SYS-221GE-TNHT-LCC | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221GE-TNHT-LCC
AI Hızlandırması için Sıvı Soğutmalı nVidia HGX GPU, Supermicro SYS-221GE-TNHT-LCC Barebone Sistem ile
Supermicro SYS-221GE-TNHT-LCC, en yeni NVIDIA HGX™ H100 veya H200 4-GPU yapılandırmalarını çift Intel® Xeon® işlemcilerle birlikte çalıştırmak üzere tasarlanmış, 2U sıvı soğutmalı bir güç merkezidir. AI eğitimi, çıkarım ve veri yoğun uygulamalarını ölçeklendiren kuruluşlar için tasarlanmış olan bu platform, gelişmiş termal yönetimle olağanüstü hesaplama yoğunluğu sunar ve en zorlu iş yüklerinde bile sürekli performans sağlar.
Neden Supermicro SYS-221GE-TNHT-LCC’yi Seçmelisiniz?
Intel’in yüksek verimli CPU'larını NVIDIA’nın en son teknoloji GPU’ları ile birleştirerek, bu sunucu, hızı ve ölçeklenebilirliğin öncelikli olduğu modern AI çerçevelerini, HPC simülasyonlarını ve kurumsal iş yüklerini hızlandırmak için özel olarak tasarlanmıştır. Sıvı soğutmalı mimarisi, geleneksel hava soğutmalı sistemlere kıyasla verimlilik kazançları sağlar, watt başına daha yüksek performans sunar ve operasyonel maliyetleri düşürür. Sisteminizin dengeli 2U boyutu, dünya standartlarında AI yeteneğine sahip olmanız gerektiğinde ve raf alanından ödün vermek istemeyen kuruluşlar için idealdir.
Supermicro, enerji verimliliği ve geleceğe hazır tasarımı dengeleyerek performans sağlayan sağlam platformlar sunan sunucu inovasyonunun öncüsü olmaya devam ediyor. Yüksek yoğunluklu GPU sistemlerine odaklanarak, Supermicro, uzun vadeli değer ve rekabet avantajı sağlayarak, işletmelere ve araştırma kurumlarına AI kümelerini ölçekli olarak dağıtma yeteneği sunar.
- Yüksek Performanslı Bilgi İşlem (HPC)
- Sağlık
- İş Zekası & Analitik
- Finans & Ekonomi
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi Endüstriyel Otomasyon, Perakende
- Konuşmaya Dayalı AI
- İlaç Keşfi
- İklim ve Hava Durumu Modellemesi
Supermicro SYS-221GE-TNHT-LCC, AI, HPC, ve büyük ölçekli veri işleme alanında sıvı soğutmalı verimlilikle ileri adımlar atmak isteyen işletmeler için tasarlanmıştır. Happyware olarak, bu platformdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olmak için özel sistem tasarımları, uzman dağıtım desteği ve uzun vadeli ortaklık sunuyoruz. Hızlandırılmış inovasyon yolculuğunuza bugünden başlayın, bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-221GE-TNHT-LCC Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221GE-TNHT-LCC | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x PCIe, 2x 5250W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 56 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 112 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 Load-Reduced DIMM (LRDIMM)/RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x 2.5" NVMe/SATA Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 4x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuvası |
| GPU | |
|---|---|
| Modüler veya Ayrık GPU | 4 adet GPU içerir |
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 2x 10 Gbps RJ45 üzerinden X710-AT2 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 5250W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | GPU |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, Business Intelligence, Climate and Weather Modeling, Conversational AI, Data Analytics, Drug Discovery, Enterprise Applications, Enterprise Server, Financial, Healthcare, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Industrial Automation, Retail |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 89 mm |
| Derinlik | 830.3 mm |
| Ağırlık | 39.2 kg |
| Mevcut Renk | Silver Body |
| Not | |





