SYS-221BT-HNC8R | Supermicro Dual Xeon CPU Max Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €9.771,26 |
| Kime 4 | €9.653,35 €9.771,26 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €9.458,35 €9.771,26 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €9.262,35 €9.771,26 (%5.21kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221BT-HNC8R
Veri Yoğun İş Yükleri için Modern Yüksek Verimli 2U 4-Düğüm Hesaplama Platformu: Supermicro SYS-221BT-HNC8R Barebone Sistemi
Supermicro SYS-221BT-HNC8R'yi tanıtıyoruz, kurumsal ve bulut ortamlarında hesaplama verimliliğini ve ölçeklenebilirliğini maksimize etmek için tasarlanmış güçlü bir 2U BigTwin sistemi. Ortak bir şasi içinde dört çift-soketli düğüm içeren bu yapı, her düğümde altı adet sıcak değiştirilebilir 2,5 inç NVMe, SAS veya SATA sürücüyü destekler, böylece çeşitli iş yükleri için çeşitli bir depolama karışımı sunar. 5. Nesil Intel Xeon Scalable işlemciler, DDR5 bellek ve PCIe 5.0 genişletmeyle donatılmış olan bu platform, olağanüstü bir bant genişliği, düşük gecikme süresi ve hızlı değişen uygulamalar için gereken uyarlanabilirliği sağlar.
Neden Supermicro SYS-221BT-HNC8R'i Seçmelisiniz?
Bu çok düğümlü tasarım, yüksek yoğunluklu hesaplama ve enerji verimli işlemi benzersiz bir şekilde dengeler. Her düğüm gelişmiş depolama esnekliği ve güçlü bağlantı seçenekleri sunar, bu nedenle HPC kümeleri, bulut kurulumları ve veri odaklı kurumsal hizmetler için uygundur. Paylaşılan 2U form faktörüne entegre edilmiş yedekli güç ve soğutma ile SYS-221BT-HNC8R, raf alanı gereksinimlerini azaltırken dayanıklılığı ve çalışma süresini artırır. Sahip olma toplam maliyetini optimize ederken performansı ölçeklemek isteyen organizasyonlar için bu sistem geleceğe yönelik bir seçimdir.
Supermicro uzun süredir çok düğümlü inovasyonun ön safhasında, yüksek verimlilikle taviz vermeyen performansı birleştiren sunucu platformları sunuyor. BigTwin serisi bu uzmanlığın bir örneğidir, kuruluşların altyapıyı birleştirmesini, iş yüklerini hızlandırmasını ve operasyonel yükleri azaltmasını sağlar. Supermicro'nun mühendislik mükemmelliği ile işletmeler, verimliliği ve sürdürülebilirliği artıran en son sunucu teknolojilerine erişim kazanır.
- Hizmet Olarak Konteyner; Uygulama Hızlandırıcı
- Disksiz HPC Kümeleri
- Tam Flash Hiper Bütünleşik Altyapı
Supermicro SYS-221BT-HNC8R'nin tüm yeteneklerini, Happyware'in özel uzmanlığı ile açığa çıkarın. İster mevcut bir kümeyi modernize edin, ister sıfırdan yüksek yoğunluklu bir hesaplama ortamı oluşturun, Happyware, BigTwin mimarisinin performansından yararlanarak iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacaktır. Gelecek nesil sunucu çözümünüzü güvence altına almak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-221BT-HNC8R Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221BT-HNC8R | Çift Intel Xeon CPU Max / Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x PCIe, 1x OCP, 2x 3000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon CPU Max/Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) (düğüm başına) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Quad-Rank x4, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) 4x 2.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuva (düğüm başına) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | Intel C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Gen 2 Type-A (harici) (düğüm başına) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 3000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 4 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Cluster Nodes, Enterprise, High-performance Computing (HPC), High End Enterprise Server |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 730 mm |
| Ağırlık | 43.8 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |






