ARS-221GL-NR | Supermicro Grace (Arm) 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €5.444,25 |
| Kime 4 | €5.379,01 €5.444,25 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €5.270,01 €5.444,25 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €5.161,01 €5.444,25 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro ARS-221GL-NR
Çift Grace, Maksimum İvme ve AI Destekli Performans ile Supermicro ARS-221GL-NR Barebone Sistemi
Supermicro ARS-221GL-NR, çift NVIDIA Grace Süperçipi ile NVIDIA L40S veya köprüsüz H100 NVL GPU'lerine kadar destek sunan yüksek performanslı bir 2U sunucudur. Enerji verimliliği odaklı hızlanma için tasarlanan bu sistem, AI model eğitimi, çıkarım ve karmaşık simülasyon görevleri için olağanüstü bir hesaplama yoğunluğu sunar. Ultra hızlı CPU-GPU bağlantıları, yedekli güç kaynakları ve yüksek verimli soğutma ile ARS-221GL-NR, zorlu veri merkezi ve AI araştırma ortamlarında mükemmel bir performans sergiler, yeni nesil AI uygulamalarının hızlı ve ölçeklenebilir bir şekilde konuşlandırılmasını sağlar.
Neden Supermicro ARS-221GL-NR Tercih Edilmeli?
AI destekli iş yükleri için özel olarak tasarlanan ARS-221GL-NR, işlem gücü, GPU hızlandırma ve termal verimliliğin ideal dengesini sunar. Çift Grace Süperçip tasarımı ve son teknoloji GPU desteği, LLM'ler, derin öğrenme çerçeveleri ve gelişmiş analitik iş akışları için gerekli paralel performansı sağlar. Supermicro'nun modüler tasarımı ve güvenilir mühendisliği, AI yeniliğinde öncü olmaya çalışan işletmeler için kesintisiz dağıtım, yüksek erişilebilirlik ve uzun vadeli ölçeklenebilirlik sunar.
Supermicro, yeniliği sürdürülebilirlik ile dengeleyen yüksek verimli bilgi işlemde güvenilir bir lider olmaya devam etmektedir. Performansa, modüler esnekliğe ve küresel desteğe olan bağlılığıyla Supermicro, modern bulut, kurumsal ve AI iş yükleri için alt yapı omurgasını sunar.
Başlıca Uygulamalar:- Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Geniş Dil Modeli (LLM) Doğal Dil İşleme
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- Genel Amaçlı CPU İş Yükleri (Analitik, Simülasyon, Uygulama Sunucuları)
Happyware'de, Supermicro’nun ARS-221GL-NR gücünü doğrudan veri merkezinize getiriyoruz. Kendi ihtiyaçlarınıza göre tasarlanmış yapılandırmalardan uzman danışmanlık ve dağıtım sonrası desteğe kadar, sistemlerinizin ilk günden itibaren performansa hazır olmasını sağlıyoruz. Güvenilir teknoloji ve sorunsuz hizmet ile AI ve HPC iş yüklerinizi geleceğe hazırlamak için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro ARS-221GL-NR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221GL-NR | NVIDIA Grace (Arm) İşlemci, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 5x PCIe, 3x 2000W Yedekli PSU | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 4x E1.S NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| LAN | 1x 1 Gbps RJ45 |
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C2 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x Mini-DP |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Hayır |
| Hava Kılavuzu Adedi | 0 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 3x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Red Hat Enterprise Linux SUSE Linux Enterprise Server System Ready |
| Yönetim Yazılımı | IPMI 2.0, KVM with dedicated LAN, OOB Management Package (SFT-OOB-LIC), Redfish API, Supermicro Update Manager (SUM), Watch Dog |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash EEPROM |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | RAM |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Ultra-High-End |
| Kullanım Alanı | AI / Deep Learning, AI Inference, Application and data serving, Application-Optimized Solutions, Big Data, Data Analytics, Data Center Applications, Data Center Optimized, Database, Enterprise Applications, Enterprise Server, General Purpose Computing, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Hosting & Application Delivery, Large Language Model (LLM), ML training, Networking, Visual Computing, Visualization/Simulation, Web/Hosting Application |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 900 mm |
| Ağırlık | 39.2 kg |
| Mevcut Renk | Black front & silver body |
| Not | |





