SYS-222HE-FTN | Supermicro Dual Xeon 6500 w/ P-cores Xeon 6700 w/ E-cores Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 4 | €2.382,87 |
| Kime 9 | €2.329,46 €2.382,87 (%2.24kaydedildi) |
| Kime 19 | €2.281,86 €2.382,87 (%4.24kaydedildi) |
| itibaren 20 | €2.234,16 €2.382,87 (%6.24kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-222HE-FTN
Hareket Halinde Kompakt Güç ve Supermicro SYS-222HE-FTN Barebone Sistemi ile Edge-Ready Performansı için Kısa Derinlikli Çevik
Supermicro SYS-222HE-FTN, mekan açısından duyarlı ortamlarda güçlü bilgi işlem sağlamak üzere tasarlanmış çift soketli 2U kısa derinlikli bir sistemdir. En son Intel Xeon 6 mimarisi üzerine inşa edilmiştir ve verimli ölçeklenebilirlikle yüksek yoğunluklu performans sunar. Altı adet sıcak takas edilebilir 2,5 inç NVMe, SAS veya SATA yuvasına sahip olup, gecikmeye duyarlı ve kapasite odaklı iş yükleri için karma depolama stratejilerini destekler. Dört PCIe 5.0 x16 yuvası ve iki AIOM yuvası bulunan platform, hızlandırıcılar, ağ veya depolama denetleyicileri için mükemmel genişletme seçenekleri sunar. Ön G/Ç tasarımı, kenar dağıtımları ve doğrudan erişilebilirlik ile basit yönetim gerektiren senaryolar için özellikle uygundur.
Neden Supermicro SYS-222HE-FTN'i Seçmelisiniz?
SYS-222HE-FTN, performans, esneklik ve verimliliği temel alarak modern kurumsal zorluklara yanıt vermek için üretilmiştir. Çift soket tasarımı, AI çıkarımı, büyük veri ve çoklu kiracı uygulamaları için verimi en üst düzeye çıkarır. Ön G/Ç yerleşimi, hizmet edilebilirliğin kritik olduğu dar alanlarda ve kenarlar rafında kullanılabilirliği artırır. PCIe 5.0 bant genişliği ve sıcak takas edilebilir depolama ile birleştirilen sistem, IT ekiplerine gelişen iş yüklerine hazır çok yönlü bir altyapı sunar ve yüksek güvenilirlik ile azalan kesinti süreleri sağlar.
Supermicro, IT dönüşümünü güçlendiren yenilikçi, enerji odaklı sunucu platformları sağlama alanında lider konumunu korumaktadır. X14 ailesi ile Supermicro, AI, bulut yerel ortamlar ve kurumsal veri merkezleri için optimize edilmiş sistemler sunarak, en son işlem teknolojilerini kanıtlanmış tasarım uzmanlığı ile birleştirmektedir. Müşteriler, çok çeşitli endüstriler arasında yapılandırılabilirlik, performans ve güvenilirliğin dengesi için Supermicro'ya güvenmektedir.
- Sanalizasyon
- 5G Çekirdek ve Kenar
- Bulut Bilişim
- Yazılım Tanımlı Depolama
- Kurumsal Sunucu
Happyware'de, Supermicro SYS-222HE-FTN'i işletmenizin ihtiyaçlarına uygun tamamen yapılandırılmış şekilde sunuyoruz. Uzman rehberliği, esnek yapılandırma seçenekleri ve güvenilir destek ile Happyware, yatırımınızın somut performans kazanımlarına ve uzun vadeli ölçeklenebilirliğe dönüşmesini sağlar. Bugün bize katılın ve en son kurumsal sınıf bilgi işlem çözümleri ile altyapınızı geleceğe hazırlayın.
Supermicro SYS-222HE-FTN Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 222HE-FTN | Çift Intel Xeon 6500 w/ P-cores / Xeon 6700 w/ E-cores / Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 6x Hot-Swap Disk Yuvaları, 2x 2000W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6500 w/ P-cores/Xeon 6700 w/ E-cores/Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids/Sierra Forest |
| Çekirdek Sayısı | 144 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 330W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x E2 (LGA 4710) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 32x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 8TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8, Single-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 6x 2.5" NVMe/SATA/SAS Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280/M.2 25110 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | HDD activity LED, LAN 1 Activity LED, LAN 2 Activity LED, Power fail LED, Power On/Off button, Power status LED, System Information LED, UID button, USB Type-A |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 6 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Evet |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 2x 2000W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | ESXi 8.0 U2 Oracle Linux 9.4 RHEL 10.0 RHEL 9.4 Rocky Linux 9.4 SLES 15 SP6 Ubuntu 24.04.1 Windows Server 2025 |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), SuperCloud Composer, Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for AC power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 64MB SPI Flash |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | Enterprise-Class |
| Kullanım Alanı | 5G Core and Edge, AI Inference, Cloud Computing, Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Internet of Things (IoT) Applications, Software-defined Storage, Virtualization |
| Genişlik | 436.88 mm |
| Yükseklik | 88.9 mm |
| Derinlik | 574 mm |
| Ağırlık | 21.5 kg |
| Mevcut Renk | Silver |





