SYS-222BT-HNC9R | Supermicro Dual Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €11.188,33 |
| Kime 4 | €11.053,60 €11.188,33 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €10.829,60 €11.188,33 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €10.606,60 €11.188,33 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-222BT-HNC9R
Supermicro SYS-222BT-HNC9R Barebone Sistemi ile Dört Düğümlü Çeviklik ve Yeni Nesil Veri Merkezi Mükemmelliği
Supermicro SYS-222BT-HNC9R ile yüksek yoğunluklu, yüksek verimli bilgi işlemin yeni bir çağını başlatın. Bu gelişmiş 2U 4 düğümlü BigTwin sistem, üstün performans, esneklik ve yönetilebilirlik sunacak şekilde titizlikle tasarlanmıştır ve modern veri merkezi ortamları için ideal bir seçimdir. Her düğüm, iki Intel Xeon 6700/6500 işlemci ve altı hot-swap 2.5 inç NVMe, SAS sürücülerini barındırır ve hızlandırılmış veri aktarımı ve optimize edilmiş veri işleme sağlar. Hyperscale, bulut ve kurumsal iş yükleri için geliştirilen SYS-222BT-HNC9R, paylaşımlı alt yapıdan yararlanarak olağanüstü güç verimliliği ve termal yönetim sunar. Akıllı tasarımı, hizmet verilebilirliği basitleştirir, raf seviyesinde yoğunluğu artırır ve PCIe 5.0 teknolojisindeki en son gelişmeleri destekler, altyapınızı gelecekteki büyüme ve gelişen uygulama ihtiyaçları için hazır konuma getirir.
Neden Supermicro SYS-222BT-HNC9R Tercih Edilmeli?
Performanstan veya hizmet verilebilirlikten ödün vermeden bilgi işlem yoğunluğunu maksimuma çıkarmak üzere mühendisliği yapılan SYS-222BT-HNC9R, kompakt bir 2U form faktöründe üstün çok düğümlü yetenek sunar. Bulut tabanlı platformlardan yapay zeka odaklı iş yüklerine kadar geniş bir yelpazedeki görev kritik uygulamaları destekleyerek hızlı iş yükü dağıtımı ve ölçeklendirmeyi sağlar. 3600W Titanium Level yedek güç kaynakları ve rafine bir termal mimari ile sistem, enerji verimli, kesintisiz çalışma sağlar, zorlu koşullar altında bile. Altyapıyı birleştirir veya minimum ayak izi ile kapasitesi artırırken, SYS-222BT-HNC9R sağlam, geleceğe yönelik bir çözüm sunar.
Supermicro, yenilikçi sunucu teknolojilerinde küresel bir liderdir ve modern işletmelerin taleplerine yönelik yüksek performanslı, güvenilir çözümler sunmasıyla bilinir. Sürdürülebilirliği rakipsiz mühendislik uzmanlığı ile birleştiren Supermicro’nun kapsamlı ürün yelpazesi, işletmelerin akıllı, verimli ve güvenli bir şekilde ölçeklenmesini sağlar.
- Görev Kritik Yüksek Performanslı Hesaplama (HPC)
- Yüksek Yoğunluklu Depolama RAID Dizisi
- Sanal Büyük Veri Analitiği
Supermicro SYS-222BT-HNC9R ile veri merkezi yeteneklerinizi dönüştürün. Kendi ihtiyaçlarınıza özel yüksek yoğunluklu çözümleri keşfetmek, üstün müşteri desteği ve stratejik rehberlik almak için Happyware uzmanlarıyla bugün iletişime geçin, hızla gelişen dijital dünyanın bir adım önünde olun.
Supermicro SYS-222BT-HNC9R Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 222BT-HNC9R | Çift Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 2x Hot-Swap Disk Yuvaları, 4x Hot-Swap Disk Yuvaları, 1x PCIe, 1x OCP, 2x 3600W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci (düğüm başına) Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) (düğüm başına) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 16x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 4TB'a kadar RAM (düğüm başına) |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 2x 2.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) 4x 2.5" NVMe/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası (düğüm başına) |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME , Form Faktörü: M.2 22110 , M-Key (düğüm başına) |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 1x PCIe 5.0 x16 Low-Profile yuva (düğüm başına) |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 1x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 yuva (düğüm başına) |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Gen 2 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA (düğüm başına) |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 4 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 3600W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI/APM Power Management |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI , SPI BIOS flashing |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 4 Hot-Pluggable Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Big Data, Cluster Nodes, Database Processing and Storage, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, High-performance Computing (HPC), Mission Critical |
| Genişlik | 449 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 730 mm |
| Ağırlık | 43.8 kg |
| Mevcut Renk | Black front & silver body |
| Not | |




