SYS-221BT-DNTR | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €6.088,38 |
| Kime 4 | €6.015,12 €6.088,38 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €5.893,12 €6.088,38 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.772,12 €6.088,38 (%5.19kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221BT-DNTR
Veri Odaklı Kuruluşlar için Supermicro SYS-221BT-DNTR Barebone Sistemi ile Yüksek Yoğunluklu Çift Düğümlü NVMe
Supermicro SYS-221BT-DNTR, talepkar kurumsal iş yükleri için özel olarak üretilmiş yüksek yoğunluklu bir 2U BigTwin sistemini tanıtıyor. İki bağımsız sunucu düğümü ile her biri on iki adede kadar hot-swap 2.5 inç NVMe veya SATA sürücüyü destekler, olağanüstü depolama performansı ve ölçeklenebilirlik sunar. İster ileri analizler, büyük ölçekli sanallaştırma, ister yüksek verimli işlem veritabanları olsun, bu çift düğüm platformu kompakt bir yapıda mükemmel bilgi işlem ve I/O verimliliği sağlar.
Neden Supermicro SYS-221BT-DNTR Seçilmeli?
Karşı konulamaz depolama aktarım hızına ihtiyaç duyan kuruluşlar için tasarlanan bu sistem, düğümler arasında performans izolasyonunu korurken raf kullanımını maksimum düzeye çıkarır. Düğüm başına 12 sürücü tasarımı, işletmelerin kapasiteyi ve hızı eşzamanlı olarak ölçeklendirmesine olanak tanır, bilgi işlem yoğunluğu ve ultra hızlı NVMe depolama arasında ideal bir denge sunar. Kullanıma uygun mimarisi, kritik iş yüklerini gereksiz kesintiler olmadan çalışır durumda tutarak bakımı daha da basitleştirir.
Supermicro’nun BigTwin ailesi, modüler bir yapı biçiminde sıkı bilgi işlem, çok yönlü depolama ve ileri güç verimliliğini birleştirerek çoklu düğüm sunucu inovasyonunun standardını belirler. Modern veri merkezleri için üretilmiş bu sistemler, en son CPU’lar için esnek yapılandırma seçenekleri, destek ve kanıtlanmış güvenilirlik sunar. Supermicro ile kuruluşlar sadece sunucu değil, uzun vadeli dijital büyüme için bir temel kazanır.
- Yüksek Performanslı Dosya Sistemi
- Büyük Veri Analitiği ve Yapay Zeka
- Diskless HPC Kümeleri
- Tüm Flash NVMe Depolama Ölçeklendirme
Supermicro SYS-221BT-DNTR, kuruluşların çift düğüm verimliliğinden faydalanarak kurumsal düzeyde depolama performansı elde etmelerini sağlar. Happyware’de, müşterilere iş yüklerine ve bütçelerine tam olarak ayarlanmış BigTwin platformlarını yapılandırıp dağıtmalarında yardımcı oluyoruz. Altyapı modernizasyonunuzu hızlandıracak özelleştirilmiş seçenekleri keşfetmek için bugün bize ulaşın.
Supermicro SYS-221BT-DNTR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221BT-DNTR | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 10x Hot-Swap Disk Yuvaları, 3x PCIe, 1x OCP, 2x 2200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Quad-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) 10x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x8 Low-Profile yuvası (düğüm başına) 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | Intel C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 2 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Cluster Nodes, High-performance Computing (HPC), Storage, High End Enterprise Server |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 730 mm |
| Ağırlık | 36.6 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





