal altyapınızı yükseltmeye hazır mısınız? Sisteminizi tam potansiyeline çıkarmak için özel çözümler, uzman yapılandırma ve adanmış destekle Happyware ile ortak olun. Supermicro AS-2126HS-TN'nin tam gücünü bugün açığa çıkarın ve Happyware'nin sunduğu farkı deneyimleyin.
Supermicro AS-2126HS-TN Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 2126HS-TN | Çift AMD EPYC 9004 / EPYC 9005 İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 1x OCP, 2x 2600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci AMD EPYC 9004/EPYC 9005 AMD EPYC Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Genoa/Turin |
| Çekirdek Sayısı | 384 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 768 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x SP5 (LGA 6096) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 6TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 3 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | IPMI 2.0, KVM with dedicated LAN, Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management, Power button override mechanism, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , ACPI 6.5 support, Plug and Play (PnP), SMBIOS 3.7 support, UEFI BIOS, USB Keyboard support |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Gold 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Cloud Computing, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), ML training, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 806.2 mm |
| Ağırlık | 34 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





