SYS-221HE-TNR | Supermicro Dual Xeon Scalable 5th Gen Xeon Scalable 4th Gen 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €3.363,67 |
| Kime 9 | €3.288,35 €3.363,67 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €3.221,05 €3.363,67 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €3.153,85 €3.363,67 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-221HE-TNR
İddialı BT İş Yükleri İçin Kurumsal Düzeyde Çift Soketli Hesaplama: Supermicro SYS-221HE-TNR Kanallı Sistem
Supermicro SYS-221HE-TNR'yi tanıtıyoruz; modern veri odaklı ortamlar için olağanüstü performans ve genişletilebilirlik sunan 2U çift soketli bir sunucu. Intel Xeon Ölçeklenebilir X13 platformuna dayalı olup, güçlü bellek bant genişliği ve PCIe 5.0 desteği ile en son hesaplama gücünü sunar. Altı adet hot-swap 2.5 inç sürücü yuvası bulunan bu sistem, NVMe ve SATA depolamayı destekleyerek hız ve kapasite arasında bir denge sağlar. Güvenilir AC güç kaynakları ve optimize edilmiş hava akışı ile dayanıklılık, performans ve verimlilik gerektiren kurumsal iş yükleri için kompakt bir form faktöründe tasarlanmıştır.
Neden Supermicro SYS-221HE-TNR'yi Seçmelisiniz?
SYS-221HE-TNR, ileri düzey BT altyapılarının gereksinimlerini karşılamak için ölçeklenebilirlik ve enerji verimliliğini bir araya getirir. Çift işlemcili tasarımı, AI çıkarımı, yüksek performanslı hesaplama ve veri yoğun uygulamalar için gerekli olan çıkış kapasitesini sağlar. Altı adet hot-swap yuva, katmanlı depolama stratejileri için esneklik sunarken, PCIe 5.0 genişletme yuvaları, GPU’lar, yüksek hızlı ağ veya hızlandırıcıların entegrasyonuna olanak tanır. Bu sunucu, büyümeyi destekleyen dengeli bir performans sunarak, gelecekteki iş yükü taleplerine hazırlanan organizasyonlar için ideal bir hale getirir.
Supermicro, operasyonel verimlilik ile son teknoloji tasarımı dengeleyen kurumsal donanım lideri olarak uzun süredir güven kazanmış bir markadır. X13 serisi bu geleneği devam ettirerek, AI, bulut tabanlı uygulamalar ve sanallaştırılmış ortamlar için optimize edilmiş güvenilir platformlar sunmaktadır. Müşteriler endüstriler genelinde, Supermicro'yu sağlam yapı kalitesi, performans tutarlılığı ve dijital dönüşümü her aşamada destekleyen ileri teknoloji nedeniyle değerli bulmaktadır.
- 5G Çekirdek ve Uç Nokta
- AI Çıkarımı ve Makine Öğrenmesi
- Bulut Bilişim
- Telekom Mikro Veri Merkezi
- Ağ Fonksiyonu Sanallaştırma
Happyware'de, Supermicro SYS-221HE-TNR'yi özel gereksinimlerinize göre yapılandırarak iş hedeflerinize uygun optimize edilmiş bir çözüm sunuyoruz. Uzman danışmanlık, esnek yapılandırma seçenekleri ve adanmış destek ile Happyware, kurumsal-düzeyde altyapı oluşturmak için güvenilir iş ortağınızdır ve uzun vadeli başarıyı yönlendirir.
Supermicro SYS-221HE-TNR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 221HE-TNR | Çift Intel Xeon Scalable 5th Gen / Xeon Scalable 4th Gen İşlemci, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon Scalable 5th Gen/Xeon Scalable 4th Gen Intel Xeon Scalable Serisi İşlemciler 4th/5th Nesil, Emerald Rapids/Sapphire Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 64 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 128 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E (LGA 4677) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Single-Rank x8, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 6x 2.5" SATA/NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,SATA , Form Faktörü: M.2 2280/M.2 22110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | C741 |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 2.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | USB Type-A, LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Windows Server SUSE Linux Enterprise Server Red Hat Enterprise Linux Oracle Linux |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro SuperDoctor® 5 (SD5), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Update Manager (SUM), Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, Telecom Micro Data Center, Network Function Virtualization, AI Inference, Cloud Computing |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 574 mm |
| Ağırlık | 21.5 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





