SYS-212GT-DNAF | Supermicro Single Xeon 6900 w/ P-cores 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-212GT-DNAF
Supermicro SYS-212GT-DNAF Barebone Sistemi ile Yüksek Yoğunluklu GPU TwinNode Mimarisi
Supermicro SYS-212GT-DNAF'ı tanıtırken, yenilikçi GrandTwin tasarımıyla 2U form faktörüne olağanüstü bir hesaplama yoğunluğu getiriyor. Her biri çift genişlikte GPU'lar ve ön I/O desteği bulunan iki bağımsız düğümü tek bir kasada barındırarak, hem esneklik hem de hızlandırma gerektiren iş yükleri için tasarlanmıştır. AI çıkarımıdan sanal masaüstü altyapısına kadar, kaynakları birleştirirken üstün performans ve servis kolaylığını sürdürmeye olanak tanır.
Neden Supermicro SYS-212GT-DNAF Seçilmeli?
Geleneksel 2U sunuculardan farklı olarak, SYS-212GT-DNAF, işletmelerin konfigürasyonları özelleştirip verimli bir şekilde ölçeklendirmesine olanak tanıyan düğüm düzeyinde bağımsızlık sunar. Her düğüme entegre edilmiş GPU hızlandırması ile gerçek zamanlı analiz, kenar AI ve dijital render gibi çeşitli iş yüklerini yönetme esnekliğini sunar. Ön I/O yerleşimi, kısıtlı ortamlarda erişilebilirliği artırarak veri merkezleri, kenar dağıtımlar veya yüksek yoğunluklu kümeler arasında sorunsuz entegrasyonu sağlar.
Supermicro, yenilikçi sunucu platformları sunarak ayak izini azaltırken verimi en üst düzeye çıkaran yüksek yoğunluklu ve GPU-optimize edilmiş bilişimde liderdir. GrandTwin mimarisi, enerji verimliliği, modülerlik ve ham performansı dengeleyen son teknoloji tasarım sunarak bu yaklaşımı örneklemektedir. Supermicro'nun hızlı yeniliğe olan bağlılığı ile desteklenen SYS-212GT-DNAF, günümüzün zorlu iş yüklerini yarının ölçeklenebilirliği akılda tutularak karşılamak için kuruluşlara olanak tanır.
- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Ölçeklenebilir Nesne Depolama
- MEC (Çoklu Erişim Uç Bilişim)
- IoT Uç Bilişim / Ağ Geçidi
- HPC küme bilgisayar düğümleri
- Derin Öğrenme/AI/Makine Öğrenimi Geliştirme
- Bulut Oyun
- Çok Amaçlı CDN
- Telco Uç Bulut
- Küme Düğümü
- GPU Sanallaştırma (VDI)
Supermicro SYS-212GT-DNAF, GPU yeteneklerinden ödün vermeden daha az alanda daha fazla performans sunmak isteyen işletmeler için tasarlanmıştır. Happyware'de, yapılandırmaları özelleştirir ve uzman desteği sağlayarak tam potansiyelini ortaya çıkarmanıza yardımcı oluruz. Bu sistemin iş yükü stratejinizi nasıl dönüştürebileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-212GT-DNAF Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 212GT-DNAF | Tek Intel Xeon 6900 w/ P-cores İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 2x 3000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Tek İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon 6900 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 128 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 256 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 1x BR (LGA 7529) (düğüm başına) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 12x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 3TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height, Custom-Length yuvası (düğüm başına) |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | USB Type-A, VGA Port, Power On/Off button, UID button, HDD activity LED, Network Activity LED, Power status LED, Universal Information (UID) LED |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 2 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 3000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server Windows Server VMware ESXi Rocky Linux Suse Linux Ubuntu Windows 11 Windows Server 2025 |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, SuperCloud Composer |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash ROM |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 2 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 5G/Telco, AI / Deep Learning, AI Inference, Application and data serving, Application-Optimized Solutions, Big Data, Cloud Computing, Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), ML training, Multi-Access Edge Computing (MEC), Networking, Telecom Micro Data Center, Virtual Desktop Infrastructure (VDI), Virtualization, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 711.2 mm |
| Ağırlık | 35.1 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |




