SYS-242H-NR | Supermicro Quad Xeon 6700 w/ P-cores 2U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €8.784,12 |
| Kime 4 | €8.678,52 €8.784,12 (%1.2kaydedildi) |
| Kime 9 | €8.502,52 €8.784,12 (%3.21kaydedildi) |
| itibaren 10 | €8.327,52 €8.784,12 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-242H-NR
Yüksek Performanslı Kurumsal İş Yükleri için Bellek Optimizasyonu Yapılmış 2U 4 Soket Sunucu: Supermicro MP SuperServer SYS-242H-NR Barebone Sistem
Supermicro MP SuperServer SYS-242H-NR'yi tanıtmaktan mutluluk duyuyoruz; olağanüstü işlem gücü ve bellek kapasitesi sunmak için tasarlanmış yüksek yoğunluklu bir 2U 4-soket sunucu. Veri-yoğun iş yükleri için mühendislik ürünü bu platform, dört yüksek performanslı işlemciyi bir araya getirerek kuruluşların kurumsal veritabanları, analizler ve yüksek performanslı bilgi işlem uygulamaları için görülmemiş bir bellek ölçeklenebilirliği elde etmesine olanak tanır. Sekiz NVMe sürücü yuvasıyla SYS-242H-NR, hızlı depolama erişimi, azaltılmış gecikme süresi ve esnek veri yönetimi sağlar ve bu da onu hızlı G/Ç ve tutarlı performans talep eden iş yükleri için ideal hale getirir. Düşünceli mühendislik ürünü termal mimarisi ve yedekli güç kaynakları, en ağır çok iş parçacıklı işlem yükleri altında güvenilirliği korurken, kompakt 2U kasası, kapasiteden ödün vermeden dar alanlı raf ortamlarında dağıtıma olanak tanır.
Neden Supermicro SYS-242H-NR Seçilmeli?
Bu sunucu, kompakt bir form faktörde maksimum performans yoğunluğu arayan kuruluşlar için özel olarak üretilmiştir. Dört soket ve 64 DIMM yuvasının birleşimi, olağanüstü bellek ve CPU bant genişliği sağlarken, NVMe depolama, veri yoğun işlemleri hızlandırır. Sanallaştırılmış iş yüklerini birleştirirken, bellek içi veritabanları kurarken veya AI çıkarım görevleri yürütürken, SYS-242H-NR, kurumsal sınıf performans için özelleştirilmiş hız, ölçeklenebilirlik ve güvenilirliğin dengesini sunar.
Supermicro, yüksek performanslı sunucu yeniliklerinde sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Sistemleri, termal verimliliği, güç optimizasyonu ve en son bileşen desteği ile ünlüdür. SYS-242H-NR, Supermicro'nun modern veri merkezlerinin ve kurumsal bilgi işlem ortamlarının gelişen taleplerini karşılayabilecek esnek, ölçeklenebilir ve sağlam platformlar sağlama taahhüdünü simgeler.
- İş Zekası
- Bilimsel Sanallaştırma
- HCI
- ERP, CRM
- Bellek İçinde Veritabanı
- SAP HANA
Gelişmiş Supermicro çözümleri için güvenilir ortağınız Happyware ile hesaplama ortamınızın potansiyelini tam anlamıyla açığa çıkarın. Özelleştirilmiş yapılandırmaları, dağıtım stratejilerini ve destek çözümlerini keşfetmek için uzmanlarımızla iletişime geçin. Happyware ile bugün ortak olun ve altyapınıza kurumsal düzeyde performans, güvenilirlik ve ölçeklenebilirlik kazandırın.
Supermicro SYS-242H-NR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 242H-NR | 4 Soketli Intel Xeon 6700 w/ P-cores İşlemci, 8x Hot-Swap Disk Yuvaları, 6x PCIe, 2x OCP, 4x 2700W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Dört İşlemci Intel Xeon 6700 w/ P-cores Intel Xeon 6/Xeon 6700 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 86 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 172 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 350W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 4x E2 (LGA 4710) |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 64x DIMM yuvası ECC DDR5 RDIMM, 16TB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Quad-Rank x4 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| Sürücü Yuvaları | 8x 2.5" NVMe Çıkarılabilir Disk Yuvası |
| M.2 Yuvaları | 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key 1x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 4 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 2x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası 4x PCIe 5.0 x16 Full-Height Half-Length yuvası |
| OCP | |
| OCP Bağlantıları | 2x PCIe 5.0 x16 OCP NIC 3.0 SFF yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.0 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA, 1x DisplayPort |
| Ön Panel | LED Indicators, UID Button (UID) with LED, VGA Port |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 5 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 4 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 4x 2700W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux SAP HANA Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | Super Diagnostics Offline (SDO), Supermicro Server Manager (SSM), Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New! |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI 32MB SPI Flash EEPROM |
| Uyumluluk Sertifikaları | RoHS |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 2U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant, Trusted Platform Module (TPM) 2.0 |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Business Intelligence, ERP, CRM, Hyperconverged Storage, Hyperscale / Hyperconverged, In-Memory Computing, SAP HANA, Scientific Research, Virtualization |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 88 mm |
| Derinlik | 848.7 mm |
| Ağırlık | 45.2 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





