SYS-221HE-FTNR | Supermicro Dual Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.111,06 |
| Kime 2 | €4.029,00 €4.111,06 (%2kaydedildi) |
| Kime 5 | €3.947,00 €4.111,06 (%3.99kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.865,00 €4.111,06 (%5.99kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221HE-FTNR
Supermicro SYS-221HE-FTNR Barebone Sistemi ile Güç Yoğunluğu ve Güvenilirliği Yeniden Tanımlayın
Supermicro SYS-221HE-FTNR, performans ve alan verimliliği talep eden veri merkezleri için tasarlanmış, 2U çift yuvalı, kısa derinlikte bir sunucudur. En yeni Intel Xeon Scalable X13 işlemcilerle güçlendirilmiş, olağanüstü hesaplama yoğunluğu, yüksek bellek bant genişliği ve yeni nesil PCIe 5.0 bağlantısı sunar. Altı sıcak takas NVMe/SATA yuvası ve yedekli AC güç kaynakları ile sağlam depolama performansını dayanıklı güç dağıtımı ile dengeler, bu da onu yüksek talep gören kurumsal ve bulut tabanlı dağıtımlar için ideal hale getirir.
Neden Supermicro SYS-221HE-FTNR'yi Tercih Etmelisiniz?
Bu sistem, ölçeklenebilirlik, dayanıklılık ve çok yönlülüğü önden I/O için optimize edilmiş kısa derinlikte bir tasarımda bir araya getirir. Çift yuvalı konfigürasyonu, paralel iş yükleri için güçlü hesaplama yetenekleri sağlar, PCIe 5.0 genişletmesi ise ileri ağı, hızlandırıcıları veya depolama denetleyicilerini kullanma imkanı tanır. Sıcak takas 2.5 inç yuvalar esnek depolama seçenekleri sunarken, yedekli AC PSU'lar çalışma süresini ve sistem kararlılığını korur. İster kenar veri merkezlerinde ister merkezi BT'de konuşlandırılmış olsun, SYS-221HE-FTNR tutarlı, geleceğe hazır performans sunar.
Supermicro, mühendislik mükemmeliyetini sürdürülebilir tasarımla birleştiren sistemler sunan global bir sunucu teknolojisi lideri olarak ün kazanmıştır. Geniş ürün portföyü, yeni teknolojilerin hızlı benimsenmesi ve sektör genelinde kanıtlanmış güvenilirliği ile Supermicro, müşterilerin performans, verimlilik ve uzun vadeli değerde avantaj elde etmesini sağlar.
- 5G Çekirdek ve Kenar
- AI Çıkarım ve Makine Öğrenimi
- Bulut Bilişim
- Telekom Mikro Veri Merkezi
- Ağ İşlevi Sanallaştırma
Happyware'de, gelişmiş Supermicro teknolojisini BT ortamınıza yerleştirmenizi basit hale getiriyoruz. Uzmanlığımız, esnek finansmanımız ve özel çözümlerimiz, donanım yatırımınızdan maksimum getiri sağlamanızı garanti eder. Bugün Happyware ile ortak olun ve Supermicro SYS-221HE-FTNR ile dijital dönüşümünüzü hızlandırın.
Supermicro SYS-221HE-FTNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221HE-FTNR | Çift Intel Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen İşlemci, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 5x PCIe, 2x OCP, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 60 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 120 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Single-Rank x8, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 6x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 2x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server SUSE Linux Enterprise Server Red Hat Enterprise Linux |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, Telecom Micro Data Center, Network Function Virtualization, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, AI Inference, Cloud Computing |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 574 mm |
| Ağırlık | 21.5 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





