SYS-212GB-FNR | Supermicro Single Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €5.274,02 |
| Kime 4 | €5.210,66 €5.274,02 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €5.105,66 €5.274,02 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.999,66 €5.274,02 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-212GB-FNR
Otonom Sistemler için Tümleşik Süper Bilgisayar ve Supermicro SYS-212GB-FNR Barebone Sistemi ile Engellenmemiş Yapay Zeka Performansını Serbest Bırakın
Supermicro SYS-212GB-FNR ile uç bilişimde köklü bir değişim getirerek, merkezi olmayan altyapının performans sınırlarını tamamen yeniden tanımlayan bir sunucu sunuyor. Bu, sadece bir uç cihaz değil; verinin oluşturulduğu kaynağa veri merkezinin muazzam gücünü doğrudan getiren, özenle tasarlanmış kompakt, ileriye doğru konuşlandırılmış bir süper bilgisayardır. Kısa derinlikli, ön I/O kasası ile tasarlanmış olup, dört adede kadar yüksek performanslı GPU barındırmaktadır, bu da her milisaniyenin ve her santimetrekarenin önemli olduğu ortamlarda yoğun AI eğitimi ve gerçek zamanlı çıkarım için kesin bir platform haline getirmektedir.
Neden Supermicro SYS-212GB-FNR’yi Seçmelisiniz?
SYS-212GB-FNR kritik bir paradoksu çözüyor: geleneksel donanımın gidemeyeceği yerlerde muazzam AI işlem gücü ihtiyacı. Diğer uç cihazlar sadece temel çıkarıma sınırlı iken, bu sunucu, karmaşık AI modellerini kaynağında eğitmek, rafine etmek ve çalıştırmak için uçtan uca yetenek sağlar. Geliştirme ve dağıtım döngülerini çökertir, daha önce iklim kontrollü bir veri merkezi dışında hayal edilemeyen güçlü AI güdümlü yetenekleri mümkün kılar.
Supermicro'nun yeniliğe, verimliliğe ve açık mimariye olan bağlılığı, onu sunucu teknolojisinde küresel bir lider yapar. Hızlandırılmış hesaplama ve uca optimize edilmiş platformlarda tartışılmaz öncüler olarak, Supermicro’nun çözümleri, sürdürülebilirlik ön planda olacak şekilde, en zorlu kurumsal, endüstriyel ve bilimsel ihtiyaçları karşılamak üzere tasarlanmıştır.
- Bilimsel Araştırma
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Finansal Hizmetler
- Model analizi
- Araştırma Laboratuvarı
- Edge AI Çıkarımı
Happyware'de, entegrasyon uzmanlarımız SYS-212GB-FNR gibi platformların tam potansiyelini kullanma konusunda uzmanlaşmıştır. Bu muazzam gücün sadece dağıtılmasını değil, ayrıca ilk günden itibaren tamamen açılmasını sağlayan tam teşekküllü, anahtar teslim bir çözüm tasarlamak için sizinle çalışıyoruz. Akıllı operasyonlarınızın geleceğini tasarlamaya başlamak için, özel uç süper bilgisayar çözümünüzü oluşturmak için yüksek performanslı hesaplama uzmanlarımızla iletişime geçin.
Supermicro SYS-212GB-FNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 212GB-FNR | Tek Intel Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 7x PCIe, 3x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci Intel Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 80 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 160 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x E2 (LGA 4710) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 2TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 3x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 1x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 3x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Plug-ins for 3rd Party Software, Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Edge AI Inferencing, Financial, GPU Server, High-performance Computing (HPC), Internet of Things (IoT) Applications, Model analysis, Research Lab, Scientific Research |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 87 mm |
| Derinlik | 900 mm |
| Ağırlık | 38 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |


