SYS-212B-FN2T | Supermicro Single Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €1.870,43 |
| Kime 9 | €1.828,54 €1.870,43 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €1.791,14 €1.870,43 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €1.753,64 €1.870,43 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-212B-FN2T
Kompakt 2U Platformda Yüksek Yoğunluklu Edge AI İvmelenmesi ve Ön I/O Esnekliği ile Supermicro SYS-212B-FN2T Barebone Sistemi
Supermicro SYS-212B-FN2T, kısıtlı ortamlar için kurumsal seviyede bilgi işlem gerektiren dağıtımlar için tasarlanmış 2U kısa derinlikte edge AI sunucusunu tanıtıyor. En yeni Intel Xeon 6 işlemciler ile desteklenen bu sistem, veri açısından yoğun iş yüklerine olağanüstü performans sağlar ve verimli çalışmaya devam eder. Kolay servis için ön erişimli I/O, iki PCIe 5.0 genişletme yuvasına kadar artırılabilen ivmelenme kartları ve yedekli güç kaynağı seçenekleri ile bu sistem, kenardaki güvenilirlik ve ölçeklenebilirliğe ihtiyaç duyan endüstriler için özel olarak üretilmiştir. Kompakt ama güçlü yapısıyla yapay zeka tahminleme, gerçek zamanlı analitik ve kenar veri işleme için esneklik sağlar.
Neden Supermicro SYS-212B-FN2T Tercih Edilmeli?
SYS-212B-FN2T, bilgi işlem yoğunluğu, genişletilebilirlik ve edge hazırlığı arasında mükemmel dengeyi kurar. PCIe Gen5 desteği, modern GPU'lar ve AI ivmelendirici cihazlar için yeterli bant genişliği sağlarken, kısa derinlikte 2U form faktörü, sınırlı alanlı ortamlar için uygundur. Ön I/O yerleşimi, kenar raflarında veya sınırlı veri merkezlerinde bakımını kolaylaştırır ve erişilebilirliği artırır. Alternatif olarak hem AC hem de DC seçeneklerini içeren yedekli PSU seçenekleri, kuruluşlara farklı güç ortamlarında esneklik sağlar. Çalışma süresini, ölçeklenebilirliği ve dağıtım çevikliğini önceliklendiren işletmeler için bu sistem ideal bir temel sunar.
Supermicro, yenilikçi sunucu mühendisliğinde önde gelmeye devam ederek, gerçek dünya ihtiyaçlarına uygun platformlar sunar. Şirketin yüksek verimlilik, modüler tasarım ve yeni teknolojilerin endüstride ilk benimseyenlerden biri olması konusundaki odaklanması, müşterilerin daha düşük işletme maliyetleri, daha hızlı dağıtım döngüleri ve sağlam güvenilirlikten faydalanması anlamına gelir. Dünyanın dört bir yanında işletmeler tarafından güvenilen Supermicro, BT liderlerine, kaliteden veya destekten ödün vermeden ileri bilgi işlem çözümleri uygulamalarını sağlar.
- 5G Çekirdek ve Edge
- Ağ Fonksiyon Sanallaştırması
- Yapay Zeka Tahminleme ve Makine Öğrenimi
- Sağlık
- Perakende
Happyware'da, ihtiyaçlarınıza göre uyarlanan doğru edge AI sistemini edinmenizi, uzman rehberliği ve esnek hizmet seçenekleri ile destekliyoruz. Bugün bizden Supermicro SYS-212B-FN2T'yi seçin ve kenar konuşlandırmalarınıza kurumsal sınıf performansı güvenle ve güvenilirlik ile getirin.
Supermicro SYS-212B-FN2T Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 212B-FN2T | Tek Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6/Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 144 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 8x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators, USB Type-A, VGA Port |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, 5G/Telco, AI / Deep Learning, Compact Server, Enterprise Server, GPU Server, Healthcare, ML training, Network Function Virtualization, Networking, AI Inference, Edge Computing, Retail |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 450 mm |
| Ağırlık | 13.18 kg |
| Mevcut Renk | Black |
| Not | |





