SSG-221E-NE324R | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.993,79 |
| Kime 4 | €4.933,43 €4.993,79 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.834,43 €4.993,79 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.734,43 €4.993,79 (%5.19kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SSG-221E-NE324R
Modern Veri Ortamı için Olağanüstü Bant Genişliği ve Depolama Yoğunluğu, Supermicro SSG-221E-NE324R Barebone Sistemi ile
Kompakt ancak tavizsiz, Supermicro SSG-221E-NE324R, en son teknolojik PCIe 5.0 performansına sahip yeni bir ultra-dense, tamamen flaş depolama sınıfı sunuyor. Gecikmeye duyarlı iş yükleri ve hızlı veri yutma ortamları için tasarlanmış olan bu 2U sunucu, AI, HPC ve analitik iş yüklerinde depolama hızlandırmasının sınırlarını zorlayarak olağanüstü bir bant genişliği ve gelişmiş yapılandırılabilirlik sunar.
Neden Supermicro SSG-221E-NE324R'yi Seçmelisiniz?
Bu sistem, depolama ölçeklenebilirliğini ve performansını zorlayan işletmeler için tasarlanmıştır. AI boru hatları, hızlı erişimli veritabanları veya büyük ölçekli içerik dağıtımı için kullanıldığında, SSG-221E-NE324R verilerin her zaman güvenilir ve kolayca erişilebilir olmasını sağlar. Sağlam PCIe 5.0 mimarisi ve gelişmiş termal tasarımı, yoğun iş yükleri altında bile sürekli yüksek performansı destekler. Kompakt 2U form faktörü sayesinde veri merkezleri, depolama yoğunluğunu maksimize ederek operasyonel yükü azaltmadan ölçeklenebilir.
Supermicro, hız, verimlilik ve sürdürülebilirlik için tasarlanmış yenilikçi, yüksek performanslı bilişim çözümleriyle sektöre öncülük ediyor. Depolama sunucuları, güvenilirlikleri, son teknoloji tasarımı ve değişen kurumsal taleplere uyarlanabilirliği ile dünya çapında güvenilmektedir. Supermicro ile, sizinle birlikte evrilen bir teknolojiye yatırım yapıyorsunuz.
Ana Uygulamalar:- Yazılım Tanımlı Depolama
- Veri Yoğun HPC
- NVMe Üzerinde Ağlar Çözümü
- Hafıza İçi Hesaplama
- Özel ve Hibrit Bulut
Supermicro SSG-221E-NE324R ile benzersiz depolama performansının kilidini açın. İhtiyacınıza özel çözümler bulmak için Happyware’in uzman ekibiyle bugün iletişime geçin.
Supermicro SSG-221E-NE324R Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221E-NE324R | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 24x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 24x E3.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux Windows 10 Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for AC power recovery |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | All Flash Storage, Data Intensive HPC, Hybrid/Private Cloud Server, In-Memory Computing, NVMe Over Fabrics Solution, Software-defined Storage, Storage |
| Genişlik | 43.84 mm |
| Yükseklik | 8.98 mm |
| Derinlik | 78.99 mm |
| Ağırlık | 34.93 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





