SYS-322GA-NR | Supermicro Dual Xeon 6900 w/ P-cores 3U Rack Server
| Miktar | Birim fiyatı |
|---|---|
| Kime 1 | €4.980,52 |
| Kime 4 | €4.920,33 €4.980,52 (%1.21kaydedildi) |
| Kime 9 | €4.821,33 €4.980,52 (%3.2kaydedildi) |
| itibaren 10 | €4.721,33 €4.980,52 (%5.2kaydedildi) |
Fiyatlar hariç. KDV artı nakliye masrafları
Supermicro SYS-322GA-NR
Veri Merkezinizi Supermicro SYS-322GA-NR IoT SuperServer ile Güçlendirin
Happyware partneriniz olarak altyapınıza Supermicro SYS-112D-40C-FN8P Barebone Sistemi tanıtıyor. İhtiyaca özel sistem kurulumlarından uzman dağıtım desteğine kadar, Happyware yatırımınızın ilk günden itibaren ihtiyaç duyduğunuz çevikliği, performansı ve güvenilirliği sağlamasını garantiler. İşletmenizle birlikte ölçeklenecek, öncü çözümler için bugün bizimle iletişime geçin.
Neden Supermicro SYS-322GA-NR Seçilmeli?
Supermicro SYS-322GA-NR, veri merkezi inovasyonunun ön saflarında yer almakta, işletmelere eşi benzeri olmayan bir güç, esneklik ve güvenilirlik kombinasyonu sunmaktadır. Çift Intel® Xeon® 6900-Serisi işlemcilerle donatılan bu sistem, en yoğun iş yüklerini kolayca yönetir, hızlı veri işleme ve kusursuz ölçeklenebilirlik sağlar. 6TB DDR5 belleğe ve sıcak değiştirilebilir sürücü yuvalarına kadar destek, modern kurumsal ihtiyaçlar için mükemmel bir performans ve uyumluluk dengesi sunar. Ayrıca, bu sunucu, AI eğitimi ve veri analitiği gibi GPU yoğun uygulamalar için tasarlanmış olup, 8 adet çift genişlikte veya 19 adet tek genişlikte GPU barındırma kapasitesine sahiptir.
Supermicro, dünyanın en zorlu iş yüklerini kaldırmak için ölçeklenebilir, yüksek performanslı çözümler yaratma konusundaki olağanüstü ününü hak etmiştir. Sunucu teknolojisinin sınırlarını zorlamakla tanınan Supermicro, performans, güvenilirlik ve enerji verimliliği için tasarlanmış donanımlar geliştirir. SYS-322GA-NR, bu mirası, önde gelen PCIe 5.0 teknolojisi, DDR5 bellek ve titanyum seviyesinde güç kaynaklarıyla örnekler ve herhangi bir veri merkezi için geleceğe dönük bir yatırım sunar.
- Yüksek Performanslı Hesaplama
- Sağlık Hizmetleri
- İş Zekası & Analiz
- Finans & Ekonomi
- AI/Derin Öğrenme Eğitimi
- Endüstriyel Otomasyon, Perakende
- Konuşmalı AI
- İlaç Keşfi
- İklim ve Hava Modelleme
- Kenar AI Çıkarımı
Supermicro SYS-322GA-NR ile kenar veri merkezinizi devrim niteliğinde değiştirin. Bugün Happyware ile iletişime geçin ve bu yüksek performanslı sistemin altyapınızı nasıl yükseltebileceğini ve sizi rakiplerinizin önüne nasıl geçirebileceğini gösterelim. İşletmeniz için yeni olanakların kilidini açmak için şimdi bizi arayın veya partner olun.
Supermicro SYS-322GA-NR Teknik Özellikleri
| SKU Genel Bakış | ||
|---|---|---|
| 322GA-NR | Çift Intel Xeon 6900 w/ P-cores İşlemci, 8x PCIe, 3x 3200W Yedekli PSU | |
| İşlemci | |
|---|---|
| CPU | Çift İşlemci Intel Xeon 6900 w/ P-cores Intel Xeon 6 Serisi İşlemciler 6th Nesil, Granite Rapids |
| Çekirdek Sayısı | 128 adede kadar çekirdek |
| İş Parçacığı | 256 adede kadar iş parçacığı |
| TDP | 500W'a kadar cTDP desteği |
| Not | |
| Soket | |
|---|---|
| Soket Tipi ve Adedi | 2x BR (LGA 7529) |
| Not | |
| Sistem Belleği | |
|---|---|
| Bellek | 24x DIMM yuvası ECC DDR5 MRDIMM/RDIMM, 6GB'a kadar RAM |
| Bellek Voltajı | 1.1V |
| RAM Yapılandırması | Dual-Rank x4, Dual-Rank x8 |
| Not | |
| Depolama ve Denetleyici Yapılandırması | |
|---|---|
| M.2 Yuvaları | 2x M.2 yuva , Arayüz: NVME,PCIe Gen 5 , Form Faktörü: M.2 22110/M.2 2280 , M-Key |
| RAID | RAID Desteği |
| Not | |
| Genişletme Yuvaları | |
|---|---|
| PCI-Express (PCIe) Yapılandırması | 8x PCIe 5.0 x16 Full-Height Full-Length (Standard) yuvası |
| Not | |
| GPU | |
|---|---|
| Entegre GPU | Evet, ASpeed |
| Not | |
| Ağ | |
|---|---|
| IPMI / BMC Desteği | Evet |
| Not | |
| Anakart Üzerindeki Bileşenler | |
|---|---|
| Yonga Seti Modeli | System-on-Chip (SoC) |
| G/Ç Bağlantı Noktaları | |
| USB | 2x USB 3.2 Gen 1 Type-A (harici) |
| Video | 1x VGA |
| Ön Panel | LED Indicators |
| Not | |
| Sistem Soğutması | |
|---|---|
| Dahil / Desteklenen Fanlar | Evet |
| Soğutucu Adedi | 11 |
| Hava Körüğü | Evet |
| Hava Kılavuzu Adedi | 1 |
| Sıvı Soğutmalı | Hayır |
| Not | |
| Güç Kaynağı | |
|---|---|
| 3x 3200W Redundant Yedekli PSU Güç Kaynakları 80 Plus Titanium Seviyesi | |
| Güç Kaynağı Soğutucusu | No |
| Not | |
| Yönetim / İşletim Sistemi / Sertifikalar | |
|---|---|
| İşletim Sistemi Uyumluluğu / Desteklenen | Oracle Linux Red Hat Enterprise Linux Windows 11 Windows Server |
| Yönetim Yazılımı | SuperCloud Composer®, Supermicro Thin-Agent Service (TAS), SuperServer Automation Assistant (SAA) New!, Supermicro Server Manager (SSM), Super Diagnostics Offline (SDO) |
| Güç Yapılandırması | |
| Güç Seçenekleri | ACPI Power Management, Power-on mode for power recovery |
| BIOS Bilgisi | |
| BIOS | AMI UEFI |
| Uyumluluk Sertifikaları | 80 Plus Titanium |
| Not | |
| Diğer Özellikler | |
|---|---|
| Form Faktörü | 3U Rack |
| Düğüm Sayısı | 1 Düğüm |
| Donanım Tabanlı Güvenlik Özellikleri | Trusted Platform Module (TPM) 2.0, Silicon Root of Trust (RoT) – NIST 800-193 Compliant |
| Önceden Yüklenmiş Bileşenler | None |
| Uygunluk | Server |
| Performans Sınıfı | High-End |
| Kullanım Alanı | Enterprise Applications, Enterprise Server, High End Enterprise Server, Healthcare, Business Intelligence, AI / Deep Learning, ML training, Industrial Automation, Conversational AI, Drug Discovery, Climate and Weather Modeling, Edge AI Inferencing, GPU Server, Financial, AI Inference, Data Analytics, High-performance Computing (HPC), Retail |
| Genişlik | 438.4 mm |
| Yükseklik | 132.1 mm |
| Derinlik | 800 mm |
| Ağırlık | 61.24 kg |
| Mevcut Renk | Silver |
| Not | |





