SYS-221H-TNR | Supermicro Dual Xeon Scalable 4th Gen Xeon Scalable 5th Gen 2U Rack Server
Fiyat sor ↓
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221H-TNR
Supermicro SYS-221H-TNR Barebone Sistemi ile Kurumsal İş Yükleri için Çift Soket Gücü ve PCIe 5.0 Genişlemesi
Supermicro SYS-221H-TNR'yi tanıtıyoruz; iki soketli güçlü bilgi işlemle gelişmiş genişleme yeteneklerini bir araya getiren, işletmeler için özel olarak tasarlanmış 2U Hyper sunucu. 5. ve 4. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir işlemcileri destekleyerek, bu platform, 8 adede kadar 2.5" hot-swap NVMe/SAS/SATA sürücü yuvası, dört PCIe 5.0 x16 yuvası ve yüksek hızlı ağlar için ek iki AIOM yuvasıyla olağanüstü bilgi işlem yoğunluğu sunar. Tasarımı, bant genişliği, gecikme ve ölçeklenebilirliğin ödün verilemeyeceği, AI eğitimi, yüksek performanslı veritabanları ve sanallaştırılmış iş yüklerini çalıştıran işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hazırlanmıştır.
Neden Supermicro SYS-221H-TNR'yi Seçmelisiniz?
SYS-221H-TNR, çift Intel Xeon işlemcilerle yeni nesil PCIe 5.0 ve AIOM genişletmesini eşleştirme yeteneği ile kendini farklı kılar. Bu mimari, müşterilere, güçlü bir 2U kasada, yüksek bant genişliğine sahip ağlar, GPU ivmesi veya gelişmiş depolama çözümlerini yönetme araçları sağlar. Özellikle, gelecekteki yükseltmeler için alanı korurken, bilgi işlem yoğun iş yüklerini birleştirmesi gereken organizasyonlar için uygundur.
Supermicro, yüksek yoğunluklu, yüksek performanslı bilgi işlemdeki liderliği ile dünya çapında güvenilmektedir. Açık mimariye, hızlı inovasyon döngülerine ve çevresel olarak sorumlu bir tasarıma güçlü bir vurgu yaparak, Supermicro sunucuları müşterilerin bugünün en zorlu uygulamalarını karşılamalarını sağlarken yarının zorluklarına hazırlanmalarını sağlar. Güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik konusundaki itibarı, onu endüstrilerde tercih edilen bir ortak yapmaktadır.
- Sanallaştırma
- AI Çıkarım ve Makine Öğrenimi
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Bulut Bilişim
- Kurumsal Sunucu
Kurumsal düzeyde altyapınızın sadık bir ortağı olan Happyware ile Supermicro SYS-221H-TNR'nin gücünü açığa çıkarın. Uzman rehberlik, özelleştirilmiş yapılandırmalar ve uzun vadeli sonuçlar sunan sürekli destek sağlıyoruz. İşletmenize en son teknolojiyi getiren, özelleştirilmiş çözümleri keşfetmek veya satın almak ya da danışma talep etmek için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-221H-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221H-TNR | Çift Intel Xeon Scalable 4th Gen / Xeon Scalable 5th Gen İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 1200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 4th Gen/Xeon Scalable 5th Gen Intel Xeon/Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici), 2x USB 3.0 Type-A (dahili) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 2 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Citrix Hypervisor (formerly XenServer) Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SAP HANA SUSE Linux Enterprise Server VMware ESXi Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), Supermicro Update Manager (SUM), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 437 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 760 mm |
| Ağırlık | 30 kg |
| Not | |





