SYS-221GE-NR | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €6.257,98 |
| Kime 4 | €6.182,47 €6.257,98 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €6.057,47 €6.257,98 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.932,47 €6.257,98 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221GE-NR
Dengeli AI Hızlandırma ve GPU Ölçeklenebilirliği Supermicro SYS-221GE-NR Barebone Sistemi
Supermicro SYS-221GE-NR'ı tanıtıyoruz: gelişmiş AI çıkarım, yüksek verimli veri işleme ve modern görselleştirme görevlerini gerçekleştirmek üzere tasarlanmış, çok yönlü bir 2U çift işlemcili GPU platformu. Dört adede kadar NVIDIA H100, H100 NVL veya L40S GPU'yu destekleyecek şekilde tasarlanmış olan bu sistem, kurumsal AI dağıtımlarından zorlu grafik tabanlı iş akışlarına kadar her şeyi desteklemek için gereken esnekliği ve ham performansı sunar. Çift Intel® Xeon® mimarisi, tutarlı bilgi işlem verimliliği sağlayarak akıllı bir şekilde ölçeklendirmek isteyen işletmeler için güçlü bir seçim olmasını sağlar.
Supermicro SYS-221GE-NR'ı Seçmenin Nedenleri
Bu sistem, 2U tasarımının yoğunluğunu olağanüstü GPU kapasitesi ile birleştirererek, daha büyük bir kasanın ayak izine ihtiyaç duymadan yüksek değerli AI iş yüklerini çalıştırmak isteyen organizasyonlar için kompakt ama güçlü bir çözüm sunar. PCIe Gen5 bağlantısı, CPU'lar ve GPU'lar arasında tavizsiz bant genişliği sağlayarak, SYS-221GE-NR'ı yanıt verme, güvenilirlik ve performansa taviz vermeden ihtiyaç duyan ekipler için ideal hale getirir. İster model eğitimi, ister hızlandırılmış simülasyon ya da görsel veri işleme olsun, verimli bir form faktöründe dengeli hesaplama-GPU entegrasyonu sunar. Supermicro, AI eğitiminden bulut tabanlı bilişime kadar kesintisiz teknolojiler için optimize edilmiş kurumsal sınıf sistemler sağlamada liderliği sürdürmektedir. Performans, modülerlik ve en yeni işlemciler ve hızlandırıcıları destekleme konularında güçlü bir odaklanma ile, Supermicro müşterilerin AI ve HPC'deki ortaya çıkan taleplere hızlı bir şekilde uyum sağlamalarını garanti eder. Sistemleri, bir sonraki nesil hesaplamanın artan karmaşıklığını yönetmek üzere özel olarak tasarlanmıştır.
Başlıca Uygulamalar:- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- Geniş Dil Modeli (LLM) Doğal Dil İşleme
Supermicro SYS-212GB-NR, kompakt ama yetenekli bir sunucuda profesyonel düzeyde GPU performansı gerektiren işletmeler için zarif bir çözüm sunar. Happyware'de, özel sistem yapılandırmaları, hızlı dağıtım seçenekleri ve uzman danışmanlık hizmeti sunarak yatırımınızın kalıcı değer sağlamasını garanti ediyoruz. Bu sunucunun AI ve GPU odaklı iş yüklerinizi nasıl geliştirebileceğini keşfetmek için bugün bize ulaşın.
Supermicro SYS-221GE-NR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221GE-NR | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 7x PCIe, 3x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 3x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini DisplayPort 1.1 |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 3x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Rocky Linux Ubuntu Windows Server 2022 Windows Server 2025 |
| Yönetim Yazılımı | IPMI 2.0, IPMIView, OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Redfish API, SMCIPMITool, Supermicro Power Manager (SPM), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor 5 (SD5) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 32MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, Big Data, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Enterprise Applications, Enterprise Server, GPU Server, High End Enterprise Server, ML training |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 900 mm |
| Ağırlık | 39.2 kg |
| Mevcut Renk | Black front & Silver body |
| Not | |





