SYS-221HE-FTNRD | Supermicro Dual Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen Intel® Xeon® CPU Max Series 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €3.679,35 |
| Kime 4 | €3.635,00 €3.679,35 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €3.562,00 €3.679,35 (%3.19kaydedildi) |
| itibaren 10 | €3.488,00 €3.679,35 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221HE-FTNRD
Yüksek Yoğunluklu Ön-I/O Ölçeklenebilirliği, Supermicro SYS-221HE-FTNRD Barebone Sistemi ile Çift Soketli Güç ile Buluşuyor
Kompakt ancak güçlü 2U Supermicro SYS-221HE-FTNRD Barebone Sistemi, ön tarafa monte edilmiş NVMe/SATA erişimi ve dayanıklı çift soketli performansı ile kısa derinlikli raf kurulumlarında devrim yaratıyor. 4. ve 5. Nesil Intel® Xeon® Ölçeklenebilir CPU'ları, HBM uyumlu Xeon Max varyantlarını kabul eden çift LGA-4677 soketi üzerinde kurulu olan sistem, 32 DIMM yuvası boyunca 8TB'a kadar DDR5-5600 ECC bellek sunuyor. Altı adet hot-swap 2.5” yuvası, kesintisiz depolama ölçeklenebilirliği sağlarken, FHFL, FHHL veya yüksek yoğunluklu AIOM/OCP 3.0 yuvalarını içeren PCIe 5.0 genişletme seçenekleri hızlandırılmış iş yükleri için uyum yeteneği sunar. Edge, yapay zeka çıkarımı ve mikro veri merkezi ortamları gibi bant genişliği yoğun kullanım senaryoları için idealdir.
Neden Supermicro SYS-221HE-FTNRD'yi Seçmelisiniz?
Bu model, kısa derinlikli düşünceli tasarımı sayesinde dar alanlı edge raflarına veya telekom dolaplarına yerleştirmeyi kolaylaştırdığı için dikkat çekiyor; derin kasalarla veya karışık kablo yönlendirme ile uğraşmaya son. Güçlü bellek kapasitesi ve esnek CPU seçenekleri ile, paralel hesaplama görevlerinin taleplerine ayak uydurur. Ön tarafa erişilebilir sürücü yuvaları, bakımı hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda yoğun operasyonlar sırasında kesinti süresini azaltır. NVMe depolamayı ölçeklendiriyor, GPU'ları dağıtıyor veya AIOM ağ adaptörleri aracılığıyla bağlantıyı güçlendiriyorsanız, bu Barebone Sistem, gerçek dünya altyapı kısıtlamalarına özelleştirilmiş modüler performans sunar.
Supermicro mühendislikte mükemmellik ve ekosistem açıklığını uzun süredir kendine düstur edindi. Gelişmiş uzaktan yönetim araçları ve güvenli firmware'den verimli termal tasarıma kadar, sistemleri uzun ömürlülük için inşa edilmiştir. Bulut dağıtımları, hibrit BT veya kritik edge uygulamalarında çalışıyor olsanız da, Supermicro sistemleri titiz doğrulama, geniş satıcı uyumluluğu ve mevcut operasyonlara hızlı entegrasyon sağlama güvencesi sunar, bu da sistem yaşam döngüsü yönetimini sorunsuz ve güvenilir hale getirir.
- 5G Çekirdek ve Edge
- AI Çıkarımı ve Makine Öğrenimi
- Bulut Bilişim
- Telekom Mikro Veri Merkezi
- Ağ Fonksiyonu Sanallaştırması
Altyapınızı Supermicro SYS-221HE-FTNRD Barebone Sistemi ile Happyware aracılığıyla geliştirin; kurumsal düzeyde bilgi işlem için adanmış ortağınız. Özelleştirilmiş yapılandırmadan optimize edilmiş raf dağıtımına ve tam yaşam döngüsü desteğine kadar, Happyware sistemlerinizin ilk açılıştan itibaren sağlam, duyarlı bilgi işlem sunmasını sağlar. Yeteneklerinizi nasıl yükseltebileceğini keşfetmek için bugün bizimle iletişime geçin.
Supermicro SYS-221HE-FTNRD Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221HE-FTNRD | Çift Intel Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen / Intel® Xeon® CPU Max Series İşlemci, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 5x PCIe, 2x OCP, 2x 1300W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen/Intel® Xeon® CPU Max Series Intel Xeon Scalable/Xeon Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Single-Rank x8, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 6x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 3x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası 2x PCIe 5.0 x8 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 1300W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server SUSE Linux Enterprise Server Red Hat Enterprise Linux Oracle Linux |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, AI / Deep Learning, ML training, Telecom Micro Data Center, Network Function Virtualization, AI Inference, Cloud Computing |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 574 mm |
| Ağırlık | 21.5 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





